Lifestyle.Lelum.pl > Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka z partnerem
24.06.2024 16:25 Zawadzka dopiero poinformowała o ciąży, a teraz kolejne wieści. Nie zostało wiele czasu

Miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że Marcelina Zawadzka spodziewa się dziecka. Wczoraj podczas baby shower ujawniono jego płeć. Dziś modelka zdradza kolejną tajemnicę na temat swojego życia. Jej bliskich czeka kolejna impreza?

Gwiazdy Polsatu
23.06.2024 18:42 Gwiazda Polsatu spodziewa się dziecka. Właśnie ogłosiła płeć

Gwiazda Polsatu niedawno ogłosiła, że wraz ze swoim ukochanym oczekują pojawienia się na świecie pierwszego potomka. Teraz urządziła huczne baby shower, podczas którego zdradziła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? My już wiemy. 

Marcelina Zawadzka z partnerem
26.05.2024 17:52 Kim jest partner Marceliny Zawadzkiej? Ludzie wprost oskarżają go o fake coaching

Marcelina Zawadzka właśnie opublikowała filmik, z którego wynika, że spodziewa się dziecka. Towarzyszy jej na nim narzeczony Max Gloeckner. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, kim jest tajemniczy Niemiec u boku polskiej modelki. Okazuje się, że może mieć wiele za uszami.

Marcelina Zawadzka
26.05.2024 15:22 Marcelina Zawadzka spodziewa się dziecka. W taki sposób przekazała radosną nowinę

Marcelina Zawadzka to niekwestionowana gwiazda, która jest uwielbiana przez widzów Polsatu. Polska modelka przebywa aktualnie na urlopie i postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom. Miss Polonia 2011 ogłosiła coś, czego absolutnie nikt się nie spodziewał.

Marcelina Zawadzka
03.06.2023 08:11 Marcelina Zawadzka rozprawia o wysokich ratach kredytu. Zdecydowała się podjąć radykalne kroki

Marcelina Zawadzka szerszej publiczności dała się poznać przeszło 10 lat temu, gdy wygrała prestiżowy konkurs Miss Polonia. Od tamtej pory gwiazda nie narzeka na brak zainteresowania ze strony stacji telewizyjnych. Pomimo zapewne niemałych zarobków modelkę męczą problemy, które ma każdy z nas. Ostatnio zdecydowała się podjąć ważne kroki.Prezenterkę dosięgnęły skutki inflacji, przez co w jej życiu dojdzie do sporych zmian. Musi pożegnać się z ważną dla niej rzeczą materialną.

Marcelina Zawadzka
22.11.2022 15:09 Marcelina Zawadzka pokazała się w pełnej okazałości. Wszyscy zwracają uwagę na jej nos, nowa moda?

Korzystająca z uroków egzotyki Marcelina Zawadzka pokazała się fanom na Instagramie, jednak takiego odbioru chyba się nie spodziewała. Natychmiast spłynęły komentarze, wszyscy zwrócili uwagę na jej nos. Gwiazda odpowiada z przekorą. Była Miss Polonia słynie z tego, że wszystkie zdjęcia, które udostępnia na Instagramie są pełne słońca i energii. Nawet zwykłe, warszawskie osiedle w jej obiektywie wygląda niczym raj na ziemi. Teraz jednak celebrytka trafiła do prawdziwie niebiańskiego miejsca, a jedna fotografia wywołała falę komentarzy.

Michał Szpak
05.03.2021 17:32 Michał Szpak i Marcelina Zawadzka pojechali razem na wakacje. Wygląda na to, że łączy ich wyjątkowa relacja

Michał Szpak i Marcelina Zawadzka wybrali się na wspólne wakacje do Meksyku. Na profilach Instagramowych gwiazdorów można znaleźć zdjęcia, na których widok robi się gorąco. Wygląda na to, że łączy ich naprawdę wyjątkowa i bliska przyjaźń. Tylko pozazdrościć! Jak wiadomo, pandemia koronawirusa sprawiła, że artyści nie mają łatwo. Brak koncertów, czy występów spowodował, że mają zdecydowanie więcej czasu dla siebie, jednak mniejszą okazję do zarobku. Mimo tego Michał Szpak postanowił wybrać się na egzotyczne wakacje, i to w towarzystwie Marceliny Zawadzkiej.

tvp
01.10.2020 13:59 TVP podjęło drastyczną decyzję. Zawadzka nie wraca do „Pytania na śniadanie”, zastąpi ją dziennikarka TVP Info

