Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kaźmierska nie pojawi się w finale TzG? Ma lepsze zajęcia
Julia Bogucka
Julia Bogucka 04.05.2024 15:38

Kaźmierska nie pojawi się w finale TzG? Ma lepsze zajęcia

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Fot. AKPA

Nieoficjalnie wiemy, że Dagmara Kaźmierska nie pojawi się podczas finału programu “Taniec z Gwiazdami”. Podobny los ma czekać Marcina Hakiela. Uczestnicy formatu trenują do jutrzejszych występów, tymczasem celebrytka pokazała, co jest dla niej teraz priorytetem.

Dagmara Kaźmierska tematem tabu w programie "Taniec z Gwiazdami"

Reportaż dotyczący przestępczej działalności celebrytki sprawił, że media szybko nabrały wody w usta i zaczęły odcinać się od niedawnych współprac. W ciągu pierwszych kilku dni nie doczekaliśmy się żadnego oficjalnego komunikatu ze strony stacji telewizyjnych, która do niedawna wiele zyskiwały na popularności Dagmary Kaźmierskiej. Programy, w których występowała, szybko jednak zniknęły z ich serwisów streamingowych.

Krótko później dziennikarze, którzy przeprowadzali wywiady z celebrytami biorącymi udział w formacie “Taniec z Gwiazdami”, w którym do niedawna oglądaliśmy niesławną “Królową Życia”, otrzymali zakaz zadawania jakichkolwiek pytań z nią związanych. Ta sprawa miała być traktowana bardzo poważnie przez produkcję, która uważnie przysłuchiwała się wszystkim rozmowom. Rzecznik Polsatu zdecydował się wystosować oświadczenie na ten temat.

Jeśli dziennikarze chcą pisać o Dagmarze Kaźmierskiej, to mogą to robić i nikt im tego nie zabrania. Ale "Taniec z Gwiazdami" to nie jest program o niej. My nie mamy już na naszych antenach programów o Dagmarze Kaźmierskiej, a jeśli inne media chcą ją nadal promować, to oczywiście jest to ich decyzja - napisał Tomasz Matwiejczuk.

Syn Kaźmierskiej pokazał zdjęcie, w tle widać Dagmarę. Aż trudno uwierzyć Kaźmierska z synem opuściła kontynent. Tam spędzi najbliższe dni

Dagmara Kaźmierska nie pojawi się na finale?

To wszystko prowadzi nas do podejrzeń, że nie obejrzymy celebrytki w jutrzejszym, finałowym odcinku programu “Taniec z Gwiazdami”. Zgodnie z tradycją, każda para, która odpadła na przestrzeni sezonu, powraca wtedy na parkiet. Te spekulacje nieoficjalnie potwierdził “Super Express”, którego informator twierdzi, że Dagmara Kaźmierska nie pojawi się jutrzejszego wieczoru w studiu. Widzowie zaczęli zastanawiać się więc, jaki los czeka jej scenicznego partnera.

KAPIF_oryginal_K1192871F.jpg
Fot. KAPiF

Marcin Hakiel nie chciał komentować reportażu portalu “Goniec”, który pojawił się w sieci ponad tydzień temu. Do tej pory nie złożył żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, a opinia publiczna zastanawiała się, czy miał świadomość, kim była w przeszłości Dagmara Kaźmierska. “Super Express” dotarł do osoby z jego otoczenia, która rzuciła światło na tę sprawę.

Marcin był załamany. Po pierwsze nie wiedział do końca, kim jest Dagmara. Nie znał też jej przeszłości. A liczył, że zatańczy z dużą gwiazdą. A po drugie dowiedział się, że Dagmara przeszła operację nóg i podczas pierwszych treningów ledwo wykonywała jakiekolwiek ruchy – zdradził informator portalu.

Ten sam portal otrzymał również informację, że najprawdopodobniej tancerz również nie pojawi się jutro w studio programu “Taniec z Gwiazdami”. Oznacza to, że jednej z dziesięciu par, która występowała na przestrzeni ostatnich kilku tygodni, po prostu zabraknie.

ZOBACZ TEŻ: Robi się gorąco, KRRiT zabrała głos ws. Dagmary Kaźmierskiej

Celebrytka ma teraz inne zajęcia

Tymczasem Dagmara Kaźmierska przebywa w Egipcie, który często z dumą nazywa swoim drugim domem. Krótko po opublikowaniu reportażu opuściła kontynent wraz ze swoim synem Conanem. W ich mediach społecznościowych pojawia się wiele relacji z rajskich wakacji, oboje wyglądają na nich tak, jakby nie za bardzo przejmowali się zaistniałą sytuacją. Celebrytka ogłosiła na swoim Instagramie, że za jakiś czas zabierze głos w tej sprawie. Póki co przestępstwa, o które jest oskarżana, nazywa “rzekomymi”.

Urlop w Egipcie wciąż trwa, co widać w mediach społecznościowych Dagmary Kaźmierskiej. Dziś opublikowała tam nagranie, na którym w towarzystwie koleżanki relaksuje się w basenie pod chmurką. Błogi odpoczynek z lampką napoju w dłoni i kawałkami owoców w ramach przekąski musi być przyjemny. Gdy uczestnicy programu “Taniec z Gwiazdami” szykują się do finału, ona świetnie się bawi.

437578640_356898280688819_4430628629482178524_n (1).jpg
Fot. queen_of_life_77/Instagram
440497067_910532131111019_4285358492892094619_n.jpg
Fot. queen_of_life_77/Instagram
Gwiazdy wróciły na parkiet "Tańca z Gwiazdami". Co z Kaźmierską?
Taniec z Gwiazdami, Kaźmierska, Hakiel
Taniec z Gwiazdami, Kaźmierska, Hakiel
Długo wyczekiwany finał 14. edycji “Tańca z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Uczestnicy przez ponad 2 miesiące wyciskali z siebie siódme poty na parkiecie, jednak w ostatecznym starciu o Kryształową Kulę weźmie udział tylko troje z nich. Pozostałe gwiazdy nie próżnują, ponieważ już rozpoczęły przygotowania do ostatniej choreografii, którą zaprezentują w “TzG”. Czy Dagmara Kaźmierska zaliczy wielki powrót do show po tym, jak gruchnęły bulwersujące wieści dot. jej kryminalnej przeszłości?
Czytaj dalej
Agencja Kaźmierskiej w "Miejscach przeklętych". Lata temu opowiadała o "zatargu" z udziałem męża
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
25 kwietnia na portalu “Goniec.pl” ukazał się artykuł, który wstrząsnął od posad polskim światem show-biznesu. Materiał ujawnił skalę okrucieństwa, którego Dagmara Kaźmierska dopuszczała się, by utrzymać w ryzach pracownicę swojej agencji towarzyskiej. W 2012 roku celebrytka została skazana na 3 lata za działania w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwa, sutenerstwa i zmuszania młodych kobiet do prostytucji. Wcześniej prowadziła lokal o nazwie “Haidi”. Wyszło na jaw, że ten owiany złą sławą budynek pojawił się w programie “Miejsca przeklęte”, gdzie komentarza udzieliła nawet sama Kaźmierska. To właśnie wtedy ujawniła kulisy “zatargu” jej męża z wrocławską mafią.
Czytaj dalej