Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Taniec z Gwiazdami: Tak ukochany Roksany Węgiel zareagował na jej występ
Julia Bogucka
Julia Bogucka 01.04.2024 20:43

Taniec z Gwiazdami: Tak ukochany Roksany Węgiel zareagował na jej występ

Roxie Węgiel, Michał Kassin, Kevin Mglej
Fot. KAPiF

14. edycja programu “Taniec z Gwiazdami” wzbudza wiele emocji zarówno w uczestnikach, widzach, jak i bliskich występujących na scenie celebrytów. Członkowie rodziny i partnerzy wielu z nich zasiadają na widowni, aby wesprzeć ukochanych w zmaganiach. Tak też zrobił Kevin Mglej, ukochany Roxie Węgiel. Ale miał minę!

Roxie Węgiel osiąga sukcesy w programie "Taniec z Gwiazdami"

Wokalistka, która osiągnęła ogólnopolską sławę dzięki udziałowi w formacie “The Voice Kids” oraz zwycięstwu w dziecięcej Eurowizji, ma wiele talentów. Jak już pokazała w programie “Dance Dance Dance”, wie, o co chodzi w ruchu scenicznym i tańcu. Roxie Węgiel wygrała bowiem trzecią edycję tego show. Tej wiosny postanowiła podjąć się kolejnego wyzwania i wzięła udział w formacie “Taniec z Gwiazdami”.

Wokalistka tworzy parę z Michałem Kassinem. Na przestrzeni pięciu ostatnich odcinków oboje pokazali, że świetnie ze sobą współpracują, a efekty ich prób zachwycają zarówno widzów, jak i jurorów. Choć wczorajszego wieczoru Roxie Węgiel rozczarowała Iwonę Pavlović, to i tak otrzymała od sędziów 32 punkty, co jest całkiem niezłym wynikiem. Artystka przez wielu została już okrzyknięta faworytką programu “Taniec z Gwiazdami”.

Roxie Węgiel jest wyjątkowo zazdrosna o Kevina! Robi dobrą minę do złej gry Nieprawdopodobne, co Roxie Węgiel robiła przed niedzielnym TzG!

Czy narzeczony Roxie Węgiel jest zazdrosny o ukochaną?

Nie da się ukryć, że związek Kevina Mgleja ze słynną wokalistką wzbudza wiele emocji. Chodzi przede wszystkim o ośmioletnią różnicę wieku, która dzieli zakochanych. Roxie Węgiel w bardzo młodym wieku zdecydowała się przyjąć zaręczyny mężczyzny, a obecnie oboje szykują się do ślubu. To nie pozostało bez komentarza ze strony fanów. Obawiają się oni, że Kevin ogranicza wokalistkę i nadmiernie ją kontroluje. Roxie Węgiel wielokrotnie dementowała te spekulacje.

Nie da się jednak ukryć, że podejście Kevina Mgleja do narzeczonej może powodować skrajny odbiór. Nie tak dawno temu mężczyzna wypowiadał się na temat zazdrości o ukochaną, która od kilku tygodni występuje na parkiecie programu “Taniec z Gwiazdami” u boku Michała Kassina.

Jest przemiłym gościem. (...) Mocno dba o nasz wspólny komfort. Taniec jest bardzo sensualny, wymaga dotyku, a Michał dba w 100% o to, żebym przy tym dotyku ja się czuł komfortowo, jako partner życiowy Roksany. Mam do nich 100% zaufanie - odpowiedział Kevin Mglej.

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel zaskoczona decyzją mamy. Podsumowała ich więź

Taką minę miał Kevin Mglej na widowni programu "Taniec z Gwiazdami"

Roxie Węgiel już po raz piąty pojawiła się na scenie i wykonała układ z Michałem Kassinem. Tym razem był to jive do utworu “Halo” Beyoncé. To utwór wyjątkowy dla wokalistki, bowiem to z nim wystąpiła podczas przesłuchania w ciemno w programie “The Voice Kids”. Być może to stres albo inne duże emocje, ale wokalistka nie zachwyciła jurorów swoim tańcem tak, jak to miała w zwyczaju.

Okazuje się, że kamery rejestrujące emisję formatu “Taniec z Gwiazdami” uchwyciły twarz Kevina Mgleja, która oddawała emocje związane z występem ukochanej narzeczonej. Poważna mina mężczyzny zdradza, że wykon zrobił na nim duże wrażenie. Co pomyślał o niskiej jak na Roxie Węgiel ocenie jurorów?

kevin mglej.png
Fot. “Taniec z Gwiazdami” s. 14 odc. 5/Polsat