Marcelina Zawadzka od 2015 roku prowadziła Pytanie na śniadanie u boku Tomasza Wolnego. W tej roli modelka sprawdziła się naprawdę dobrze, dlatego z wielkim żalem widzowie przyjęli informację o jej wycofaniu z programu, mimo że gwiazda zapewniała, że wróci, wygląda na to, że TVP ma wobec niej inne plany.TVP podjęło drastyczną decyzję dotyczącą prowadzącej do niedawna program Marceliny Zawadzkiej. Nieuregulowane sprawy prawne Miss Polonia 2011 sprawiły, że już w lipcu musiała się tymczasowo rozstać z programem Pytanie na śniadanie, którego była prowadzącą. Mimo że obiecywała szybki powrót, ten zdaje się, póki co nie nadejdzie. Portal wirtualnemedia.pl dotarł do informacji, z których wynika, że Zawadzka nie wróci do śniadaniówki, wiadomo nawet, kto będzie jej zastępczynią.

tvp
27.07.2020 11:41 Ogromna zmiana w TVP. Wiadomo, kto zastąpi Marcelinę Zawadzką, inna piękna blondynka

Marcelina Zawadzka ma za sobą trudny czas. Jej nazwisko, które pojawiło się wśród osób oskarżonych o udział w aferze vatowskiej, sprawiło niemałe zamieszanie w mediach. Na domiar złego pojawiły się informacje, że Zawadzka odchodzi z jednego z programów. Wiadomo, kto ją zastąpi.Marcelina Zawadzka odchodzi z programu emitowanego przez TVP. Pudelek donosi, że są to już informacje pewne, a modelkę zastąpi inna piękna blondynka. Podano już nawet nazwisko zastępczyni. Wielu widzów będzie zaskoczonych!

marcelina zawadzka
23.07.2020 12:24 To koniec kariery Marceliny Zawadzkiej? Nie poprowadzi legendarnego programu TVP. Wszystko przez aferę?

Marcelina Zawadzka niestety ma dobrej passy i nic nie wskazuje na to, że cokolwiek ulegnie zmianie. Kolejne smutne informacje na jej temat właśnie wypłynęły. Jak przekazał portal plotek.pl, prowadząca Pytanie na śniadanie nie zostanie gospodynią uwielbianego programu The Voice of Poland.Marcelina Zawadzka w ostatnim czasie przeżywa chwile grozy. Niedawno powstała wielka afera w związku z oszustwem podatkowym, którego miała dopuścić się gwiazda TVP. Ostatnie tygodnie nie są dla niej łatwe, a na domiar złego kolejne smutne informacje wyszły na jaw. Portal plotek.pl przekazał, że Zawadzka nie poprowadzi programu The Voice of Poland. Czyżby wielka afera miała na to wpływ?

Marcelina Zawadzka
17.07.2020 12:36 Marcelina Zawadzka zniknie z „Pytania na Śniadanie”? „Marcelina Z. ma status osoby oskarżonej”

Marcelina Zawadzka została oskarżona o oszustwa podatkowe. Jak donosi portal pudelek.pl, jej kariera w programie Pytanie na Śniadanie wisi na włosku. Marcelina Z. ma status osoby oskarżonej — informuje portal pudelek.pl. Za przestępstwo, które jej zarzucono grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Znamy stanowisko gwiazdy w tej sprawie.Marcelina Zawadzka miała przyznać się do dwóch z trzech zarzucanych jej czynów, jednak jeszcze kilka tygodni temu zaznaczała, że sama w tej sprawie czuje się oszukana. Wiemy, jak dalej mogą potoczyć się losy gwiazdy.

marcelina zawadzka
15.07.2020 09:18 Marcelinie Zawadzkiej grozi 8 lat pozbawienia wolności. Słowa gwiazdy są porażające

Jak podaje Pomponik, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Kaliszu Ewa Głowacka-Andler, poinformowała, że Marcelina Zawadzka przyznała się do dwóch z trzech zarzutów: –Uszczuplenie podatku, przyjęcie i rozliczenie faktur oraz pranie brudnych pieniędzy. Do tego ostatniego nie przyznała się – cytuje rzeczniczkę Pomponik.Marcelina Zawadzka to ulubiona prezenterka wielu widzów śniadaniowej telewizji TVP. Modelka zdołała wykształcić sobie bardzo pozytywny odbiór i wielką sympatię widzów. Trudno więc uwierzyć, że gwiazda została oskarżona o oszustwa podatkowe i pranie brudnych pieniędzy, za co grozi jej nawet 8 lat więzienia. Dziennikarka odniosła się do zarzutów, porażające słowa gwiazdy.

marcelina zawadzka
11.07.2020 12:53 Nowe informacje o Marcelinie Zawadzkiej. Przyznała się przed prokuratorem, ale tylko do dwóch zarzutów

