Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roxie Węgiel pokazała zdjęcie ze ślubu? Fala gratulacji
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 18.05.2024 15:40

Roxie Węgiel pokazała zdjęcie ze ślubu? Fala gratulacji

Roxie Węgiel, Kevin Mglej
fot. KAPiF

Roxie Węgiel w końcu potwierdziła ślub z Kevinem Mglejem? Pokazała wymowne zdjęcie. Posypały się gratulacje! 

Roxie Węgiel potwierdziła ślub z Kevinem?!

Po fali spekulacji fanów i mediów Roxie Węgiel w końcu potwierdziła ślub ze swoim ukochanym Kevinem Mglejem?! Wcześniej po raz pierwszy publicznie nazwała Kevina “mężem”. 

Na zamieszczonym przez Roksanę zdjęciu widzimy ją w objęciach Kevina. Para wymienia się czułościami, a wokalistka trzyma wielki bukiet białych kwiatów. Zarówno Roxie i Kevin są elegancko ubrani. Wszystko wskazuje na to, że fotografia została wykonana w dniu ich ślubu. Pod postem posypały się gratulacje! 

Roxie Węgiel pierwszy raz nazwała tak Kevina publicznie. Już się nie kryją TVP stawia nowe wyzwanie przed Dariuszem Szpakowskim

Roxie po raz pierwszy nazwała tak Kevina publicznie

Poprzednia noc minęła Roxie i Kevinowi na imprezowaniu. Wiele wskazuje na to, że para świętowała 5. urodziny agencji marketingowej, którą prowadzi partner wokalistki. Na instagramowym koncie Roksany pojawił się krótki filmik, na którym Kevin dziękuje wszystkim za przybycie i życzy dobrej zabawy. To jednak nie o hucznej imprezie, a o tym, jak Roxie nazwała Kevina rozpisują się dziś media. Ona naprawdę użyła tego słowa! 

Jestem dumna mężu! - napisała wokalistka.

To tylko ponownie podsyciło zainteresowanie wszystkich ich związkiem. Roxie i Kevin już nie ukrywają, że są po ślubie? Fani są zachwyceni. 

Kevin Mglej
Kevin Mglej fot. Instagram/roxie_wegiel

Fani od dawna spekulowali o ślubie Roxie i Kevina

Pierwsze doniesienia o ślubie Roxie i Kevina pojawiły się w mediach już kilka tygodni temu. Internetowi śledczy dopatrzyli się obrączek na palcach ich obojga. Dodatkowo, w oficjalnych dokumentach Roksana miała zmienić nazwisko na Węgiel-Mglej. 

Niedawno Roxie pokazała zdjęcie swojej dłoni ze świeżo zrobionym manicure. Fani jednak nie patrzyli na jej paznokcie, a na dobrze widoczną obrączkę. Jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwości co do tego, że zakochani są już po ślubie, rozwiało je najnowsze zdjęcie opublikowane przez gwiazdę. Roxie i Kevin są nierozłączni i sprawiają wrażenie bardzo w sobie zakochanych. Roxie zaprosiła nawet ukochanego do wspólnego występu w “Tańcu z Gwiazdami”. Podczas ich tańca widać było pomiędzy nimi niesamowitą pasję. 

Roxie Węgiel, Kevin Mglej
Roxie Węgiel, Kevin Mglej  fot. KAPiF