Lifestyle.Lelum.pl > Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła, Dagmara Kaźmierska
21.04.2024 16:40 To drugi najgorszy występ w TzG. Justyna Żyła była lepsza od Kaźmierskiej?

W “Tańcu z Gwiazdami” miało miejsce wiele zabawnych i nieprawdopodobnych sytuacji, które wierni widzowie do dziś wspominają z uśmiechem na ustach. Spośród wszystkich edycji kultowego show najwięcej emocji wywołała Dagmara Kaźmierska, której występom bliżej było do chodzenia w rytm muzyki, niż rzeczywistego tańca. Szala goryszy przelała się, gdy celebrytka otrzymała najniższą notę od jury. Tymczasem Justyna Żyła, która brała udział w 9. edycji programu, wcale nie zaprezentowała się dużo lepiej… Jej pląsy przeszły do historii!

Justyna Żyła, Tomasz Barański
29.01.2024 21:13 Okrzyknięto ją najgorszą w historii “Tańca z Gwiazdami”. Już tak nie wygląda. Metamorfoza Justyny Żyły

Justyna Żyła zasłynęła ze swojego występu w formacie emitowanym na antenie Polsatu, choć trudno powiedzieć, czy na pewno w pozytywny sposób. Jurorzy nie szczędzili jej słów krytyki. Nie pomogły jej nawet piękne, długie blond włosy okalające twarz. Po latach przyszedł czas na zmiany, zarówno w życiu prywatnym, jak i w wyglądzie. Spodziewalibyście się takiej metamorfozy?

Justyna Żyła
26.02.2023 20:54 Justyna Żyła kłóciła się z mężem o dom. Niesłychane, co pokazała po zwycięstwie Piotra

Epopeja, związana z rozstaniem i rozwodem Justyny Żyły i Piotra ciągnęła się przez lata. Para, która doczekała się dwójki dzieci, nie zakończyła związku w ciszy. Ich wzajemne oskarżenia i docinki oraz bitwa o dom trwały bardzo długo. Czy była partnerka skoczka pogratulowała mu zwycięstwa?Justyna i Piotr pobrali się w 2006 roku. Wkrótce urodził się ich syn Jakub, a kilka lat później córka Karolina. Niestety w 2018 roku ich małżeństwo przeszło do historii. Była żona skoczka zatrzymała wtedy dom, znajdujący się w Wiśle.

Piotr Żyła
10.03.2022 23:36 Serdeczne gratulacje dla Justyny i Piotra Żyłów. Wielkie święto w domu, na stole pyszny tort

Wygląda na to, że mimo rozstania w burzliwej atmosferze, Justyna i Piotr Żyła pracują nad poprawą swoich relacji. Dziś była żona skoczka postanowiła uczcić wyjątkową okazję i przygotowała niespodziankę. Na Instagramie pojawiły się życzenia oraz zdjęcie tortu. Można tylko pogratulować zakończenia konfliktu. W 2018 roku w mediach gruchnęła wieść, że Justyna i Piotr Żyła się rozwiedli. Rozstanie przekreśliło 12 lat związku i związane było z niemałą aferą, kiedy była żona skoczka zaczęła publicznie atakować zarówno dotychczasowego partnera, jak i jego nową ukochaną. Teraz jednak relacje pomiędzy byłymi małżonkami zaczęły wyraźnie się ocieplać. Piotr Żyła skoncentrował się na karierze, zwłaszcza w związku z Igrzyskami Olimpijskimi, zaś Justyna, jak się wydaje, przyjęła nową narrację. W ostatnich miesiącach zaczęła częściej wspominać sportowca i wyraźnie dawała do zrozumienia, że dawny partner może liczyć na jej wsparcie.

Piotr Żyła
14.02.2022 14:33 Niesamowite informacje w Walentynki. Chodzi o Piotra Żyłę i jego relacje z Justyną

Tuż przed startem Igrzysk Olimpijskich okazało się, że Piotr Żyła nie jest już z Marceliną Ziętek. Jak wobec tego wyglądają jego relacje z byłą żoną, Justyną, z którą wcześniej był poważnie skonfliktowany? Okazuje się, że te są już znacznie lepsze, co można było przypuszczać po ostatniej aktywności Justyny w mediach społecznościowych.

