Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kevin Mglej w żałobie. Nikt nie wiedział, co przeżywa, gdy pojawił się w TzG
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.04.2024 10:28

Kevin Mglej w żałobie. Nikt nie wiedział, co przeżywa, gdy pojawił się w TzG

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
fot. KAPiF, canva pro

Niedzielny występ Roksany Węgiel, Michała Kassina i Kevina Mgleja przeszedł do historii “Tańca z Gwiazdami”. Mało kto wie, że narzeczony wokalistki zmagał się w tym czasie z ogromną tragedią. Z tego powodu musiał zrezygnować z wielu treningów.

Za nami spektakularny występ Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Ostatni odcinek “Tańca z Gwiazdami” obfitował w masę wrażeń i emocji. Na parkiecie obok uczestników i tancerzy pojawili się również członkowie ich najbliższej rodziny, którzy mieli okazję zaprezentować nam swoje taneczne umiejętności, a przy okazji poruszyć do łez.

Przykładem choreografii, która na długo zapadnie w pamięci telewidzów, jest ta, która zaprezentowali nam Roksana Węgiel i Michał Kassin. Wokalistka zaprosiła do współpracy swojego ukochanego Kevina Mgleja i razem z nim zatańczyła ogniste tango. Narzeczony artystki nie tylko zaskoczył nas saltem, którym rozpoczął występem, ale też dogłębnie poruszył jurorów swoim zaangażowaniem i pasją, z jaką odegrał swoją rolę. Mało kto wie, że pojawienie się w tanecznym show Polsatu kosztowało mężczyznę masę wyrzeczeń.

Udany związek zależy od właściwych osób. Kevin jest właściwą osobą. Jaki ty byłeś szczery i naturalny. Myślałam, że przyłożysz Michałowi - powiedziała zachwycona Iwona Pavlović.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Za nami spektakularny występ Roksany Węgiel i Kevina Mgleja, fot. KAPIF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Za nami spektakularny występ Roksany Węgiel i Kevina Mgleja, fot. KAPIF
Takie pytanie padło w "Milionerach" w pierwszym odcinku w historii. Jak wyglądał Urbański? Czym są kataplazmy? Uczestnik "Milionerów" nieźle się głowił

Narzeczony Roksany Węgiel przeżył wielką rodzinną tragedię

Roksana Węgiel nie ukrywała, że taniec u boku narzeczonego sprawił jej mnóstwo radości. Po zakończeniu niedzielnego odcinka tanecznego formatu młoda wokalistka przyznała, że bardzo dobrze dogadywała się z ukochanym na parkiecie i cieszy się, że ich występ został tak pozytywnie odebrany przez jurorów i telewidzów.

Eksperci “Tańca z Gwiazdami" nagrodzili piosenkarkę dwoma kompletami punktów, które w połączeniu z głosami fanów zagwarantowały jej awans do wielkiego półfinału show. Mało kto wie, że zarówno Roksana Węgiel, jak i Kevin Mglej przez cały czas robili tylko dobrą minę do złej gry — podczas niedzielnego odcinka obydwoje przeżywali rodzinną tragedię.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Narzeczony Roksany Węgiel przeżył wielką rodzinną tragedię, fot. KAPIF

Narzeczony Roksany Węgiel przeżył wielką rodzinną tragedię, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Bracia Koral żyją w przepychu. Uwagę zwraca szczegół w oknie.

Kevin Mglej pożegnał członka najbliższej rodziny

Mało kto wie, że krótko przed niedzielnym występem Roksany Węgiel, w rodzinie jej narzeczonego doszło do wielkiej tragedii. Niespodziewanie zmarła ukochana babcia Kevina Mgleja — pani Basia. Wiadomo było, że kobieta z utęsknieniem oczekiwała na ślub ukochanego wnuka i jego narzeczonej. Niestety, nie udało jej się doczekać tego wyjątkowego dnia.

Pogrzeb pani Basi odbył się w Lublinie zaledwie dzień przed niedzielnym odcinkiem tanecznego show. W ostatnim pożegnaniu babci Kevinowi Mglejowi towarzyszyła jego ukochana Roksana Węgiel. Sam gwiazdor przyznał, że dużo zawdzięcza seniorce rodu i cieszy się, że kobieta pielęgnowała w ich rodzinie tradycje i wartości religijne, które połączyły go później z jego obecną partnerką.

Kevin Mglej bardzo przeżył śmierć swojej ukochanej babci. Z szacunku do zmarłej postanowił nawet zrezygnować z uczestnictwa w próbach przed niedzielnym występem w “Tańcu z Gwiazdami”.