Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Hakiel jednak nie odcina się od Kaźmierskiej? To było najcięższe we współpracy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.05.2024 10:00

Hakiel jednak nie odcina się od Kaźmierskiej? To było najcięższe we współpracy

Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Marcin Hakiel przez długi czas milczał na temat sprawy Dagmary Kaźmierskiej oraz jej zawieszenia przez stację Polsat. Teraz tancerz po raz pierwszy wspomniał coś o swojej byłej partnerce z “Tańca z Gwiazdami”. Tego nikt się nie spodziewał.

Dagmara Kaźmierska i jej kryminalna przeszłość

Królowa życia wielokrotnie powtarzała, że ma za sobą kilka grzechów przeszłości. Gwiazda reality show nie tylko zajmowała się prowadzeniem agencji towarzyskiej, ale również spędziła jakiś czas w więzieniu, co opisała w swojej autorskiej książce.

Teraz jednak dziennikarze portalu Goniec.pl dotarli do nowych informacji, według których Dagmara Kaźmierska ma za sobą dużo gorsze przewinienia. Królowa życia miała nawet zlecić swoim pracownikom gwałt na 24-letniej Marysi, który miał być karą za jej nieposłuszeństwo. Te wiadomości poruszyły całą Polskę, w tym wszystkich współpracowników gwiazdy.

Marcin Hakiel, taniec na Instagramie, reakcja na Dagmarę Kaźmierską
Dagmara Kaźmierska i jej kryminalna przeszłość, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska i jej kryminalna przeszłość, fot. KAPIF
Justin Bieber zostanie ojcem. Ogłosili to w nietypowy sposób Eurowizja 2024: Szwecja chroni reprezentantkę Izraela. Tego jej nie wolno

Marcin Hakiel nie komentował zamieszania z Dagmarą Kaźmierską

Po nowych informacjach na temat przeszłości gwiazdy wiele stacji całkowicie odcięło się od niej. Wszystko zaczęło się od Polsatu, który nie tylko nie zaprosił królowej życia na finałowy odcinek “Tańca z Gwiazdami”, ale też usunął całe reality show, w którym blondynka wraz ze swoim synem i przyjaciel szuka miłości życia. Jego śladami poszedł TVN, który na swojej platformie internetowej Player.pl usunął wszystkie odcinki “Królowych życia” z jej udziałem.

O zamieszaniu Dagmary Kaźmierskiej przez długi czas nie wspominał jej taneczny partner Marcin Hakiel. Gwiazdor poinformował jedynie, że para rezygnuje z dalszego udziału w tanecznym show z powodu złego stanu zdrowia królowej życia. Teraz jednak choreograf po raz pierwszy wspomniał o gwieździe w social mediach.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Marcin Hakiel nie komentował zamieszania z Dagmarą Kaźmierską, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Marcin Hakiel nie komentował zamieszania z Dagmarą Kaźmierską, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda "Barw Szczęścia" przyszła na ściankę. Uwagę skradły jej stopy.

Marcin Hakiel wspomniał o Dagmarze Kaźmierskiej

Teraz na Instagramie tancerza znalazł się zabawny filmik, na którym występuje on u boku swojej tanecznej partnerki. Choreograf i dziewczyna wykonują popularny na TikToku trend, w którym symulują walkę i przekonują się do swoich racji. 

Tematem “kłótni” jest to, że tancerka chce poćwiczyć nową choreografię, a Marcin Hakiel podkreśla, że nie ma na to energii. Właściciel szkoły tańca stwierdza też, że nie jest w stanie wykonywać dzisiaj podnoszeniem. Wtedy dziewczyna odpowiada mu swoim najmocniejszym argumentem, czyli “przecież podnosiłeś Dagmarę”.

Większość fanów doceniła żart tancerza i zaśmiała się z jego nagrania. Nikt też nie skomentował faktu, że gwiazdor wspomniał o Dagmarze Kaźmierskiej po tym, co wyszło na jej temat w mediach.