Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel wziął potajemny ślub? Wszystko na to wskazuje
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 23.05.2024 08:12

Marcin Hakiel wziął potajemny ślub? Wszystko na to wskazuje

Marcin Hakiel i Dominika
fot. KAPiF

Marcin Hakiel w ostatnim czasie nieco wycofał się z show-biznesu. Z pewnością miały na to wpływ doniesienia dotyczące jego partnerki z “Tańca z Gwiazdami”. Tancerz wie, że mogło się to bardzo niekorzystnie odbić na jego wizerunku, więc postanowił przeczekać burzę. Teraz były mąż Katarzyny Cichopek wrócił na Instagram. To niesamowite, co chce nam powiedzieć!

Marcin Hakiel na chwilę wycofał się z show biznesu

Zdawałoby się, że wiosną tego roku Marcin Hakiel ponownie miał swoje pięć minut w mediach. Przy okazji udziału byłego męża Katarzyny Cichopek w “Tańcu z Gwiazdami” portale show biznesowe i kolorowa prasa zaczęły się nim interesować bardziej niż kiedykolwiek. 

Po rozstaniu z gwiazdą “M jak miłość” Marcin Hakiel najpierw milczał. Podejrzewamy, że musiał w spokoju przetrawić to, co się stało. Potem jednak coraz częściej zaczął pojawiać się w mediach, aż w końcu przedstawił nam swoją nową partnerkę, Dominikę. Para się zaręczyła. Czy Marcin Hakiel próbuje nam teraz powiedzieć, że on i jego ukochana są już po ślubie? Wiele na to wskazuje.

Roxie Węgiel u międzynarodowej gwiazdy. Jego reakcja? Bezcenna Trzęsienie ziemi w sieci. Pojawił się portret Księżnej Kate

Marcin Hakiel nie pojawił się nawet na finale "Tańca z Gwiazdami"

Domyślaliśmy się, że Dagmary Kaźmierskiej z wiadomych przyczyn zabraknie w finałowym odcinku “Tańca z Gwiazdami”. Zastanawialiśmy się jednak, co zrobi jej taneczny partner, Marcin Hakiel. On także zdecydował się odpuścić to wydarzenie. 

Marcin miał wolną rękę i produkcja nie zakazywała mu pojawienia się na finale. Był częścią show i nie powinien ponosić konsekwencji za Dagmarę. Wszyscy w tej sprawie byli zgodni. Mógł spokojnie zatańczyć ze wszystkimi gwiazdami i tancerzami we wspólnym układzie, co bardzo docenił. Długo bił się z myślami, ale jednak w końcu serdecznie podziękował w obawie o swoje dobre imię - przyznał informator portalu Plotek.pl 

Kiedy poznaliśmy szczegóły dotyczące kryminalnej przeszłości “Królowej życia”, jej taneczny partner wiedział, że musi rozegrać to mądrze. Marcin Hakiel na pewien czas usunął się więc z życia publicznego. Teraz jednak wrócił i chce się z nami bawić, pokazując dowody na swój potajemny ślub.

Marcin Hakiel wziął potajemny ślub?!

Marcin Hakiel opublikował na Instagramie bardzo wymowną relację. Jest to fragment odcinka programu Kuby Wojewódzkiego, w którym niegdyś wziął udział. W przytoczonej części show tancerz zarzekał się, że nie weźmie ponownie ślubu. To samo krótkie nagranie opublikowała u siebie Dominika, jednak okrasiła je krótkim komentarzem.

Rychło w czas - napisała. 

Marcin Hakiel ponownie opublikował u siebie odpowiedź Dominiki. On także dodał krótki komentarz. “Busted” - napisał, co oznacza “zapuszkowany”, “złapany”. 

Instagram/_de_bonbon_
Instagram/_de_bonbon_