Justyna Żyła
09.02.2022 18:52 Justyna Żyła błaga o pomoc. Od kilku godzin jej rodzina przechodzi dramatyczne chwile

Justyna Żyła nie miała łatwo w ostatnich latach, gdyż musiała przeżywać głośny w mediach rozpad swojego małżeństwa, a później jeszcze konflikt z obecną partnerką swojego byłego ukochanego. Teraz ma na głowie kolejny problem. Influencerka już poprosiła o pomoc swoich obserwujących. Czy sprawę uda się rozwiązać pomyślnie?

mężczyzna
07.02.2022 22:50 Justyna Żyła czule całuje Piotra. Na zdjęcie natychmiast zareagowała Marcelina Ziętek

Justyna Żyła, choć rozstawała się z byłym mężem w niezwykle burzliwej atmosferze, dziś jest z nim już w dobrej relacji. Jak się okazuje, jest ona na tyle pozytywna, że influencerka bez problemu opublikowała fotografię, na której go całuje. Miała ona związek z ostatnim konkursem skoków narciarskich w ramach Igrzysk Olimpijskich rozgrywanych w Pekinie.

Justyna Żyła
03.01.2022 11:40 Smutny początek roku dla Justyny Żyły. Ogłosiła, że zachorowała, powiedziała jakie ma objawy

Justyna Żyła – była żona Piotra, członka narodowej kadry skoczków, obecnie zaś aspirująca celebrytka i blogerka kulinarna – dzięki medialnej aktywności zjednała sobie rzeszę fanów. Teraz postanowiła podzielić się z nimi informacjami na temat stanu własnego zdrowia.

27.11.2021 15:48 Po tylu latach Justyna Żyła nie wytrzymała. W końcu wyjawiła prawdę o rozwodzie z Piotrem

Justyna Żyła po dłuższym czasie od rozwodu z mężem, po raz pierwszy udzieliła poważnego wywiadu. Kobieta zdradziła, jak wygląda jej życie po rozstaniu i jak radzi sobie z łączeniem obowiązków zawodowych z samotnym wychowywaniem dzieci. Przyznała, że zdarzało jej się płakać w poduszkę. Justyna Żyła wyznała, jak ciężkie jest dla niej łączenie opieki nad dziećmi, z pracami wokół domu i życiem zawodowym. Zdradziła również, jak wspomina udział w „Tańcu z Gwiazdami” i jak z Piotrem Żyłą dzielą się obowiązkami rodzicielskimi.

Piotr Żyła
31.10.2021 17:18 Przykre wieści, córka Piotra Żyły jest chora

W mediach społecznościowych byłej żony Piotra Żyły – Justyny pojawiła się niepokojąca informacja na temat stanu zdrowia córki pary – 9-letniej Karoliny. Uczestniczka jednej z edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, obecnie zaś domorosła blogerka kulinarna, ujawniła, w jaki sposób stara się pomóc dziewczynce.

Adam Małysz
06.09.2021 13:07 Niespodziewany gość na poprawinach u Małyszów

W sobotę 4 września Karolina Małysz stanęła na ślubnym kobiercu i poślubiła miłość swojego życia. Wydarzenie to odbiło się szerokim echem w mediach, jednak na tym nie koniec. Okazuje się, że poprawiny również są szeroko komentowane, a to za sprawą wyjątkowego gościa, który się tam zjawił. W niedzielę na imprezę u Małyszów zawitał Stefano Terrazzino. Justyna Żyła, a także Iza Małysz za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliły się zdjęciami z wyjątkowym gościem. Stefano Terrazzino został ciepło przyjęty przez góralską rodzinę.

niemowlę
18.08.2021 17:54 Justyna Żyła zwróciła się do Izy Małysz w związku z jej udziałem w TzG. „Powodzenia”

Izabela Małysz wystąpi w kolejnej edycji polsatowskiego programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Od kilku tygodni żona jednego z najlepszych polskich skoczków w historii w pocie czoła przygotowuje się do udziału w show. Wszystko pod czujnym okiem tanecznego partnera, zwycięzcy kilku poprzednich sezonów – Stefano Terrazzino. Na kilka dni przed premierowym odcinkiem „Tańca…” do Małyszowej zwróciła się jedna z byłych uczestniczek formatu.

