Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak wygląda drugie dziecko Małgorzaty Tomaszewskiej
Julia Bogucka
Julia Bogucka 23.02.2024 21:13

Tak wygląda drugie dziecko Małgorzaty Tomaszewskiej

Małgorzata Tomaszewska
Instagram @malgorzata__tomaszewska

Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że Małgorzata Tomaszewska przywitała na świecie córeczkę. Laura jest jej drugim dzieckiem, ale czy ostatnim? Pewna wypowiedź zawarta w mediach społecznościowych prezenterki zawiera pewną intrygującą sugestię. Myślicie, że za jakiś czas ponownie powiększy rodzinę?

Małgorzata Tomaszewska miała ostatnio trudny czas

Kiedy na początku sierpnia 2023 roku Małgorzata Tomaszewska ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka, wszyscy spodziewali się, że czeka ją wspaniały czas. Wzruszający moment podczas jednego z wydań “Pytania na Śniadanie”, w którym poczuła pierwsze kopnięcie, również na to wskazywał. Nie wszystko jednak układało się jak w bajce. Pod koniec września Małgorzata Tomaszewska podzieliła się z fanami informacją, że bardzo ciężko przechodzi przeziębienie.

EN_01594490_0029.jpg
Źródło: Pawel Wodzynski/East News

Jakiś czas później okazało się, że tym razem złapała ją ospa wietrzna. Wiele osób obawiało się wówczas, czy nie wpłynie to w żaden sposób na rozwijające się dziecko.

“Dzień dobry, kochani. Ja dziś w nastroju mocno słabym, bo mam ospę wietrzną. Nie wiem, co jeszcze w tej ciąży mi się przyplącze, ale tym razem jest to ospa. Na szczęście jesteśmy daleko po 20. tygodniu, podobno do 20. jest najbardziej niebezpieczna. Tygodnia ciąży oczywiście. No więc mam nadzieję, że jakoś obędzie się bez komplikacji. Już oczywiście mam krostki - o, tu mam taką dużą - jest ich więcej... Leczę się. Uważajcie, bo podobno ospa panuje i jest jej bardzo dużo, więc uważajcie, jeśli nie jesteście zaszczepieni”

- tłumaczyła na swoim Instagramie.

Kiedy te kryzysy poszły w niepamięć, rozpoczęły się wielkie zmiany w mediach publicznych. Małgorzata Tomaszewska prowadziła w TVP2 “Pytanie na Śniadanie”, jednak w obliczu medialnej rewolucji postanowiono rozwiązać z nią współpracę. Było to o tyle kontrowersyjne, że prezenterka była wówczas jeszcze w zaawansowanej ciąży.

Sikora już nie ukrywa, co go łączy z Tomaszewską. Są bliżej niż myślicie Życie miłosne Małgorzaty Tomaszewskie zaskakuje. Zobaczcie sami

Małgorzata Tomaszewska doczekała się dziecka

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Małgorzata Tomaszewska urodziła córeczkę. O porodzie poinformował ojciec prezenterki, Jan Tomaszewski na łamach “Super Expressu”. Zdradził wówczas, że dziewczynka przyszła na świat o godzinie 16:00. Nie obyło się bez drobnej wpadki, ponieważ będąc w olbrzymich emocjach, mężczyzna pomylił imię dziecka. Nazwał ją Luizą, podczas gdy prawdziwe imię to Laura, o czym wcześniej informowała Małgorzata Tomaszewska na Instagramie.

Mimo tego drobnego występku sam poród przebiegł dobrze, a dziecko przyszło na świat w pełni sił i zdrowia, o czym również opowiedział Jan Tomaszewski.

“Gosia pojechała o godz. 10 rano do szpitala, o 16 urodziła Luizę. Moje kochane dziewczyny są zdrowe i dzielne, a ja naprawdę szczęśliwy!”

- opowiadał “Super Expressowi” mężczyzna.

ZOBACZ TEŻ: Zarząd Polsatu pękł. Wiemy, co z angażem Kasi Cichopek

Małgorzata Tomaszewska planuje kolejne dziecko?

Prezenterka z przyjemnością dzieli się urokami macierzyństwa za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak się okazało, w opisie jednej z publikacji, można wyczytać coś intrygującego. Czy to możliwe, że Małgorzata Tomaszewska może planować kolejne dzieci? Tak wynikałoby z jej podziękowań dla położnej, które są zawarte pośród innych serdecznych słów.

“[…] dziękuję... Byłaś nieoceniona w jednym z najważniejszych momentów naszego życia Widzimy się przy kolejnym porodzie”

- napisała prezenterka w publikacji na Instagramie. Pod publikacją pojawiły się dziesiątki gratulacji, zarówno ze strony fanów, jak i znajomych z branży. Do tych wypowiedzi przyłączyli się między innymi Rafał Brzozowski, Tomasz Tylicki oraz Katarzyna Cichopek.