Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najpierw syn, teraz córka, a to nie koniec. Tomaszewska właśnie się wygadała
Paulina Korzec
Paulina Korzec 12.04.2024 08:34

Najpierw syn, teraz córka, a to nie koniec. Tomaszewska właśnie się wygadała

Małgorzata Tomaszewska
Fot. KAPIF, Instagram @malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska zasłynęła jako prowadząca „Pytanie na Śniadanie” w TVP. Dzięki programowi dorobiła się sporej rzeszy fanów, z którymi chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Ostatnio odpowiedziała na pytania internautów, wyjawiając zaskakującą prawdę. Chociaż prezenterka niedawno urodziła córkę i ma też małego synka, okazuje się, że na tym nie poprzestanie.

Szokujący koniec kariery Tomaszewskiej w TVP

Ogólnopolską sławę Małgorzacie Tomaszewskiej, która prywatnie jest córką Jana Tomaszewskiego – legendarnego bramkarza polskiej reprezentacji w piłkę nożną – przyniosły występy w „Pytaniu na Śniadanie”. 35-latka prowadziła program śniadaniowy na antenie TVP w parze z Aleksandrem Sikorą.

Prezenterzy stworzyli na ekranie zgrany duet, który szybko podbił serca widzów. Przygoda Tomaszewskiej z Telewizją Polską skończyła się nagle i była pokłosiem zmian, jakie zaszły w szeregach publicznego nadawcy po październikowych wyborach. Nowe władze TVP podziękowały prezenterce za współpracę nawet pomimo tego, że ta spodziewała się dziecka.

Ciężarna Małgorzata Tomaszewska o zwolnieniu z "PnŚ". Oświadczenie, po którym pęka serce Bolesne wyznanie Małgorzaty Tomaszewskiej. W „PnŚ” przydarzyły jej się trudne chwile

Małgorzata Tomaszewska skupia się na rodzinie

Znana prezenterka jest mamą dwójki dzieci. W 2017 r. urodziła syna Enzo, którego ojcem jest drugi mąż Małgorzaty Tomaszewskiej, wywodzący się z Turcji Ahmet Seyfi Yigit Tarci. Małżeństwo rozpadło się, a prowadząca „PnŚ” ułożyła sobie życie u boku mężczyzny, o którym nie chce zbyt wiele mówić.

Dwa miesiące temu – 20 kwietnia 2024 r. – na świat przyszła wyczekana córeczka pary, której rodzice dali na imię Laura. Prezenterka skupia się obecnie na wychowaniu dwójki pociech.

Tomaszewska uchyla rąbka tajemnicy

W czwartek prezenterka urządziła Q&A na swoim instagramowym profilu i chętnie odpowiadała na pytania fanów. W odpowiedziach wyjawiła, jak wraca do formy po porodzie. Okazuje się, że minęło zbyt mało czasu, by prezenterka mogła wrócić do ćwiczeń, ale stara się przestrzegać zdrowej diety.

Internauci dopytywali, czy prezenterka przy dwójce pociech ma w ogóle czas dla siebie:

Jeszcze nie, ale bardzo cieszę się czasem z dziećmi – padła szczera odpowiedź.

Małgorzata Tomaszewska odpowiedziała także na pytanie o to, czy planuje więcej dzieci.

Chciałabym mieć trójkę dzieci – odparła bez ogródek.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko trzymać kciuki za realizację tych planów.

Małgorzata Tomaszewska o kolejnej ciąży
Instagram @malgorzata__tomaszewska