Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To stąd ten pośpiech? Smutne kulisy ślubu Roksany Węgiel
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.04.2024 16:35

To stąd ten pośpiech? Smutne kulisy ślubu Roksany Węgiel

Roksana Węgiel Kevin Mglej
Fot. KAPiF

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. O ich relacji zrobiło się szczególnie głośno, gdy nieco ponad rok temu młoda piosenkarka przyjęła oświadczyny 8 lat starszego od siebie ukochanego. Zbliżający się wielkimi krokami ślub pary rozgrzewał ciekawość portali plotkarskich do czerwoności. Mimo to para zdecydowała się zachować datę ożenku tylko dla siebie i najbliższych. Niespodziewanie kilka tygodni temu w mediach pojawiły się nieoficjalne informacje, jakoby Roxie i Kevin mieli już być małżeństwem. Spory wpływ na ich decyzję miała wywrzeć rodzinna tragedia.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie?

Odkąd Roxie ogłosiła, że przyjęła oświadczyny starszego partnera, temat jej zbliżającego się ślubu był jednym z najbardziej nurtujących opinię publiczną. Wielu fanów wokalistki nie patrzyło przychylnie na jej związek ze względu na różnicę wieku między nią a Kevinem. Kolejne kontrowersje zrodził fakt, iż producent muzyczny ma synka w wieku młodszego brata Roksany, a na dodatek nie utrzymuje z jego matką najlepszych relacji. Ta nawet publicznie oskarżyła go o niepłacenie alimentów.

Piosenkarka i jej ukochany nie zważają jednak na przeciwności losu, udowadniając, że ich uczucie jest silniejsze, niż sądzili niektórzy internauci. Para od roku przygotowywała się do sformalizowania swojej relacji. Roxie przyznała nawet, że jej marzeniem jest wziąć ślub kościelny, jednak nie zdradziła, kiedy i gdzie go niego dojdzie. Wszelkie szczegóły dotyczące uroczystości zakochani zdecydowali się zachować dla siebie. Jednak czujni fani znaleźli dowody, które miałyby potwierdzać, iż ta dwójka już jest po ślubie! 

Część internautów dopatrzyła się na palcach Roxie i Kevina pierścionków, które miały wyglądać niczym obrączki. Co więcej, w rejestrze CEIDG, gdzie wpisane są dane dot. firmy wokalistki, można zauważyć, że 29 marca 2024 roku dokonano edycji, zmieniając nazwisko gwiazdy na Węgiel-Mglej. Czy to oznacza, że narzeczeni rzeczywiście są już po ślubie? Dziennikarze mają nowe dowody w tej sprawie.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej (1).png
Fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej.png
Fot. KAPiF
Kevin Mglej w żałobie. Nikt nie wiedział, co przeżywa, gdy pojawił się w TzG To scaliło ich bardziej niż obrączki. Wiemy, na co zdecydowali się Roxie i Kevin

Ukochany Roksany Węgiel przeżywa żałobę

Choć w życiu Roxie i Kevina bez wątpienia wydarzyło się ostatnio mnóstwo wspaniałych rzeczy, jak choćby ich taneczny popis w “Tańcu z Gwiazdami”, kilka dni temu gruchnęły wieści o rodzinnej tragedii, która dotknęła tę dwójkę. Okazało się, że zmarła ukochana babcia producenta muzycznego, pani Basia. Media podawały, że starsza kobieta miała z utęsknieniem wyczekiwać ślubu wnuczka i młodej piosenkarki.

Ostatnie pożegnanie pani Basi miało odbyć się w Lublinie, zaledwie dzień przed emisją najnowszego odcinka kultowego tanecznego programu. Na jego łamach Roksana Węgiel musiała zaprezentować nie jedną, a dwie choreografie. Co ciekawe, w jednej z nich wystąpił ukochany artystki. I choć na ekranach sprawiali wrażenie szczęśliwych i rozpromienionych, publiczność nie zdawała sobie sprawy, jaki dramat rozegrał się w ich życiu prywatnym. Kevin miał bardzo przeżyć odejście swojej babci. Z powodu żałoby miał nawet zrezygnować z prób przed niedzielnym popisem w “Tańcu z Gwiazdami”.

Czy biorąc poprawkę na medialne spekulacje w sprawie ślubu Roksany Węgiel i Kevina, można sądzić, że młodzi zdecydowali się szybciej zawrzeć związek małżeński, by w tym szczególnym momencie mogła uczestniczyć również babcia producenta? 

Kevin Mglej (2).png
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: TzG: Pavlović o występie Kevina: “Myślałam, że przyłożysz Michałowi”

To dlatego Kevin i Roksana Węgiel szybciej zdecydowali się na ślub?

Choć w mediach uważa się, że Roxie i Kevin już są po ślubie, to w rzeczywistości para nie potwierdziła tych doniesień. Mimo to “Pudelek” spekuluje, że para sformalizowała swoją relację jeszcze w marcu. Podobno mieli zdecydować się na ten krok ze względu na pogarszający się stan pani Basi, babci Mgleja. 

Roksana i Kevin nie mogli dłużej czekać. Babcia 27-latka, z którą był bardzo związany, była ciężko chora – donosi informator portalu.

Co więcej, data, którą zakochani mieli wybrać na ślub cywilny, nie jest przypadkowa. Według nieoficjalnych doniesień to wyjątkowe wydarzenie miało mieć miejsce dokładnie rok po zaręczynach pary.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej (3).png
Fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej (4).png
Fot. KAPiF