Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Taki widok w środku lasu może nieźle zaskoczyć. Pokazali, jak mieszkają Szczęśni. Lepiej usiądźcie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.06.2024 14:03

Taki widok w środku lasu może nieźle zaskoczyć. Pokazali, jak mieszkają Szczęśni. Lepiej usiądźcie

Wojciech Szczęsny Marina
fot. Instagram/@marina_official

Wojciech Szczęsny i jego żona Marina są uznawani za jedno z najpiękniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Mało kto wie, w jak pięknym domu mieszka rodzina bramkarza naszej reprezentacji. Willa w środku lasu naprawdę robi wrażenie!

Bajkowe życie Wojciecha Szczęsnego i Mariny

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że piłkarz polskiej reprezentacji i jego ukochana są jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Zakochani wspólnie wychowują 6-letniego synka Liama, a niedawno przekazali radosne wieści o drugiej ciąży wokalistki.

Nic więc dziwnego, że rodzice dołożyli wszelkich starań, aby zabezpieczyć przyszłość swoich pociech. Jednym ze sposobów na to jest inwestowanie gwiazd w liczne nieruchomości, o czym wspominała Marina podczas jednego ze swoich wywiadów. Oprócz licznych lokali w wielu miejscach Europy para może pochwalić się również swoją wymarzoną rezydencją w środku lasu.

Robert Lewandowski opublikował czarno białe zdjęcie. Piłkarz w żałobie Tomaszewska pokazała ojca Laury. To zdjęcie mówi wszystko

Jak wygląda willa Wojciecha Szczęsnego i Mariny?

Para bardzo chętnie chwali się kadrami ze swojego rajskiego domu w środku lasu. To właśnie ten dom służy zakochanym do odpoczynku, regeneracji i spędzania czasu z najbliższymi. Bardzo często zapraszają tam również swoich przyjaciół, którzy mogą wspólnie z nimi odetchnąć na łonie natury.

Posesja leżąca pod Warszawą zwraca uwagę swoim wielkim rozmiarem i białą elewacją. Wokół willi znajduje się również spory ogród, w którym cała rodzina spędza razem czas i bawi się ze swoimi pupilami. Tam też możemy zauważyć wielki taras z licznymi kanapami oraz ogromnym kominkiem, który służy do ogrzewania się podczas zimowych wieczorów. Dodatkowo są tam również leżaki, na których wszyscy mogą korzystać z ładnej pogody oraz kilka atrakcji dla 6-letniego Liama.

ZOBACZ TEŻ: Polski aktor przewidział własną śmierć. Przyszła po niego zaledwie tydzień później.

Willa Wojciecha Szczęsnego i Mariny zachwyca swoim wyglądem

Na uwagę zasługuje również wnętrze domu małżeństwa. Możemy zauważyć, że pomieszczenia posiadają naturalne białe i beżowe barwy, które nie tylko wyglądają niesamowicie przytulnie, ale też sprawiają, że pokoje wydają się być jeszcze bardziej przestronne. Każde z nich wypełnione jest również licznymi dodatkami i akcesoriami, które nadają im charakteru.

Widać to było między innymi podczas Świąt Bożego Narodzenia, gdy cała rezydencja Szczęsnych utonęła w licznych kolorowych ozdobach. Dodatkowo w środku znajduje się mnóstwo wygodnych kanap z licznymi poduszkami, które z pewnością są rajem dla pupili Mariny i Wojciecha Szczęsnych.