Marcelina Zawadzka wzbudza ostatnio spore kontrowersje. A to za sprawą głośnej sprawy postawienia jej zarzutów o pranie brudnych pieniędzy, oszustwa skarbowe oraz fałszerstwo faktur. Teraz prowadząca program Pytanie na śniadanie przyznała się przed prokuratorem do winy. Wzięła na siebie jednak jedynie dwa z trzech zarzutów. – Najpierw straciłam pieniądze na transakcji z nieuczciwym kontrahentem, który miał sprzedać mi produkty modowe, a nigdy tego nie zrobił, chociaż pieniądze otrzymał. Potem dowiedziałam się, że obsługujące mnie biurko księgowe, dokumenty tejże feralnej transakcji, w sposób jak się okazało nieuprawniony – twierdziła dziennikarka w rozmowie z portalem Na Temat. Jakiś czas temu, Polskę obiegła informacja o tym, jakoby prezenterka – Marcelina Zawadzka była zamieszana w śledztwo Prokuratury Regionalnej w Łodzi, które dotyczyło mafii vatowskiej. Stało się to, za sprawą doniesień portalu Na Temat. Gwiazda odniosła się do stawianych jej zarzutów. Marcelina Zawadzka odnosi się do zarzutów Gwiazda uniknęła zarzutów dotyczących działalności w grupie przestępczej. Została natomiast oskarżona o pranie brudnych pieniędzy, oszustwa skarbowe i fałszerstwo faktur. Prezenterka początkowo nie przyznawała się do zarzutów, twierdząc, że została oszukana – przez kontrahenta oraz księgowego. Gratulacje, gwiazda „Gogglebox” została mamą. Znamy płeć i imię dziecka Krzysztof Krawczyk pogrążony w żałobie. Po raz kolejny stracił bliską osobę, „żal rozrywa mi duszę” Przez 23 lata zapuszczała paznokcie. Widok odbiera mowę, tylko dla osób o mocnych nerwach

marcelina zawadzka
10.07.2020 11:15 Prezenterka „Pytania na śniadanie” przyznała się do dwóch zarzutów. Grozi jej gigantyczna kara, jest jej komentarz

Marcelina Zawadzka, prowadząca Pytanie na śniadanie, złożyła zeznania w prokuraturze i aktualnie unika pojawiania się na rozprawach sądowych, gdyż nie ma takiego obowiązku. Kobiecie grożą gigantyczne kary, choć jak sama twierdzi- została oszukana. Pytanie na śniadanie rozwiąże kontrakt z uwielbianą przez wielu prowadzącą? Jak przekazuje portal plejada.pl, Marcelina Zawadzka jest bowiem zamieszana w dużą aferę, zwaną karuzelą vatowską zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudziła prawie 58 milionów złotych. Jak przekazała portalowi rzeczniczka Sądu Okręgowego w Kaliszu, gwiazda przyznała się do dwóch z trzech zarzucanych jej czynów.

tvp
09.07.2020 11:43 Marcelinie Zawadzkiej grozi 8 lat więzienia. Prowadząca ”Pytania na śniadanie” jest oskarżona o poważne przestępstwo

Pytanie na śniadanie może stracić prowadzącą? Jak się okazuje, gwiazda popularnego magazynu porannego została oskarżona o poważne przestępstwo, za które może grozić jej 8 lat więzienia. Dodatkowo usłyszała jeszcze dwa zarzuty. Jak informuje portal NaTemat.pl, Marcelina Zawadzka jest zamieszana w naprawdę sporą aferę.Czuje się podwójnie oszukana – powiedziała w rozmowie z NaTemat.pl gwiazda programu Pytanie na śniadanie, której zostały postawione trzy poważne zarzuty. Jak donosi portal, sprawa jest poważna. Chodzi o karuzelę vatowską zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudziła niemal 58 milionów złotych.

17.07.2019 17:23 Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz razem na wakacjach. Romantyczny urlop to dowód, że są razem?

