Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska pokazała kołyskę z dzieckiem. W takich mieszka warunkach
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.02.2024 15:40

Małgorzata Tomaszewska pokazała kołyskę z dzieckiem. W takich mieszka warunkach

Małgorzata Tomaszewska pokazała kołyskę z dzieckiem
Małgorzata Tomaszewska pokazała kołyskę z dzieckiem, fot. KAPIF; Instagram/@malgorzatatomaszewska

Kilka dni temu Małgorzata Tomaszewska przekazała radosną nowinę o przyjściu na świat jej drugiego dziecka. Dziewczynka o imieniu Laura urodziła się 24 lutego 2024 roku i od razu stała się oczkiem w głowie dumnej mamy. Teraz gwiazda wróciła już z pociechą do domu i pokazała, jak wyglądają ich pierwsze wspólne chwile.

Małgorzata Tomaszewska urodziła drugie dziecko

Informacja o ciąży byłej prowadzącej “Pytanie na śniadanie" szybko stała się prawdziwą sensacją i okazją do radości. Gwiazda ogłosiła szczęśliwą nowinę za pomocą uroczego zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem, jakie pojawiło się na jej profilu na Instagramie. Dodatkowo o swojej radości opowiedziała też w porannym show TVP.

Od tego czasu Małgorzata Tomaszewska regularnie informowała fanów o przebiegu ciąży. W czasie tych wyjątkowych dziewięciu miesięcy prezenterka zmagała się z gorszym samopoczuciem, a nawet przeziębieniem. Najboleśniejsze jednak było niespodziewane zwolnienie z kultowej śniadaniówki Telewizji Polskiej. Teraz jednak wszystko to odeszło w zapomnienie, bo gwiazda powitała na świecie swoją wyczekiwaną pociechę.

Sikora w gotowości po narodzinach Laury. Tomaszewska ma szczęście Tak wygląda drugie dziecko Małgorzaty Tomaszewskiej

Małgorzata Tomaszewska pokazała swoją córeczkę

Krótko po narodzinach swojej drugiej pociechy Małgorzata Tomaszewska podzieliła się zdjęciem swojego małego wielkiego szczęścia w sieci. Na profilu prezenterki na Instagramie pojawiła się pierwsza fotografia, na której widzimy jak tuli do siebie nowo narodzoną Laurę. Wiadomo też, że gwiazda niedługo po porodzie w prywatnej warszawskiej klinice udała się do domu, a opiekę nad nią sprawuje jej ukochany partner.

Obecnie dumna mama przebywa w domu razem z Laurą oraz jej starszym bratem Enzo. Wspólnymi chwilami pochwaliła się na Instagramie i pokazała, jak spędza czas razem ze swoimi dwoma pociechami.

To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat. Dziękujemy całemu zespołowi w @szpitalswietejrodziny za wspaniałą opiekę - napisała gwiazda na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Tomaszewska rodziła w prywatnym szpitalu. Ile zapłaciła za poród?

Jak mieszka Małgorzata Tomaszewska?

Teraz świeżo upieczona mama pochwaliła się kilkoma kadrami ze swojego domu. Na jednym z nich mamy okazję zobaczyć piękną kołyskę, w której teraz odpoczywa malutka Laura. Przy okazji fani natychmiast zwrócili uwagę na wnętrze domu prezenterki.

Widzimy, że obok różowoszarej kołyski w domu gwiazdy znajduje się również wygodna szara sofa wypełniona licznymi miękkimi poduszkami. Uwagę zwraca również niski okrągły stolik oraz duży stół w jadalny, przy którym Małgorzata Tomaszewska może wypić swoją poranną kawę. Prezenterka ujawniła teraz, jak przebiegają jej dni w towarzystwie maluchów.

Czujemy się dobrze. To dla nas piękny, błogi czas. Malutka jest przeurocza i jesteśmy w niej zakochani - łącznie z Enzo i naszym psem Kokosem

Małgorzata Tomaszewska insta.jpg
Jak mieszka Małgorzata Tomaszewska?, fot. Instagram/@malgorzatatomaszewska