Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda Polsatu spodziewa się dziecka. Właśnie ogłosiła płeć
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 23.06.2024 18:42

Gwiazda Polsatu spodziewa się dziecka. Właśnie ogłosiła płeć

Gwiazdy Polsatu
fot. KAPiF

Gwiazda Polsatu niedawno ogłosiła, że wraz ze swoim ukochanym oczekują pojawienia się na świecie pierwszego potomka. Teraz urządziła huczne baby shower, podczas którego zdradziła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? My już wiemy. 

Marcelina Zawadzka ogłosiła, że spodziewa się dziecka

26 maja, czyli w Dzień Matki, Marcelina Zawadzka ogłosiła w sieci, że już niebawem dołączy do grona dumnych mam. Gwiazda Polsatu i jej partner, Max Gloeckner, spodziewają się swojego pierwszego dziecka. 

Niebawem moje drogie, kochane mamy dołączę do Waszego grona - mam - napisała wówczas modelka w poście opublikowanym na Instagramie. 

Znacie ją z TVN, właśnie wzięła ślub z kobietą. Te suknie odebrały nam mowę Kość niezgody w rodzinie Martyniuków. Daniel nie gryzł się w język

Gwiazda Polsatu zorganizowała huczne baby shower

W pierwszą niedzielę wakacji Marcelina Zawadzka zrobiła huczne baby shower. Zaprosiła wiele osób. Wśród nich byli jej najbliżsi, przyjaciele i znajomi z branży. Zawadzka miała na sobie piękną kreację, która podkreślała jej ciążowe krągłości. Na przyjęciu nie zabrakło dekoracji i balonów - już po ich kolorze można było domyślić się płci dziecka.

Na imprezie zorganizowanej przez byłą modelkę pojawiła się m.in. Maffashion ze swoim synkiem, Karolina Gilon i Ilona Krawczyńska. 

Marcelina Zawadzka zdradziła płeć dziecka

Podczas swojej niepowtarzalnej imprezy, z której zdjęcia i nagrania w ekspresowym tempie pojawiły się w sieci, Marcelina Zawadzka ogłosiła, że już niebawem zostanie mamą chłopca. 

Dziewczynka Marcelinka spodziewa się chłopca - poinformowała Marcelina Zawadzka.

Gratulujemy! 

Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka fot. Instagram/marcelina_zawadzka