Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sikora w gotowości po narodzinach Laury. Tomaszewska ma szczęście
Julia Bogucka
Julia Bogucka 24.02.2024 16:06

Sikora w gotowości po narodzinach Laury. Tomaszewska ma szczęście

Małgorzata Tomaszewska Aleksander Sikora
KAPiF, Instagram @malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska kilka dni temu przywitała na świecie córeczkę. O wszystkim poinformował media jej ojciec, Jan Tomaszewski. W mediach społecznościowych prezenterki pojawiło się już wspólne zdjęcie matki z dzieckiem. Z całego kraju płyną dziesiątki gratulacji, a do serdecznych komentujących dołączył nawet Aleksander Sikora. Wygląda na to, że Laurę czeka interesujące dzieciństwo!

Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko!

W sierpniu 2023 roku dowiedzieliśmy się, że Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka. Prezenterka podzieliła się tymi szczęśliwymi informacjami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Widać było, że wiąże się to dla niej z olbrzymimi emocjami. Świadczy o tym choćby wzruszająca chwila podczas jednego z wydań programu “Pytanie na Śniadanie”, w której Małgorzata Tomaszewska poczuła pierwsze kopnięcie swojego dziecka.

O porodzie dowiedzieliśmy się od ojca dziennikarki, Jana Tomaszewskiego, legendy polskiej piłki nożnej. Mężczyzna opowiedział na łamach “Super Expressu” o tym, że zarówno córka jak i wnuczka są zdrowe, a w rodzinie zapanowała radość. Nie obyło się bez wpadek, bowiem uradowany dziadek, będąc w olbrzymich emocjach, pomylił imię dziewczynki. Zamiast Laurką, nazwał ją Luizą. Córka Małgorzaty Tomaszewskiej przyszła na świat 20 lutego 2024 roku o godzinie 16:00. W ostatnich dniach tego typu radość podziela wiele znanych postaci polskiego show-biznesu.

Życie miłosne Małgorzaty Tomaszewskie zaskakuje. Zobaczcie sami Zarząd Polsatu pękł. Wiemy, co z angażem Kasi Cichopek

Małgorzata Tomaszewska z trudem przechodziła ciążę

W trakcie ciąży Małgorzaty Tomaszewskiej dochodziło do kilku poważnych komplikacji. Najpierw dziennikarka często informowała o tym, że trudno przechodzi przeziębienia. W pewnym momencie okazało się, że zachorowała na ospę wietrzną. Ze względu na fakt, że nosiła pod sercem dziecko, wiele schorzeń musiała leczyć wyłącznie domowymi sposobami. Jednak problemy zdrowotne nie były jedynymi, które przytrafiły się Małgorzacie Tomaszewskiej podczas ciąży.

Podczas gdy ta była już bardzo zaawansowana, w mediach publicznych rozpoczęły się zmiany wywołane przegłosowaniem przez Sejm uchwały dotyczącej ich rzetelności i bezstronności. Wielu dziennikarzy pożegnało się wówczas z pracą, ale nikt nie spodziewał się, że nowe szefostwo stacji posunie się do tak radykalnych kroków. Opinię publiczną zszokowały doniesienia o rozwiązaniu współpracy z Małgorzatą Tomaszewską, która będąc w ciąży, powinna być objęta dodatkową ochroną w miejscu pracy. Prezenterka do dziś nie skomentowała decyzji TVP o odsunięciu jej od “Pytania na Śniadanie”.

KAPIF_oryginal_K1031307F.jpg
Źródło: KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Niepokojące słowa Małgorzaty Tomaszewskiej obiegły sieć. “Walczę z chorobą. Nie wiem jeszcze, co to jest”

Małgorzata Tomaszewska ma wielkie szczęście!

Los jednak nie potoczył się aż tak źle, jak można by było przypuszczać. Córka Małgorzaty Tomaszewskiej urodziła zdrową córeczkę, a zewsząd płyną gratulacje od znajomych z branży, fanów i najbliższych. Publikacje na jej profilu na Instagramie serdecznie skomentowali między innymi Joanna Jędrzejczyk, Rafał Brzozowski oraz Katarzyna Cichopek. Tej radosnej nowiny nie przemilczał również Aleksander Sikora, który nie tak dawno dzielił z Tomaszewską kanapę w “Pytaniu na Śniadanie”.

Dzięki wspólnej pracy, pomiędzy prowadzącymi nawiązała się niezwykle silna nić porozumienia, a pozytywna energia przeniosła się nawet poza studio Telewizji Polskiej. 

“Dobrze dograliśmy się w pracy, dość często nazywając się „telewizyjnym małżeństwem”. W życiu prywatnym przyjaźnimy się. Nie jesteśmy razem i nie… nie mamy dziecka, bo i taką teorię gdzieś słyszałem”

- opisywał relację z Małgorzatą Tomaszewską Aleksander Sikora na swoim Instagramie.

Prezenter opublikował w swoich mediach społecznościowych fotografię swojej przyjaciółki z małą Laurką i opatrzył ją uroczym opisem:

“Wujek w gotowości. Gratki”

Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka będzie otoczona serdeczną opieką! Pozostaje tylko zazdrościć!

Image_20240224_144919_587.png
Źródło: Instagram @oleksikora