Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tragiczna śmierć gwiazdora "Piratów z Karaibów". Świat filmu jest w głębokiej żałobie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.06.2024 11:42

Tragiczna śmierć gwiazdora "Piratów z Karaibów". Świat filmu jest w głębokiej żałobie

świeczka
fot. Pixabay/Arcaion

Właśnie przekazano tragiczne wieści ze świata kina. Nie żyje 49-letni Tamayo Perry. Był gwiazdą filmu “Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”. Aktor został odnaleziony martwy na Hawajach. Najprawdopodobniej został zaatakowany w wodzie. 

Nie żyje aktor znany z "Piratów z Karaibów"

Do amerykańskich mediów właśnie napłynęła informacja o śmierci jednego z najpopularniejszych aktorów z filmu “Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach". Nie żyje 49-letni Tamayo Perry. Gwiazdor kultowej produkcji został odnaleziony martwy przez służby ratunkowe Honolulu.

Okoliczności śmierci uwielbianego gwiazdora naprawdę przerażają. Aktor, znany ze swojego zamiłowania do surfowania, miał zostać odnaleziony martwy na plaży na Hawajach. Najprawdopodobniej przyczyną śmierci mógł być atak rekina.

Chwilę przed śmiercią księżna Diana dostała propozycję. Ten film miał zmienić jej życie Słowa mamy Kwiatkowskiego wyciskają łzy. “Ile lat zmarnowałam”

Tamayo Perry z "Piratów z Karaibów" zmarł po ataku rekina

Jak przekazały służby ratunkowe z Hawajów, 49-letni surfer i ratownik mógł został zaatakowany przez jednego lub kilka rekinów w trakcie pływania w okolicach Goat Island, określanej również mianem Mokuauia, leżącej niedaleko Laie na Hawajach.

Jego ciało miało zostać odnalezione na plaży przez przypadkowego przechodnia. Wiadomo, że aktor wybrał się 23 czerwca 2024 na surfowanie w tych okolicach. Miał być to jego sposób na odreagowanie i przerwę od pełnienia obowiązków ratowniczych. Przybyli na miejsce lekarze stwierdzili jego zgon

Aktor miał zostać pogryziony więcej niż jeden raz. W związku z tym incydentem służby proszą turystów o trzymanie się z dala od wody w tym miejscu. Pojawiły się również specjalne znaki. Szef bezpieczeństwa wydał wówczas oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Tamayo Perry był kochanym przez wszystkich ratownikiem, dobrze znanym na North Shore, zawodowym surferem znanym na całym świecie. Osobowość Tamayo była zaraźliwa i chociaż ludzie go kochali, on kochał wszystkich jeszcze bardziej. Składamy kondolencje rodzinie Tamayo i wszystkim jego współpracownikom. Prosimy o uszanowanie prywatności dla jego rodziny w tej chwili - przekazał mediom Kurt Lager.

ZOBACZ TEŻ: Polski aktor przewidział własną śmierć. Przyszła po niego zaledwie tydzień później.

Kim był Tamayo Perry?

Aktor oprócz swojego występu w filmie “Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach” pojawił się jeszcze w kilku popularnych produkcjach. Mogliśmy oglądać go między innymi w "„Aniołkach Charliego: Zawrotna szybkość” i „Błękitnej fali”.

Dodatkowo gwiazdor ma na swoim koncie udział w wielu kampaniach reklamowych oraz serialach “Lost” i “Hawaii Five-0”. Mężczyzna pracował również jako ratownik w North Shre w rodzinnych Hawajach.