Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Hakiel po raz kolejny zostanie ojcem! Pokazali ciążowy brzuszek
Julia Bogucka
Julia Bogucka 23.05.2024 21:17

Hakiel po raz kolejny zostanie ojcem! Pokazali ciążowy brzuszek

Marcin Hakiel z partnerką
Fot. KAPIF

Marcin Hakiel po raz trzeci zostanie ojcem. Jego obecna partnerka Dominika pokazała na evencie zaokrąglony brzuszek. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo na świecie pojawi się nowy członek rodziny. Pozostaje życzyć szczęścia przyszłym rodzicom!

Marcin Hakiel zostanie ojcem po raz trzeci

O związku tancerza z Dominiką mówi się głośno od kilku miesięcy. Para chętnie dzieli się swoim uczuciem w mediach społecznościowych, coraz częściej pojawia się również na salonach. Kobieta chętnie wspierała partnera w zmaganiach w programie “Taniec z Gwiazdami”, gdzie występował z Dagmarą Kaźmierską.

Dziś w sieci pojawiły się radosne doniesienia o przyszłości Marcina Hakiela i Dominiki. Para pojawiła się razem na 18. urodzinach “Pudelka” i zapozowała na ściance. Brzuszek kobiety jest wyraźnie zaokrąglony, a sama zainteresowana podkreśliła go dłonią. Wszystko jest już jasne, niedługo na świecie pojawi się kolejne dziecko tancerza.

akpa20240523_18pudelek_2_pp_30941.jpg
Fot. AKPA
Marcin Hakiel wziął potajemny ślub? Wszystko na to wskazuje Hakiel jednak nie odcina się od Kaźmierskiej? To było najcięższe we współpracy

Marcin Hakiel od kilku miesięcy jest związany z Dominiką

Po raz pierwszy pokazali się publicznie na gali Business Power w październiku ubiegłego roku. Wtedy stało się jasne, że tancerz ma nową partnerkę. Niemal od początku swojej relacji nie szczędzili szczegółów, publikując coraz to odważniejsze zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Od dawna wiele wskazywało na to, że relacja pomiędzy nimi jest naprawdę poważna.

W ostatnim czasie Marcin Hakiel brał udział w 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. To tam wystąpił wraz z Dagmarą Kaźmierską, niesławną “Królową Życia”. Celebrytka musiała zrezygnować z kolejnych odcinków ze względu na kontuzję, kilka dni później światło dzienne ujrzał reportaż portalu “Goniec”. Dopóki jednak tancerz był obecny w show, jego partnerka bardzo go wspierała i chętnie pojawiała się na widowni. Widać było, że kibicuje przyszłemu ojcu jej dziecka.

KAPIF_oryginal_K1183717F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Partnerka Hakiela odniosła się do słów o Cichopek. Odważnie

Marcin Hakiel i Dominika wzięli ślub?

Zaledwie kilka dni temu media obiegła plotka sugerująca, że para jest już po ślubie. Świadczyć o tym miały relacje tancerza i jego partnerki w mediach społecznościowych. Marcin Hakiel udostępnił nagranie z odcinka programu “Kuba Wojewódzki”, w którym wystąpił już jakiś czas temu. W przytoczonym fragmencie zarzekał się, że nigdy nie weźmie ponownie ślubu.

Ten sam film pokazała na swoim profilu Dominika opatrując go podpisem “rychło w czas". W odpowiedzi na to tancerz napisał “busted” co oznacza “przyłapany”. Miało to sugerować, że złamał złożoną na kanapie Wojewódzkiego tajemnicę i jednak stanął na ślubnym kobiercu po raz kolejny. Jednak w świetle otrzymanych informacji można tę wymianę zdań zrozumieć jeszcze inaczej. Być może były one zapowiedzią ogłoszenia ciąży oraz zbliżającej się ceremonii ślubnej?