Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Faworyci wygrali "Love Island", a Dan skradł im show. Wydał oświadczenie
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 15.04.2024 07:37

Faworyci wygrali "Love Island", a Dan skradł im show. Wydał oświadczenie

Love Island
fot. kadr z programu "Love Island"

Finał “Love Island 9” za nami! W tym sezonie nie obyło się bez kontrowersji i namiętności. Emocji nie zabrakło także w samym finale. Już wiemy, kto zwyciężył! 

Finał "Love Island 9" już za nami!

W niedzielę 14 kwietnia odbył się finał “Love Island 9”. Cała edycja przyciągnęła przed ekrany telewizorów wierne rzesze widzów, podobnie jak poprzednie. Nie obyło się bez kontrowersji. Niedawno informowaliśmy, że Nicole i Mateusz zostali wyrzuceni z programu za oszustwo. Dowiedzieliśmy się także, że Robert brał już udział w podobnym show, a głos w tym temacie zabrała jego była dziewczyna. Emocji nie brakowało zarówno w finale, jak i w całej edycji. 

Angela z "Love Island" przyznała, że jeden z uczestników programu był jej wcześniej znany "Love Island 9": Jedną z par oskarżono o związek na pokaz. Uczestnikowi puściły nerwy: "J****e hieny"

W "Love Island 9" nie brakowało kontrowersji

Jednym z uczestników, który dotarł do finału “Love Island 9", był Robert. Jak w ostatnim czasie udało się dowiedzieć serwisowi Telemagazyn.pl, mężczyzna już raz brał udział w ”Love Island" i został nawet jego finalistą. Jego była dziewczyna, którą poznał w show, zabrała teraz głos. 

Nie sądzę o nim zbyt wiele. Byliśmy razem przez krótki czas po programie, ale się rozstaliśmy. Bardzo dobrze, że nie jesteśmy już razem - wyznała Siria Longo w rozmowie z Telemagazynem. 
 

Istny skandal rozpętali także Nicole i Mateusz, którzy zostali z programu wyrzuceni. Ich relacja była bowiem ustawką! Jak się okazało, znali się przed programem i umówili się, że stworzą parę. Ich nieudolne tłumaczenia tylko bardziej zdenerwowały fanów programu.

To wszystko jednak już za nami. A dziś poznaliśmy zwycięzców! 

ZOBACZ TEŻ: Padła najniższa nota w historii "Tańca z gwiazdami": 7 punktów.

To oni wygrali "Love Island 9"!

O wygraną w popularnym reality show walczyły ze sobą trzy pary: Zuza i Jarek, Asia i Rafał oraz Patrycja i Robert. W końcu Karolina Gilon przestała trzymać fanów i uczestników w niepewności i poinformowała nas, że decyzją głosów internautów zwycięzcami zostają: Zuza i Jarek.

Para nie kryła swojej radości. Zaraz za nimi znaleźli się Patrycja i Robert, a trzecie miejsce należało do Asi i Rafała. Pomimo faktu, że ogłoszenie laureatów pierwszego miejsca to najważniejsze wydarzenie w “Love Island”, uwagę wszystkich skradł inny uczestnik — Dan. Niespodziewanie mężczyzna przyznał się, że jest w oficjalnym związku, a jego partnerką jest Amanda, z którą “parował się” już w czasie reality show. Fani nie kryją zdumienia i radości.