Justyna Żyła
25.06.2021 16:49 Justyna Żyła złożyła piękne życzenia Piotrowi. Wyjątkowo uczciła Dzień Ojca

Prawdopodobnie nie ma zainteresowanej show-biznesem osoby w Polsce, która nie słyszała o relacjach Justyny Żyły z uwielbianym w naszym kraju skoczkiem narciarskim. Wygląda na to, że prawdopodobnie między nimi nieco się ociepliło, gdyż celebrytka złożyła ex-mężowi, a także wszystkim ojcom piękne życzenia z okazji Dnia Ojca. Prawdopodobne ocieplenie relacji na linii Justyna – Piotr nastąpiło po tym, jak skoczek obdarował ich córkę pieskiem, co jednocześnie wywołało sprzeczkę między nim, a jego obecną dziewczyną, Marceliną Ziętek.

Justyna Żyła i Piotr Żyła
24.06.2021 10:48 Justyna Żyła złożyła życzenia Piotrowi. Wielu będzie zaskoczonych

Justyna Żyła złożyła życzenia byłemu mężowi z okazji Dnia Ojca. Wygląda na to, że ich relacje powoli zaczynają się ocieplać. Czyżby Piotr Żyła dogadał się wreszcie ze swoją byłą żoną? Justyna Żyła do tej pory często wbijała tzw. szpilę Piotrowi Żyle. Nie szczędziła słów krytyki w jego kierunku. Tym razem jednak coś się zmieniło.

21.05.2021 22:26 Justyna Żyła przerwała milczenie i nagle zwróciła się do byłego męża. Wszystko przez ich córeczkę

Justyna Żyła opublikowała na swoim InstaStories materiał, którego bohaterką jest jej córeczka. Przy okazji po miesiącach milczenia zwróciła się do swojego byłego męża: No, no ojciec… Twoja krew. Jeszcze jakiś czas temu w sieci było głośno na temat Justyny Żyły i polskiego skoczka. Para w niefortunny sposób prowadziła między sobą rozmowy, wywlekając swoje rodzinne problemy na forum. Jednak po ostatniej publikacji byłej żony Piotra można wywnioskować, że topór wojenny został zakopany.

dominika tajner
16.04.2021 00:13 Dominika Tajner przyjaźni się z Justyną Żyłą. Właśnie ujawniła, o czym rozmawia z byłą żoną Piotra

Dominika Tajner przyjaźni się z Justyną Żyłą od czasu, kiedy obie panie wzięły udział w Tańcu z gwiazdami. Rozmawiamy o jedzeniu, facetach i miłościach – wyjawiła Tajner w rozmowie z Pomponikiem.pl. To jednak nie koniec, podczas rozmowy pojawił się także temat Marceliny Ziętek. O konflikcie Żyły i nowej partnerki jej byłego męża głośno było w całej Polsce. Mówiło się, że ostatecznie sprawą zajmie się sąd. Okazuje się, że Justyna śpi spokojnie.

Piotr Żyła
24.03.2021 17:00 Piotr Żyła szczerze o dzieciach i sprawach rodzinnych. Skoczek wyznał, co sądzi o plotkach krążących w sieci

W nowym wywiadzie z Piotrem Żyłą mężczyzna wypowiedział się na temat spraw zawodowych, ale poruszył także prywatne kwestie. Opowiedział również o dzieciach i zakończonej relacji z byłą partnerką – Justyną Żyłą. Co powiedział sportowiec? Mimo tego, że związek Justyny i Piotra Żyły zakończył się już dawno temu, to temat ich małżeństwa często przewija się w mediach. Piotr Żyła obecnie związany jest z Marceliną Ziętek. W jaki sposób mężczyzna opowiada o swojej rodzinie i poprzednim związku?

Justyna Żyła
20.03.2021 12:03 Justyna Żyła odniosła się do Piotra w mediach społecznościowych

Justyna Żyła zyskała ogromną popularność dzięki głośnemu rozwodowi z Piotrem Żyłą. Od tamtej pory co jakiś czas pojawiały się między nimi sprzeczki w mediach społecznościowych, jednak zdążyły ucichnąć. Tymczasem na InstaStories gwiazdy pojawiło się pewne zdjęcie, którym odpowiedziała na pytanie fanów, a jednocześnie można było wyczuć odniesienie do byłego męża. Chodzi o tatuaż Justyny. Piotr Żyła przechodzi przez jeden z najlepszych momentów swojego życia. Po sukcesie z Oberstdorfu przyszedł czas na pocieszne chwile w gronie rodziny i ukochanej. Justyna Żyła zdradziła, że pogratulowała mu wielkiego sukcesu, jednak wspomniała także o miłości bez końca. O co mogło chodzić celebrytce?

