Lifestyle.Lelum.pl > Celebrytka

Celebrytka

Barbara Kwarc
06.06.2024 20:02 Barbara Kwarc była gwiazdą w sieci. Ludzie ją kochali. Nagle zniknęła. Tak teraz żyje

Barbara Kwarc przez wiele lat utrzymywała swoją popularność w sieci. Choć od pewnego czasu nie odznacza się zbyt wyraźnie w show-biznesie, wciąż korzysta z dawnej sławy. Wiemy, jak sobie dorabia do codziennego budżetu.

Anna Sowińska, Fot. KAPiF
28.03.2024 10:15 Kontrowersyjna gwiazda MTV przekazała radosną nowinę! Gratulacjom nie ma końca

Anna Sowińska i Artur Sowiński przekazali radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Para spodziewa się drugiego dziecka. 

znicz, influencerka
20.03.2024 14:35 Nie żyje uwielbiana celebrytka. Zasłynęła z kreatywności w sieci

Do mediów napływają tragiczne wieści. W poniedziałek wieczorem rodzina 36-letniej gwiazdy mediów społecznościowych przekazała, że celebrytka nie żyje. Tysiące fanów nie może w to uwierzyć, ponieważ mimo walki z okrutną chorobą ich idolka promieniała na zdjęciach. Niestety wiele wskazuje na to, że do przedwczesnej śmierci gwiazdy przyczyniła się źle postawiona diagnoza.

Magdalena Stępień z przykrym wyznaniem, fot. Instagram/magdalena___stepien
04.01.2024 11:07 Magdalena Stępień nie ma gdzie mieszkać? Przykre wyznanie modelki

Magdalena Stępień jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Ostatnio zdecydowała się poodpowiadać na pytania zadawane jej przez fanów. Jak się okazało, jest jedna sprawa, która bardzo interesuje ich większą grupę. Modelka uchyliła rąbka tajemnicy. 

ewa morelle
16.03.2021 12:52 Ewa Maria Morelle uznawana była za pierwszą polską celebrytkę. Po śmierci syna jej życie bardzo się zmieniło

Ewa Maria Morelle to legenda modelingu, która po śmierci syna wpadła w depresję. Aktualnie mieszka w Paryżu. To pierwsza żona Wojciecha Frykowskiego. Jak potoczyły się jej losy? Ewa Maria Morelle zaczęła swoją karierę jako 16-latka w Domu Mody Telimena. Był to dom mody szeroko komentowany w latach 60 XX wieku. W wieku 18 lat wyszła za producenta filmowego Wojciecha Frykowskiego, który zginął tragicznie w 1969 roku w willi Romana Polańskiego w Bevery Hills.

Blanka Lipińska
02.08.2020 00:20 Ujawniono zdjęcia Blanki Lipińskiej sprzed operacji plastycznych. W życiu jej nie poznacie, gigantyczna przemiana

Operacje plastyczne u gwiazd nie są niczym nowym i nikogo już nie szokują. Blanka Lipińska, autorka książki 365 dni i instagramowa influencerka również postanowiła się nieco „ulepszyć”. Mamy jej zdjęcia przed operacjami. Poznajecie? Operacje plastyczne to żadna nowość w show-biznesie. Wiele gwiazd poprawia swoją naturalną urodę. W Hollywood takie działania są na porządku dziennym. W Polsce natomiast, gwiazdy często wszystkich okłamują, twierdząc, że nic ze sobą nie robiły. Słusznie?

ciąża
17.01.2020 09:20 Niezwykłe. Polska gwiazda urodziła bliźnięta. Znamy płeć i imiona dzieci

Bliźnięta przyszły na świat. Polska piękność urodziła, a imiona i płcie dzieci zdradziła na swoim profilu. Gratulujemy i witamy na świecie, nie jedną, a dwie pociechy! Ciąża to piękny i wyjątkowy czas dla kobiety. Gwiazda dwa dni temu urodziła w Warszawskim szpitalu. Już poznaliśmy imiona i płcie bliźniaków. Mama i dzieci czują się dobrze