Wiek

Karina "Chłopaki do wzięcia"
18.05.2024 19:39 Ile naprawdę lat ma Karina z "Chłopaków do wzięcia"? Aż ciężko w to uwierzyć

Karina Koch bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd programu “Chłopaki do wzięcia”. Pomimo ogromnej popularności mało kto zna szczegóły życia osobistego uczestniczki reality show. Teraz wyszło na jaw, ile lat tak naprawdę ma bohaterka kultowego show.

Dagmara Kaźmierska
16.03.2024 12:49 Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? W końcu wyszło na jaw

Dagmara Kaźmierska nie pozwala o sobie zapomnieć. Celebrytka, którą wypromował program emitowany na TTV, nie zwalnia tempa i podejmuje się kolejnych wyzwań. Tym razem postanowiła spróbować się na parkiecie formatu “Taniec z Gwiazdami”. Chociaż nie idzie jej najlepiej, celebrytka czerpie radość z występów. Wiecie, ile tak naprawdę ma lat? Niektórzy dawali jej więcej!

królowe życia
13.04.2021 00:23 Dagmara Kaźmierska obchodzi dziś urodziny. Ile ma lat?

Dagmara Kaźmierska w poniedziałek 12 kwietnia obchodziła urodziny. Gwiazda programu Królowe życia znana jest ze swojego nietuzinkowego charakteru i równie oryginalnego wizerunku zewnętrznego. Ile lat ma gwiazda TTV? Dagmara Kaźmierska z pewnością była jedną z najbardziej wyrazistych bohaterek serialu Królowe życia. To ona najczęściej przyciągała uwagę widzów i jak widać, przyciąga do teraz.

Meghan Markle
08.03.2021 15:47 Ile lat ma Meghan Markle? Absolutnie nie wygląda na swój wiek, w tym roku będzie obchodziła okrągłe urodziny

Ile lat ma Meghan Markle? Odpowiedź na to pytanie, jest co najmniej zaskakująca. Księżna Sussexu wraz ze swoim mężem niedawno udzielili szczerego wywiadu o swoim życiu poza dworem Buckingham, jak i tym, co działo się między jego granicami. Pominięto jednak kwestię wieku małżonki księcia Harry’ego, który wielu ludzi może zdziwić. Aktorka w tym roku obchodzić będzie okrągłe 40. urodziny. Należy pamiętać, że Meghan Markle nie zasłynęła tym, że jest małżonką księcia Harry’ego, ale jeszcze lata wcześniej robiła karierę aktorską, występując w wielu znanych filmach i serialach. Lata mijają, a gwiazda wygląda, jakby czas dla niej stanął w miejscu.

Ewa Bilan-Stoch
04.03.2021 20:29 Ile lat ma Ewa Bilan-Stoch? Mało kto wie, że żona skoczna jest od niego starsza

Kamil Stoch jest w związku małżeńskim z Ewą Bilan-Stoch już od 10 lat. Para ma więc za sobą dość długi staż, mimo tego niewiele wiemy na temat ich życia prywatnego. Super Express jednak zadał sobie trudu i dotarł do informacji na temat daty urodzenia żony skoczka. Okazało się, że jest od niego nieco starsza, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Kamil Stoch i jego żona na pierwszy rzut oka wyglądają, jakby byli w jednym wieku. Chyba nikt nie przypuszczał, że piękna blondynka, która 10 lat temu przysięgała polskiemu skoczkowi miłość na wieki, jest od niego starsza.

Piotr Żyła
28.02.2021 18:54 Ile lat ma Piotr Żyła? Utalentowany skoczek przekroczył już trzydziestkę

Piotr Żyła jest jednym z najbardziej znanych polskich skoczków narciarskich. Przede wszystkim charakteryzuje go specyficzne poczucie humoru, które nadaje mu młodzieńczego uroku. Ile lat ma jednak w rzeczywistości?Niektórzy nie mogą uwierzyć w jego wiek oraz to, jak plasuje się pod tym względem na tle pozostałej kadry A.

krzysztof ibisz
23.08.2020 16:05 Ile lat ma Krzysztof Ibisz? Prawdziwy wiek gwiazdora wywołuje wielkie zdumienie

Krzysztof Ibisz od bardzo dawna zachowuje młody wygląd. Wszyscy jego fani i koledzy po fachu zadają sobie pytanie, w jaki sposób popularny prezenter telewizyjny odejmuje sobie lat. Nigdy nie uwierzycie w jego prawdziwy wiek. Jak on to robi?Krzysztof Ibisz jest znany m.in. ze swojego młodego wyglądu. Wiele osób zastanawia się, jak aktor o siebie dba. Jednak mało kto może zgadnąć, ile dziennikarz tak naprawdę ma lat. Jego metryka urodzenia niektórych może zszokować.

