Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcelina Zawadzka spodziewa się dziecka. W taki sposób przekazała radosną nowinę
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 26.05.2024 15:22

Marcelina Zawadzka spodziewa się dziecka. W taki sposób przekazała radosną nowinę

Marcelina Zawadzka
Fot. KAPIF

Marcelina Zawadzka to niekwestionowana gwiazda, która jest uwielbiana przez widzów Polsatu. Polska modelka przebywa aktualnie na urlopie i postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom. Miss Polonia 2011 ogłosiła coś, czego absolutnie nikt się nie spodziewał.

Marcelina Zawadzka: kim jest?

Marcelina Zawadzka, urodziła się 25 stycznia 1989 roku w Malborku. W 2003 rou zdobyła swój pierwszy tytuł Miss Malborka Nastolatek. Reprezentowała także w konkursie Miss Universe 2012, w którym pierwszy raz od 1989 reprezentowała Polskę w czołowej szesnastce.

Pracuje jako prezenterka telewizyjna. Na początku była związana z Fox Live, a później przeszłą do telewizji TVN. Od 2015 roku pracowała jako współgospodynie "Pytania na Śniadanie". Widzowie teraz mogą oglądać ją jako prowadzącą reality-show "Farma" w Polsacie.

KAPIF_1000pix_K1096319F.jpg
Fot. KAPIF, Marcelina Zawadzka
Roxie Węgiel u międzynarodowej gwiazdy. Jego reakcja? Bezcenna Chylińska w ogniu krytyki po finale Mam Talent. "Powinna wylecieć z programu"

Marcelina Zawadzka: partner

Prowadząca program "Farma" pochwaliła się w mediach społecznościowych radosną wiadomością. Mianowicie okazuje się, że w 2023 roku przyjęła oświadczyny od Maxa Glecknera, czyli swojego partnera.

Gwiazda Polsatu została zabrana na romantyczny wypad do Stanów Zjednoczonych, a wybranek jej życia postanowił uklęknąć na tle Wielkiego Kanionu.

Marcelina Zawadzka ogłosiła niespodziewane nowiny!

Marcelina Zawadzka aktualnie przebywa na urlopie w Tajlandii ze swoimi przyjaciółkami: Justyną Stankiewicz i Eweliną Aptacy. Kobiety postanowiły odpocząć bez swoich drugich połówek i wybrać się na zwiedzanie tego azjatyckiego kraju.

W materiale wideo widać, że bardzo im się podobają takie klimaty, tym bardziej że bardzo dużo osób teraz odwiedza ten kraniec świata, w poszukiwaniu wyjątkowych przygód i pięknych miejsc do robienia zdjęć.

Dziś Dzień Matki, co jest idealną okazją do ogłoszenia światu, że dołączy się do tego grona. Skorzystała z niej między innymi Marcelina Zawadzka, która opublikowała w sieci filmik, na którym pokazuje swój zaokrąglony brzuszek. Pozuje na nim ze swoim partnerem Maxem Gloecknerem.

Ogromna wdzięczność, wypełnia mnie po krańce możliwości, za to, że Bóg pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości dzięki której powstał jego owoc - czytamy na jej Instagramie

Image_20240526_151753_032.png
Fot. marcelina_zawadzka/Instagram
Image_20240526_151753_298.png
Fot. marcelina_zawadzka/Instagram