Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Co z kolejnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 04.04.2024 07:50

Co z kolejnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"?

Nowy odcinek "Tańca z Gwiazdami"
Fot. AKPA

Widzowie z zapartym tchem śledzą poczynania swoich faworytów w programie “Taniec z Gwiazdami”. Niestety, nie mamy dla nich dobrych wieści. Emisja kolejnego odcinka jest zagrożona? Poznaliśmy już decyzję stacji w tej kwestii.

"Taniec z Gwiazdami" hitem wiosennej ramówki Polsatu

“Taniec z Gwiazdami” wystartował z kolejną edycją i przyciągnął przed małe ekrany wielu widzów. W poprzednim odcinku z show Polsatu pożegnał się Kamil Baleja, a w walce o kryształową kulę pozostała m.in. Maffashion oraz Maciej Musiał.

Mimo że poprzedni odcinek programu przypadał na Niedzielę Wielkanocną, stacja zdecydowała się go wyemitować. Następny, szósty epizod jak już wiemy, przypada na dzień wyborów samorządowych w Polsce. Czy z tego powodu jego emisja jest zagrożona? Poznaliśmy już decyzję stacji.

Agnieszka Kaczorowska krytykuje „Taniec z Gwiazdami”. ”Szkoda, że taniec się nie broni” Iwona Pavlović również skrytykowała „Taniec z Gwiazdami”. Barbara Kurdej-Szatan: „To nie fair”

Co z kolejnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"?

Stacja Polsat podjęła decyzję w sprawie kolejnego odcinka jednego z ulubionych programów widzów. Jak wiadomo, emisja szóstego epizodu “Tańca z Gwiazdami” zbiega się z wieczorem wyborczym. Właśnie dlatego widzowie mieli obawy, czy w tym tygodniu zobaczą na antenie swoje ulubione show. Znamy już odpowiedź na to pytanie.

Jak podaje portal Wirtualne Media, studio wyborcze, które poprowadzą Katarzyna Zdanowicz i Piotr Witwicki, będzie emitowane na kanale Polsat News. Dzięki temu kolejna odsłona “Tańca z Gwiazdami” nie jest zagrożona. 

Oni nadal walczą o zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami"

14. edycję “Tańca z Gwiazdami” możemy oglądać na głównej antenie Polsatu od 3 marca br. Swoje taneczne popisy w kolejnej odsłonie show prezentują Roksana Węgiel, Dagmara Kaźmierska, Julia "Maffashion" Kuczyńska, Anita Sokołowska, Maciej Musiał, Krzysztof Szczepaniak i Aleks Mackiewicz.

Z kolei z programem pożegnali się już Kamil Baleja, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Adam Kszczot, Beata Olga Kowalska i Filip Chajzer.

Fot. AKPA, Kurnikowski