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz wrócili do siebie? Wszystko na to wskazuje! Zdjęcia zdradziły, że para wybrała się na romantyczne wakacje. Jeszcze niedawno piękna modelka i dziewięć lat młodszy model komentowali swoje rozstanie. Jednak nie mogą bez siebie żyć? Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz wybrali się na Mazury, gdzie odpoczywają od zgiełku stolicy. Zdradziły ich zdjęcia z dokładnie tego samego miejsca. Pokazali je specjalnie, czy nie przemyśleli tego i to wpadka? Spektakularnego powrotu nikt się nie spodziewał. Fani zasypują ich mnóstwem pytań o wspólny wypad, a para konsekwentnie milczy.

marcelina zawadzka: wymiary
02.03.2019 12:50 Wymiary Marceliny Zawadzkiej są idealne! Jej sylwetka to marzenie wielu kobiet

Marcelina Zawadzka: wymiary byłej Miss Polonia są idealne! Uroda gwiazdy jest wręcz fenomenalna i budzi podziw zarówno wśród mężczyzn, jak i płci pięknej. Klasyczna uroda i szczupła sylwetka Zawadzkiej to marzenie wielu kobiet! Była Miss Polonia od lat zachwyca urodą i figurą. Obok klasycznego piękna modelki ciężko jest przejść obojętnie! Gwiazda wie, jak wykorzystać swoje atuty i oprócz kariery w modelingu regularnie pojawia się w telewizji, gdzie zachwyca widzów nieskazitelnym wyglądem. Marcelina Zawadzka: wymiary Miss są wręcz idealne!

marcelina zawadzka
29.01.2019 13:23 Gdzie mieszka Marcelina Zawadzka? Gwiazda TVP pokazała swoje przytulne gniazdko

Gdzie mieszka Marcelina Zawadzka? Gwiazda może się pochwalić własnym mieszkaniem, o którym marzyła od dłuższego czasu. Jak sama przyznała, chciała mieć mieszkanie, w którym będę mogła wejść i powiedzieć, tak to jest mój dom. Niedawno gwiazda TVP pokazała swoje przytulne gniazdko. Naprawdę robi wrażenie! Wnętrza są dla modelki bardzo ważne, a jak się okazuje, ona sama zadbała o wykończenie. Najważniejszym dla modelki, było… czuć się jak u siebie! Nie bez powodu zadbała o każdy szczegół. Gdzie mieszka Marcelina Zawadzka? Ma swoje mieszkanie! Gdzie mieszka Marcelina Zawadzka? Modelka około 2 lata temu zdecydowała się na kupno nowego mieszkania. To odważny krok, jednak jak przyznała lepiej być na swoim. Marcelina chciała zachować klimat i zdecydowała się na mieszkanie w kamienicy. – Kupiłam na kredyt oczywiście mieszkanko, już swoje, bo już mieszkam tyle lat w Warszawie i chyba stwierdziłam, że to będzie lepsze rozwiązanie. No zobaczymy, mam nadzieję, że dam radę jakoś spłacać kredyt — powiedziała Marcelina Zawadzka dla fakt.pl Wystrój jest dla niej bardzo ważny, a przede wszystkim z tego względu, by rzeczywiście czuć, że jest się u siebie. Nie bez powodu prezenterka pilnowała każdego szczegółu, a nawet sama wykonywała niektóre prace remontowe. Wszystko miało być dopięte na ostatni guzik. – Są takie sytuacje, kiedy jeżdżę po tynk, sama wszystko wnoszę, kafelki, cegiełki, jakieś głupoty i jakby żadna praca nie jest mi obca. To też jest kamienica, więc z workiem na przykład na plecach […] Te rzeczy, które mam w domu, praktycznie sama wykonałam, nie było tak, że jedna firma weszła i wszystko zrobiła — powiedziała Marcelina Zawadzka dla fakt.pl

Marcelina Zawadzka: Karolina Zawadzka
26.01.2019 18:14 Jak wygląda siostra Marceliny Zawadzkiej? Jest PRZEPIĘKNA!

Marcelina Zawadzka: Karolina Zawadzka to siostra znanej modelki. Okazuje się, że Miss Polonia nie jest jedyną pięknością w rodzinie! Gwiazda coraz częściej pokazuje się światu ze swoją prześliczną siostrą, Karoliną. Kim jest i czym zajmuje się siostra sympatycznej prezenterki? Nazwisko Marceliny Zawadzkiej jest znane chyba każdemu – znamy ją nie tylko z sukcesów w wyborach Miss Universe, ale także z telewizyjnych ekranów. Celebrytka nie jest skupiona jednak wyłącznie na karierze – wielokrotnie podkreślała, że najważniejsza jest dla niej rodzina. Jesteście ciekawi, jak wygląda jej siostra? Marcelina Zawadzka: Karolina Zawadzka dorównuje urodą znanej modelce, obydwie bez wątpienia zostały obdarzone dobrymi genami!

Marcelna Zawadzka
03.08.2018 14:14 Marcelina Zawadzka rzuciła pracę w TVP. Co teraz?

Marcelina Zawadzka zdecydowała się zrezygnować z posady w TVP. Której? O tym w tekście. Zawadzka prowadziła w TVP Voice of Poland, Pytanie na śniadanie i program Bake Off. Właśnie zrezygnowała z jednego z formatów.