Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poddała się operacji usunięcia piersi, później gruchnęła taka informacja
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 15.04.2024 08:48

Poddała się operacji usunięcia piersi, później gruchnęła taka informacja

Angelika Wątor
Fot. Instagram.com/angelikawator

Angelika Wątor jest znaną polską sportsmenką, która ma na swoim koncie liczne osiągnięcia. Na jakiś czas musiała jednak zaprzestać treningów z powodu choroby. Niedawno usunęła piersi, a tu taka wiadomość! 

Angelika Wątor jest utytułowaną sportsmenką

Angelika Wątor ma na swoim koncie liczne sportowe osiągnięcia. Jest bardzo utytułowaną szablistką. W 2015 r. wywalczyła złoty medal na Igrzyskach Europejskich w Baku. Może także pochwalić się trzykrotnym trzecim miejscem w Mistrzostwach Europy oraz tytułem srebrnej medalistki podczas Mistrzostw Świata do lat 20.

Pomimo tych wszystkich zawodowych sukcesów, największa walka czekała ją jednak w życiu prywatnym. 

Polska sportsmenka nie wytrzymała. Pokazała kartkę z parafii, którą dostała, jest oburzona 15-letnia Oliwia Bieniuk namiętnie całuje się ze sportowcem. Co na to zaborczy tata?

Angelika Wątor poddała się operacji usunięcia piersi

Angelika Wątor w 2021 roku zaczęła odczuwać silny ból piersi. Kiedy udała się do lekarza, usłyszała druzgocącą diagnozę. Nie poddała się jednak, wiedziała, że ma dla kogo walczyć. Jak się okazało, konieczna była operacja usunięcia piersi. 

To potoczyło się błyskawicznie, minęły może dwa tygodnie. Jeszcze dzień przed operacją wystąpiłam w Pucharze Polski, zajęłam nawet trzecie miejsce. (...) Kiedy dowiedziałam się, co mnie czeka, było mi bardzo przykro. Pomyślałam sobie: "no nie, wszyscy będą się o mnie martwić i znów nie będę mogła trenować". Gdy obudziłam się po operacji nie było aż tak tragicznie. Jestem osobą, która działa bardzo szybko. W moim przypadku emocje dochodzą do głosu dopiero po pewnym czasie. Trochę minęło, zanim zdałam sobie sprawę, że nie jest kolorowo - powiedziała w wywiadzie dla serwisu TVP Sport.

Angelika Wątor ogłosiła radosną nowinę!

30-letnia Angelika Wątor za pośrednictwem Instagrama podzieliła się z fanami radosną nowiną. Już niebawem wraz ze swoim partnerem powita na świecie pierwsze dziecko. Na zdjęciu zaprezentowała bowiem ciążowe krągłości

Szczęście lubi ciszę... Długo tak myślałam, jednak doszłam do wniosku, że szczęście mnoży się, gdy je dzielimy… Wystarczy tylko mieć wokół siebie odpowiednich ludzi - podpisała zamieszczoną fotografię. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów i gratulacji, do których się przyłączamy!