Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Taniec z Gwiazdami: Dagmara Kaźmierska myślała, że odpada!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.04.2024 11:01

Taniec z Gwiazdami: Dagmara Kaźmierska myślała, że odpada!

Dagmara Kaźmierska, Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF; TikTok

Dagmara Kaźmierska jest jedną z ulubienic publiczności w trwającej edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Teraz królowa życia podzieliła się z fanami niecodziennymi wyznaniem. Okazało się, że gwiazda była przekonana, że jej przygoda z show zakończy się w Niedzielę Wielkanocną! Dlaczego?

Dagmara Kaźmierska kradnie serca widzów w TzG

Trwająca właśnie 14. edycja kultowego tanecznego show Polsatu od samego początku budzi ogromne zainteresowanie fanów. Wszystko z powodu plejady polskich gwiazd, która próbuje swoich sił na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”. Wśród nich można wymienić między innymi: Macieja Musiała, Roksanę Węgiel, Maffashion, czy Anitę Sokołowską.

Nie da się jednak ukryć, że najwięcej emocji i kontrowersji budzi Dagmara Kaźmierska, która w programie występuje u boku doświadczonego Marcina Hakiela. Królowa życia zaskakuje nas swoją energią i poczuciem humoru. Niestety, chociaż widzowie uwielbiają oglądać jej występy, jurorzy nie podzielają ich entuzjazmu i na każdym kroku negatywnie oceniają jej zmagania.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska kradnie serca widzów w TzG, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska kradnie serca widzów w TzG, fot. KAPIF
Kryminalne Lelum: Co spotkało Barbarę Chrzczonowicz? Zaginęła bez śladu Z nią "siedziała" Dagmara Kaźmierska. Wstrząsające wspomnienia

Dagmara Kaźmierska krytykowana przez jurorów "Tańca z Gwiazdami"

Nie da się ukryć, że to właśnie występy Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela są jednymi z najgorzej ocenianych w tej edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Pomimo faktu, że charyzmatyczna blondynka próbuje swoich sił w wielu różnorodnych stylach tanecznych, a także świetnie bawi się na parkiecie, entuzjazm nie przynosi jej wysokich not od oceniających.

W ostatnim odcinku tanecznego formatu Polsatu doszło nawet do tego, że Iwona Pavlović wyznała, że nie widzi, aby królowa życia zrobiła jakikolwiek postęp od premierowego odcinka show. Sama Dagmara Kaźmierska podeszła do tego z dystansem i w jednym z wywiadów przyznała, że sama nie czuje, aby specjalnie rozwinęła się w trakcie trwania produkcji. Uważa jednak, że nauczyła się wielu nowych rzeczy.

Nie można każdemu dogodzić. Pani Iwonce się nie podobało, komuś innemu się podobało i już. Nie będziemy drzeć szat - przyznała gwiazda w rozmowie z Pomponikiem.

Taniec z gwiazdami, Dagmara Kaźmierska, 5. odcinek
Dagmara Kaźmierska krytykowana przez jurorów "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Maryla Rodowicz jest już po operacji. Piosenkarka już w domu.

Dagmara Kaźmierska była pewna, że odpada z TzG

Finalnie gwiazda przeszła do kolejnego odcinka show, a to wszystko dzięki niezawodnemu wsparciu swoich wiernych fanów. Teraz jednak, na nagraniu opublikowanym na swoim TikToku, przyznała, że w Niedzielę Wielkanocną była przekonana, że to właśnie ona pożegna się z “Tańcem z Gwiazdami”.

Dagmara Kaźmierska przyznała, że walc angielski nie poszedł do końca po jej myśli i już po zejściu z parkietu była pewna, że odpada z programu. Jednocześnie wyznała, że taniec nie jest chyba jej życiowym powołaniem.

Sp**doliłam tego walca. To był najgorszy mój taniec. Byłam zdziwiona, że nie odpadłam. Byłam pewna, że odpadnę. Niestety no ja się do tańca nie nadaję.