Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Życie miłosne Małgorzaty Tomaszewskie zaskakuje. Zobaczcie sami
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 11.02.2024 10:26

Życie miłosne Małgorzaty Tomaszewskie zaskakuje. Zobaczcie sami

Małgorzata Tomaszewska
Zaskakujące szczegóły życia miłosnego Małgorzaty Tomaszewskiej. Fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska cieszy się ogromną popularnością wśród widzów w całym kraju. Fani z uwagą śledzą wszystkie informacje, które dotyczą jej życia zawodowego, ale również prywatnego — jego barwne szczegóły mogą zaskoczyć niejedną osobę. Okazuje się, że drugi mąż uwielbianej prezenterki nie jest Polakiem. Tomaszewska poznała go w zaskakujących okolicznościach!

Życie prywatne Małgorzaty Tomaszewskiej wzbudza wielkie zainteresowanie

Małgorzata Tomaszewska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Na przestrzeni lat widzowie obserwowali, jak piękna i utalentowana prezenterka pnie się po kolejnych szczeblach kariery, aż w końcu w 2019 roku została gospodynią programu “Pytanie na Śniadanie”. Niestety jej przygoda ze śniadaniówką zakończyła się w styczniu bieżącego roku, co wywołało mnóstwo kontrowersji. Widzowie uznali zwolnienie Tomaszewskiej za nieetyczne, ponieważ ta znajduje się w zaawansowanej ciąży.

Mimo odejścia z popularnego formatu telewizji publicznej Małgorzata Tomaszewska może przez cały czas liczyć na wsparcie swoich wiernych fanów. Ci z uwagą obserwują jej poczynania na różnych platformach w mediach społecznościowych. Jednym z tematów, który wywołuje najwięcej emocji, jest druga ciąża prezenterki. Niewiele jednak wiadomo o obecnym partnerze dziennikarki. Gwiazda nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów po tym, jak ogromne zainteresowanie wzbudził rozwód z jej 2 mężem.

Przecieramy oczy ze zdumienia. Małgorzata Tomaszewska pokazała, co się dzieje z jej brzuchem. Poród już lada moment Małgorzata Tomaszewska tuż przed porodem przekazała niepokojące informacje. Choroba uderzyła nagle

Jak Małgorzata Tomaszewska poznała swojego 2 męża?

Małgorzata Tomaszewska wkrótce zostanie mamą. Ojcem dziecka, którego się spodziewa, jest jej trzeci partner, o którym próżno szukać zbyt wielu informacji. O wiele więcej wiadomo na temat jej poprzednich związków. Po pierwszym mężu, który był kierowcą, prezenterka przejęła nazwisko Słomina. Ich małżeństwo nie należało jednak do udanych, ponieważ szybko się zakończyło. Niedługo później serce Tomaszewskiej ponownie szybciej zabiło, gdy w jednej z restauracji poznała mężczyznę, który okazał się jej sąsiadem z osiedla. 

Małgorzata Tomaszewska powtórnie wyszła za mąż. Jej wybrankiem był pochodzący z Turcji Ahmet Seygi Yigit. W 2018 roku para wspólnie doczekała się synka Enzo, jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Prezenterka postanowiła po raz kolejny się rozwieść, jednak przez długi czas unikała tego tematu w rozmowach z mediami.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Tomaszewska nie będzie hucznie świętować urodzin. Przekazała wieści ws. ciąży, podjęła decyzję

Małgorzata Tomaszewska ma za sobą 2 rozwody

Okazuje się, że fani Małgorzaty Tomaszewskiej dowiedzieli się o jej drugim rozwodzie, gdy było już po fakcie. Ahmet Seygi Yigit nie był znany w świecie mediów, więc jedyne informacje związane z ich małżeństwem przekazywała prezenterka. Okazuje się, że Tomaszewska wolała przemilczeć, że ich związek się zakończył, ponieważ było to dla niej trudne doświadczenie.

Taki sobie patent wymyśliłam, że po prostu będę mówiła, że nie chcę o tym rozmawiać i nie chcę się tym dzielić. Rzeczywiście te pytania są trudne, szczególnie że rozstania bywają trudne. Nie rozstajesz się dlatego, że darzysz ogromną sympatią w dalszym ciągu te drugą osobę. Tylko coś się już skończyło – opowiadała w wywiadzie z Plejadą.

Już niedługo Małgorzata Tomaszewska po raz kolejny zostanie mamą. Na dziecko z niecierpliwością oczekuje jego rodzicielka, ale również przyszły tata. Prezenterka jest bowiem szczęśliwie zakochana. Tożsamość ukochanego woli jednak zachować dla siebie.

Projekt bez nazwy - 2024-02-11T100131.870.pngProjekt bez nazwy - 2024-02-11T100142.569.png