Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roześmiana Kaźmierska drwi sobie ze wszystkich? Wróciła do Polski w takim nastroju
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.05.2024 17:33

Roześmiana Kaźmierska drwi sobie ze wszystkich? Wróciła do Polski w takim nastroju

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Niedługo po doniesieniach na temat swojej skandalicznej przeszłości Dagmara Kaźmierska na jakiś czas zniknęła z social mediów. Teraz królowa życia postanowiła po raz pierwszy od dawna opublikować nowy post na Instagramie. Niesamowite, w jakim jest obecnie nastroju.

Skandaliczne doniesienia na temat Dagmary Kaźmierskiej

Gwiazda popularnego reality show “Królowe życia” już jakiś czas temu przyznała, że w przeszłości popełniła kilka wielkich błędów, związanych z jej życiem zawodowym, a zwłaszcza prowadzonym biznesem. Już wtedy ujawniła kilka sekretów, a w swojej książce opowiedziała nawet, jak wygląda pobyt w więzieniu.

Teraz jednak dziennikarze portalu Goniec.pl dotarli do nowych informacji na temat Dagmary Kaźmierskiej. Z przeprowadzonego przez nich śledztwa wynika, że królowa życia nie tylko zaczynała jako pracownica agencji towarzyskiej w Niemczech, ale też, gdy dorobiła się własnego biznesu, trzymała w szachu całe miasto. Wtedy też miała zlecić swoim pracownikom gwałt na 24-letniej Marysi, który miał być karą za nieposłuszeństwo.

Dagmara Kaźmierska
Skandaliczne doniesienia na temat Dagmary Kaźmierskiej, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Skandaliczne doniesienia na temat Dagmary Kaźmierskiej, fot. KAPIF
W biografii Kory były kłamstwa. Pomówiono nawet zmarłych Roxie Węgiel pokazała zdjęcie ze ślubu? Fala gratulacji

Dagmara Kaźmierska zniknęła z mediów

Krótko po szokujących doniesieniach na temat przeszłości królowej życia, kolejne stacje telewizyjne zaczęły zrywać z nią współprace. Wszystko zaczęło się od Polsatu, który nie tylko nie zaprosił Dagmary Kaźmierskiej na finałowy odcinek “Tańca z Gwiazdami”, ale też usunął jej autorski program, w którym szuka miłości swojego życia.

Zaraz za nim poszedł TVN, który ze swojej platformy internetowej Player.pl usunął wszystkie odcinki “Królowych życia” z udziałem blondynki. W tym czasie Dagmara Kaźmierska nie tylko zniknęła z mediów, ale też wyjechała z kraju. Na Instagramie jej syna Conana można było zauważyć, że gwiazda wraz z pociechą wyjechała do słonecznego Egiptu.

ZOBACZ TEŻ: Zgrzyt na linii Miszczak Rozenkowa? Gwiazda w końcu szczerze wyznała.

Dagmara Kaźmierska wróciła już do Polski

Podczas gdy w Polsce szumiały od nadmiaru informacji na temat kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, królowa życia odpoczywała na innym kontynencie. W tym czasie zniknęła również z social mediów, a na swoim profilu na Instagramie zamieściła jedynie post, w którym zapowiedziała, że niedługo skomentuje całe zamieszanie.

Teraz jednak na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiła się całkiem nowa fotografia. Widzimy na niej, jak Dagmara Kaźmierska pozuje na tle zielonego parku, ubrana w fioletowy dres i okulary przeciwsłoneczne. Jej twarz zdobi olbrzymi uśmiech. Po zamieszczonym na zdjęciu podpisie możemy domyślić się, że gwiazda wróciła już do Polski i przebywa w Kudowie-Zdroju.

Dagmara Kaźmierska insta.jpg
Dagmara Kaźmierska wróciła już do Polski, fot. Instagram/@queen_of_life_77