Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zawadzka dopiero poinformowała o ciąży, a teraz kolejne wieści. Nie zostało wiele czasu
Julia Bogucka
Julia Bogucka 24.06.2024 16:25

Zawadzka dopiero poinformowała o ciąży, a teraz kolejne wieści. Nie zostało wiele czasu

Marcelina Zawadzka z partnerem
Fot. KAPiF

Miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że Marcelina Zawadzka spodziewa się dziecka. Wczoraj podczas baby shower ujawniono jego płeć. Dziś modelka zdradza kolejną tajemnicę na temat swojego życia. Jej bliskich czeka kolejna impreza?

Marcelina Zawadzka poinformowała o ciąży

Dla przekazania radosnej nowiny modelka wykorzystała Dzień Matki. To wtedy, przebywająca wówczas w Tajlandii Marcelina Zawadzka, postanowiła opublikować w sieci poruszającą publikację. Dowiedzieliśmy się z niej, że spodziewa się dziecka. Kobieta zapozowała na plaży u boku swojego partnera Maxa Gloecknera, który jest równocześnie przyszłym ojcem. 

Najważniejsze to patrzeć w tym samym kierunku… chociaż dodałabym jeszcze wspierać, szanować i pielęgnować - napisała na publikacji.

Image_20240526_151753_032_5f44bd0ae9.png
Fot. marcelina_zawadzka/Instagram

Od tamtej pory na profilu instagramowym Marceliny Zawadzkiej pojawił się szereg kolejnych zdjęć lub filmików, na których prezentuje swój zaokrąglony brzuszek. Wiele wskazuje na to, że czerpie z tego stanu to, co najlepsze. Niedawno odbyła się impreza, podczas której poznaliśmy kolejne szczegóły.

Taki widok w środku lasu może nieźle zaskoczyć. Pokazali, jak mieszkają Szczęśni. Lepiej usiądźcie Ostre słowa Bojarskiej Ferenc do Dobrzyńskiej. Ktoś odważył się powiedzieć prawdę

Poznaliśmy płeć dziecka Marceliny Zawadzkiej

Wczoraj, w Dzień Ojca, modelka zorganizowała Baby Shower, czyli imprezę odbywającą się jeszcze przed narodzinami dziecka. To wtedy mogliśmy dowiedzieć się, jakiej płci będzie pociecha Marcelina Zawadzkiej. Warto dodać, że kobieta jest już w szóstym miesiącu ciąży. Na przyjęciu pojawił się szereg gwiazd, między innymi Maffashion, która przyjaźni się z modelką od wielu lat lub Karolina Gilon. Dekoracje od razu zwróciły uwagę odbiorców.

Zgodnie z tradycją, błękitne balony i zdobienia wskazały na to, że Marcelina Zawadzka stanie się mamą chłopca. Po spotkaniu w sieci pojawiła się seria zdjęć upamiętniająca ten dzień. Wszystko wskazuje na to, że modelka nie może się doczekać, aż będzie mogła przytulić swoją pociechę.

Oooo Boy
Jeszcze nie pojawiłeś się na tym święcie a już zgromadziłeś tak wiele pięknych dusz i stworzyłeś tak wiele wspaniałych wspomnień
Dzięki Tobie mój maluszku, ze zmotywowałeś mnie do stworzenia tego magicznego spotkania.

Wiedziałam, że mam wyjątkowych ludzi wokół siebie ale to co się wczoraj wydarzyło przeszło moje wszelkie oczekiwania
Zebrać tyle wspaniałych przyjaciół w jednym miejscu i czasie jest dla mnie ogromnym powodem do szczęścia i wdzięczności!

ZOBACZ TEŻ: Tragiczna śmierć gwiazdora "Piratów z Karaibów". Świat filmu jest w głębokiej żałobie

W drodze dziecko, a tu takie informacje od Marceliny Zawadzkiej

Uwagę odbiorców przykuła jeszcze jedna rzecz. Wiadomo, że modelka i jej partner do tej pory wstrzymali się ze ślubem, są jednak zaręczeni. Do oświadczyn doszło podczas urlopu w Arizonie, a fotografia umieszczona w mediach społecznościowych przedstawia parę na tle potężnego kanionu. Do tej pory cicho było jednak o potencjalnym ślubie. W końcu rąbka tajemnicy uchyliła sama Marcelina Zawadzka.

Gdybym wiedziała, że tak to wyjdzie zrobiłabym od razu wesele  - żart. na weselu się jeszcze pobawimy i to już z Tobą

Wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście w planach modelki i jej partnera jest ceremonia ślubna. Nie wiadomo na ten moment, kiedy się to odbędzie, jednak biorą pod uwagę wskazany wyżej cytat — na pewno dojdzie do niego już po porodzie.