Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Widzowie TzG są wściekli. Kaźmierska traci w ich oczach: "Brak szacunku"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.04.2024 10:10

Widzowie TzG są wściekli. Kaźmierska traci w ich oczach: "Brak szacunku"

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Wczorajszy odcinek “Tańca z Gwiazdami” obfitował w masę wrażeń i kontrowersji. Po raz pierwszy pary miały za zadanie zaprezentować na parkiecie dwie choreografie. Niestety, nie wszyscy sprostali temu wyzwaniu. Dagmara Kaźmierska znalazła się w ogniu krytyki internautów.

Dagmara Kaźmierska krytykowana przez jurorów

Nie jest żadną tajemnicą, że jurorzy w każdym odcinku krytykują taneczne popisy Dagmary Kaźmierskiej. Występująca u boku Marcina Hakiela uczestniczka przyznaje, że nie czuje się na parkiecie całkowicie swobodnie i mimo że taniec sprawia jej mnóstwo radości, wie, że nie jest faworytką show.

W każdym kolejnym odcinku królowa życia miała również szansę usłyszeć kilka gorzkich słów od jurorów. Najczęściej pochodziły one od Iwony Pavlović, która uważa, że gwiazda robi sobie na scenie zabawę, zamiast rozwijać swoje umiejętności. 

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska krytykowana przez fanów, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska krytykowana przez fanów, fot. KAPIF
Poddała się operacji usunięcia piersi, później gruchnęła taka informacja Faworyci wygrali "Love Island", a Dan skradł im show. Wydał oświadczenie

Dagmara Kaźmierska z rekordowo niską oceną jurorów

Niestety, sytuacja z udziałem królowej życia powtórzyła się w ostatnim odcinku “Tańca z Gwiazdami”. Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel musieli tego dnia zaprezentować na scenie aż dwie choreografie i widać było, że zadanie to trochę przerosło gwiazdę. 

Podczas drugiego z występów blondynka była wyjątkowo statyczna i wykonywała bardzo mało roków tanecznych. Taka sytuacja nie spodobała się Iwonie Pavlović, która skomentowała to za pomocą kilku dosadnych słów. Łącznie jurorzy ocenili występ Dagmary Kaźmierskiej na rekordowo niskie 7 punktów.

To już nie jest chodzenie z gwiazdami, to jest stanie z gwiazdami. Każda by tak zatańczyła - powiedziała do uczestniczki Czarna Mamba.

Dagmara Kaźmierska,
Dagmara Kaźmierska z rekordowo niską oceną jurorów, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Dagmara Kaźmierska z rekordowo niską oceną jurorów, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Padła najniższa nota w historii "Tańca z gwiazdami": 7 punktów.

Widzowie oburzeni sytuacją w "Tańcu z Gwiazdami"

Pomimo faktu, że występ królowej życia nie przypadł do gustu jurorom, a wszyscy zgodnie stwierdzili, że druga z choreografii nie wymagała od gwiazdy zbyt wielu tanecznych kroków, Dagmara Kaźmierska awansowała do kolejnego odcinka show.

W niedzielnym wydaniu programu z “Tańcem z Gwiazdami” pożegnał się aktor teatralny Krzysztof Szczepaniak. Decyzja o odejściu gwiazdora była dla wielu niemałym zaskoczenie, ponieważ uczestnik bardzo dobrze radził sobie na parkiecie, a na jego koncie znalazło się nawet kilka maksymalnych ocen jurorów. 

Krótko po zakończeniu odcinka w sieci zawrzało. Fani zaczęli krytykować Dagmarę Kaźmierską, która ich zdaniem już dawno powinna pożegnać się z programem.

Dramat! Dagmara pokazując jak bardzo ma wyrąbane pokazuje brak szacunku do pozostałych uczestników programu!

Ok Dagmara jest królową życia i to było tutaj widać. Ale tańca w tym tańcu nie było. Pani Iwona powiedziała, że jest to "Stanie z Gwiazdami" i rzeczywiście tym było. No przykro mi to mówić, ale nawet jurorzy już sobie kręcą z tego beke 

Całe szczęście gwiazda może liczyć na wsparcie wiernych fanów, którzy są oburzeni komentarzami i ocenami jurorów.

  • Pani Iwona przegina. To już nie jest zwykła ocena, a chamstwo. Dlatego mimo, że mam innego faworyta to dziś zagłosowałam na Dagmarę.
  • Rozumiem, że ktoś może słabo tańczyć, ale takie słowa jakie dziś padły od jury to są poniżej krytyki. Czy Dagmara sama się zaprosiła do programu? Czy sama na siebie głosuje żeby przechodzić dalej? Raczej nie
  • 7 punktów? Wy sobie jaja robicie jakieś? Szok... Żaden uczestnik w historii TzG nie dostał tak niskiej punktacji!!! SKANDAL
tzg komentarze 2.jpg
Widzowie oburzeni sytuacją w "Tańcu z Gwiazdami", fot. Instagram
tzg komentarze.jpg
Widzowie oburzeni sytuacją w "Tańcu z Gwiazdami", fot. Instagram
tzg komentarze 3.jpg
Widzowie oburzeni sytuacją w "Tańcu z Gwiazdami", fot. Instagram