Lifestyle.Lelum.pl > Programy > To scaliło ich bardziej niż obrączki. Wiemy, na co zdecydowali się Roxie i Kevin
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.04.2024 16:13

To scaliło ich bardziej niż obrączki. Wiemy, na co zdecydowali się Roxie i Kevin

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Fot. KAPiF

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zdecydowali się zrobić szaloną rzecz. Zgodnie przyznali, że działali spontanicznie. Połączyło ich to jednak bardziej niż obrączki. Wspólnie opowiedzieli historię, jaka się za tym kryje. Romantyczny gest? Zdaniem fanów, niekoniecznie… 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej tworzą bardzo medialny związek

Roksana Węgiel jest w związku ze starszym od niej o osiem lat, Kevinem Mglejem. Niedawno polski show biznes zelektryzowała wiadomość o ślubie pary. Internetowi śledczy doszukali się w sieci dowodów, a jednym z nich miał być fakt, że oboje noszą obrączki. Teraz jednak fani Roxie i Kevina odkryli, że para, zdecydowała się na pewien krok, który scalił ich nawet bardziej. 

W poprzednim tygodniu wszyscy mówili o alimentach, które Kevin płaci na syna. W tej sprawie po kolei zabrali głos: Roxie, mama Williama (Malwina Dubowska) i na końcu sam Kevin. To właśnie oświadczenie, które partner gwiazdy wydał dla jednego z portali, ucięło wszystkie spekulacje. W tym tygodniu Roksana i jej ukochany ponownie są na językach, a to za sprawą ich wspólnego występu w “Tańcu z Gwiazdami”. 

Michał Kassin, Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Michał Kassin, Roksana Węgiel, Kevin Mglej Fot. KAPiF
Pavlović podsumowała Kaźmierską: "To jest taki typ kobiety" Roksana Węgiel przerosła legendę Cichopek i Hakiela? Zachwycające

Roxie i Kevin oczarowali swoim występem w "Tańcu z Gwiazdami"

Za nami ćwierćfinałowy odcinek “Tańca z Gwiazdami”, w którym wyjątkowo we wspólnym tańcu mogliśmy oglądać nie tylko Roxie i Michała Kassina, lecz także towarzyszącego im Kevina Mgleja. Taniec tego trio oczarował jurorów, którzy zgodnie przyznali im 40 punktów. Widzowie także byli zachwyceni ich występem, dzięki czemu zobaczymy młodą gwiazdę w kolejnej odsłonie tanecznego show. 

Największą fanką Roxie jest Dagmara Kaźmierska. “Królowa życia” sama zdecydowała się zrezygnować z udziału w programie ze względu na kontuzję. Jak ujawniono, wcześniej tańczyła z pękniętym żebrem, ból stał się jednak zbyt silny. Kaźmierska otwarcie przyznała, że to Węgiel jest jej faworytką.

Dagmara Kaźmierska, Roksana Węgiel
Dagmara Kaźmierska, Roksana Węgiel Fot. AKPA

Tak Roksana Węgiel i Kevin Mglej przypieczętowali swój związek

Roxie i Kevin Mglej zdecydowali się zrobić pasujące tatuaże! Fani dopatrzyli się niewielkich literek na ich nadgarstkach. Roksana ma wytatuowane “K”, z kolei na ręce Kevina pojawiło się wymowne “R”. Dziennikarka “Świata Gwiazd” zapytała parę, skąd pomysł na taki tatuaż. 

Szczerze? To był spontan!  - odpowiedział Roksana.

To był Twój pomysł. Przyznaj się - dopowiedział Kevin. 

Następnie oboje zdradzili historię, która za tym stała. 

Na początku naszej relacji weszliśmy na temat wspólnych tatuaży, no i tak wyszło - skwitowała Roxie. 

Na koniec Kevin Mglej wyjaśnił, że zaproponował Roksanie, aby to ona zaplanowała ich randkę, podczas której zrobią coś szalonego. Wspólny czas planowali bowiem na zmianę. Kiedy to wokalistka miała coś wymyślić, padło właśnie na pasujące tatuaże.

Fani powątpiewają jednak w to, czy był to taki super pomysł. “Tatuaż to najgłupszy pomysł…”  - napisała w komentarzach jedna z internautek. “Bez sensu robić takie tatuaże” - zgodziła się z nią inna. 

A Ty co o tym sądzisz?