Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Hakiel podjął ważną decyzję. Wszystko przez Kaźmierską
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 05.05.2024 12:11

Hakiel podjął ważną decyzję. Wszystko przez Kaźmierską

Marcin Hakiel
Fot. KAPiF

Finał “Tańca z Gwiazdami” już dziś wieczorem. Czy pojawi się w nim Marcin Hakiel? - z pewnością zastanawia się wielu. Jeden z portalu show biznesowych postanowił dowiedzieć się tego u źródła. Jaką decyzję podjął tancerz? Już wszystko jasne. 

Już dziś wielki finał "Tańca z Gwiazdami"

Finałowy odcinek programu “Taniec z Gwiazdami” już dziś będziemy mogli oglądać na Polsacie ok. godz. 20. Na parkiecie zobaczymy wyjątkowo nie dwie pary, a trzy. Taka sytuacja ma miejsce po raz pierwszy w historii show. O kryształową kulę walczyć będą trzy kobiety: Anita Sokołowska, Roksana Węgiel i Julia “Maffashion” Kuczyńska. 

Wszyscy zastanawiali się, czy w finale pojawi się Marcin Hakiel. Przypomnijmy, że tancerz był partnerem Dagmary Kaźmierskiej. Kontrowersyjna celebrytka zdecydowała się zrezygnować z show tuż przed odcinkiem, w którym w tańcu miał towarzyszyć jej syn. Powodem takiej decyzji miała być kontuzja. Kilka dni później w sieci ukazał się głośny artykuł portalu Goniec.pl, w którym szczegółowo opisano kryminalną przeszłość “Królowej życia”. Owiana złą sławą Kaźmierska wycofała się z życia publicznego. 

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel Fot. KAPiF
Aż nie chce się wierzyć, kto wystąpi w finale “Tańca z Gwiazdami”. Polsat zaszalał Kaźmierska nie pojawi się w finale TzG? Ma lepsze zajęcia

Dagmara Kaźmierska zdobyła w programie najniższą notę w historii

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel pomimo tego, że zdobywali najniższe noty w poszczególnych odsłonach programu, a raz nawet zdobyli najniższą ocenę w całej historii show, przechodzili dalej z odcinka na odcinek dzięki głosom fanów. W taki sposób dotarli aż do ćwierćfinału. Na kilka dni przed nim “Królowa życia” opublikowała jednak nagranie, w którym powiedziała, że rezygnuje z show. 

Kilka dni później na portalu Goniec.pl ukazał się wspomniany artykuł, który rzucił trochę światła na przeszłość Kaźmierskiej. Ostatnio głos w jej sprawie zabrała nawet Katarzyna Grochola. 

Z całym szacunkiem do pani królowej życia, która stręczycielstwem się zajmuje - ona jest przykładem dla połowy Polski - trochę ręce opadają. Mówimy o królowej życia, o pani stręczycielce. To nie jest coś, co lubię. Ja nie mam nic przeciwko tej pani. W każdym z nas tkwi jakieś dzikie, nieodpowiedzialne zwierzę, każdy ma jakiegoś demona, ale staramy się go trzymać na uwięzi. Nie można wejść do przedszkola i zacząć przeklinać albo robić inne nieprzyzwoite rzeczy  - zaznaczyła pisarka w podcaście Mariusza Szczygła. 

Marcin Hakiel pojawi się w finale "TzG"?

Niestety, informator serwisu Plotek.pl donosi, że Marcina Hakiela nie zobaczymy w finale “Tańca z Gwiazdami”. Dla tancerza miała to być bardzo trudna decyzja, jednak jego zdaniem słuszna. 

Marcin miał wolną rękę i produkcja nie zakazywała mu pojawienia się na finale. Był częścią show i nie powinien ponosić konsekwencji za Dagmarę. Wszyscy w tej sprawie byli zgodni. Mógł spokojnie zatańczyć ze wszystkimi gwiazdami i tancerzami we wspólnym układzie, co bardzo docenił. Długo bił się z myślami, ale jednak w końcu serdecznie podziękował w obawie o swoje dobre imię. Wiedział, że za kulisami nie ucieknie od pytań o Dagmarę i dziennikarze się na niego rzucą. A on chce się już od niej odciąć i nie prowokować kolejnych publikacji, bo na pewno wszyscy analizowaliby każde jego zdanie czy ruch. Według niego im szybciej jego powiązanie z Dagmarą w programie przycichnie, tym lepiej dla jego wizerunku i szkół tańca -przyznał informator w rozmowie z Plotkiem. 

Za kogo będziesz trzymać kciuki w finale “TzG”?