03.07.2020 16:32 Najstarsza modelka na świecie ma 89 lat. Wciąż pracuje a urodą powala na kolana

Najstarsza modelka na świecie Wiek jej sprzyja – zmarszki i siwe włosy nadają charakteru, który sprawia, że to wciąż najbardziej pożądana modelka! Do tego nie kryje się z tym, że wykonuje rozmaite poprawki kosmetyczne. Nikt nie powiedział, że modelka musi mieć 20 lat! Car­men Dell’Orefice to udowadnia. Zobaczcie sami!źródło: zeberka.pl Wspaniałe informacje dla emerytów. Skorzystać może aż 76 tysięcy osób Matka przez 40 lat udawała mężczyznę. Powód wywołuje łzy, wszystko zrobiła dla córki Włożyła laski cynamonu do słoika i zalała je oliwą. Efekt rozłożył na łopatki Modelka, która ma 89 lat? Czemu nie! Tyle właśnie liczy sobie najstarsza, aktywna modelka. Kobieta jest w świetnej formie, ciągle przyjmuje nowe zlecenia, a jej uroda nadal powala na kolana. Świat mody ją pokochał i nie chce wypuścić. Nic dziwnego – to prawdziwa kobieta z klasą, u której wiek działa na korzyść. Musicie to zobaczyć! Car­men Dell’Orefice jest naj­star­szą aktywną mo­del­ką na świe­cie. Gwiazda skończyła właśnie 89 lat. Zazwyczaj ten wiek kojarzony jest z ciepłymi kapciami i gorącą herbatką. Nie w jej przypadku! Modelka do dzisiaj jest ulubienicą projektantów – Ch­ri­stian Dior, Her­mès czy Mo­schi­no to tylko garstka wielkich nazwisk, które współpracowały z gwiazdą. Modelka została również nazwana muzą Sa­lva­dor Da­li. ZOBACZ ZDJĘCIA: fot. facebook.com/pg/Carmen.Dell.Orefice Kobieta nadal chodzi po wybiegach. fot. facebook.com/pg/Carmen.Dell.Orefice To prawdziwa piękność! fot. facebook.com/pg/Carmen.Dell.Orefice Kobieta pięknie się starzeje. ZOBACZ TEŻ:Kariera Car­men Dell’Orefice rozpoczęła się w 1944 ro­ku, miała wówczas zaledwie 13 lat. To właśnie wtedy została zauważona na ulicy przez zna­ne­go fo­to­grafa – Her­ma­na Land­schof­f’a. Jego uwagę zwróciła nietuzinkowa uroda dziewczyny. Od tego wszystko się zaczęło. Dziewczyna bardzo szybko odnalazła się w modowym świecie, odkrywając swoje powołanie. Już w wieku 15 lat odniosła pierwszy światowy sukces, pojawiając się na okład­ce Vo­gu­e’a! „Dziennikarze niemieckiego szma***wca”. Politykowi PiS nagle puściły nerwy, bez opamiętania obrażał przedstawicieli mediów Potężna eksplozja w budynku. W obiekcie było prawie 200 osób. Światowe media podały porażające informacje Czy wasze zwierzaki już wstały? Pochwalcie się nimi Porażające sceny na obozie letnim w Polsce. Musieli uciekać, są poszkodowani Zbliża się 2. rocznica śmierci Kory. Widok jej grobu zwala z nóg, ciężko uwierzyć co zrobili fani Wypłacasz pieniądze z bankomatu? Możesz się mocno zdziwić, NBP wydało oficjalne oświadczenie 89-letnia modelka muzą projektantów

agnieszka kotońska
02.07.2020 23:36 Ile lat naprawdę ma Agnieszka Kotońska? Widzowie ”Gogglebox” nie mają pojęcia

Agnieszka Kotońska, jedna z uczestniczek programu Gogglebox, od samego początku budzi wiele kontrowersji, a to wszystko dzięki jej nietuzinkowej osobowości oraz wyjątkowym poczuciu humoru. Są tacy, którzy za wszelką cenę chcą się dowiedzieć, ile kobieta ma lat. My wiemy. Agnieszka Kotońska to jedna z najbardziej uwielbianych gwiazd programu Gogglebox. Przed Telewizorem. Nawet jej najwięksi fani nie zdają sobie chyba sprawy ile tak naprawdę lat ma kobieta, ponieważ bardzo dobrze ukrywa tę informację. Udało nam sie jednak znaleźć odpowiedź na to pytanie. Nie uwierzycie. Wygląda na swój wiek?

Małgorzata Rozenek: brat
11.03.2020 15:10 Małgorzata Rozenek: ile lat ma gwiazda TVN? Cała prawda właśnie wyszła na jaw

Odkąd Małgorzata Rozenek pojawiła się w mediach, wzbudzała sobą zainteresowanie. Jeden udzielony wywiad, dość dawno temu, jeszcze podczas małżeństwa z Jackiem Rozenkiem wywołał zamieszanie na lata. Ktoś popełnił błąd, i od tego zaczęły się różne plotki.Małgorzata Rozenek w końcu wyjawiła prawdę na temat swojego wieku. W internecie krążyło mnóstwo plotek na temat tego, ile prezenterka ma lat. Przez jedną pomyłkę z przeszłości wiek perfekcyjnej pani domu przez długo owiany był legendą.