Justyna Żyła
15.03.2021 18:13 Justyna Żyła pozwana przez Marcelinę Ziętek? Media donoszą, że pierwsza rozprawa już za nimi

Justyna Żyła została pozwana przez Marcelinę Ziętek – donosi party.pl. Portal informuje, że pierwsza sprawa odbyła się w lutym, a obie strony czekają na drugą – być może ostatnią. Za groźby karalne można dostać surową karę. Justyna Żyła już wiele razy złośliwie komentowała poczynania byłego męża, a także jego związek z aktorką serialu 19+. Gdy doszło do gróźb, granica została przekroczona, a Ziętek podobno pozwała kobietę.

Justyna Żyła
13.03.2021 18:20 Justyna Żyła opublikowała niepokojący wpis. Fani zaczynają się o nią martwić

Justyna Żyła po rozwodzie odetchnęła z wyraźną ulgą, poświęcając swoją uwagę dzieciom… ale nie tylko im. Jakiś czas temu w jej życiu miał pojawić się tajemniczy pan A., nie wiadomo o nim jednak wiele więcej. Ostatnio Żyła dodała przykry wpis, który wyraźnie zmartwił jej fanów. Czy chodzi o jej nowego ukochanego? Justyna Żyła głównie opowiada o swoich dzieciach, trzymając życie miłosne w ukryciu. Tym razem zrobiła wyjątek? Z jej ostatniej publikacji można wywnioskować, że rozstała się z partnerem.

Justyna Żyła
05.03.2021 16:03 Justyna Żyła przeszła wiosenną metamorfozę? Po jej długich blond włosach nie ma śladu

Była żona mistrza świata spędza miło czas ze swoimi dziećmi, mając na widoku piękną, górską panoramę. Justyna Żyła postanowiła zmienić coś w swoim życiu i na początku postawiła na wiosenną metamorfozę związaną z wyglądem. Zaczęła od włosów – po charakterystycznym blondzie nie została nawet niteczka.

była żona
28.02.2021 12:06 Justyna Żyła właśnie zabrała głos po wygranej Piotra. ,,Postanowiłam pogratulować mu prywatnie”, była żona zachowała klasę

Wczoraj, tj. 27 lutego Piotr Żyła został mistrzem świata w skokach narciarskich na normalnej skoczni w Oberstdorfie. W sieci aż zawrzało, a Polacy z każdego zakątka kraju wysyłali gratulacje świeżo upieczonemu mistrzowi. Zauważono także brak reakcji ze strony Justyny Żyły, byłej małżonki Piotra. Gwiazda ostatecznie wyjaśniła na InstaStories, że zrobiła to prywatnie – Postanowiłam pogratulować mu prywatnie – napisała Justyna. O sukcesie Piotra Żyły zrobiło się głośno w całym kraju, zatem nic dziwnego, że Polacy są bardzo usatysfakcjonowani z jego sukcesu. Okazuje się, że była żona jednak złożyła mu gratulacje na podłożu prywatnym.

justyna żyła
28.02.2021 09:16 Justyna Żyła zareagowała na sukces byłego męża. Pokazała, że żyje swoim życiem

W sobotę, 27 lutego Piotr Żyła osiągnął jeden z największych sukcesów w swojej karierze sportowej. Zdobył tytuł mistrza świata w skokach narciarskich na skoczni normalnej w Oberstdorfie. Polacy byli podwójnie szczęśliwi, ponieważ przed konkursem nikt nie stawiał go w gronie faworytów do zwycięstwa. Jak na sukces byłego męża zareagowała Justyna Żyła? Odkąd Justyna Żyła rozstała się z Piotrem, bardzo często jesteśmy świadkami jej przytyków kierowanych w stronę byłego małżonka. Po zdobyciu przez niego tytułu mistrza świata opublikowała na InstaStories zdjęcie, którym udowodniła, że raczej jest jej to obojętne.

Justyna Żyła
24.02.2021 23:23 Justyna Żyła odpowiedziała na komentarze fanów. Przy okazji ujawniła wstydliwy kompleks byłego męża

Justyna Żyła po raz kolejny postanowiła wbić szpilkę w swojego byłego męża. Tym razem w komentarzu pod jednym ze zdjęć odniosła się do kompleksu swojego męża, jakim jest łysienie. Gwiazda nie mogła sobie odpuścić. Piotr Żyła nie odniósł się jeszcze do komentarza byłej małżonki. Telenowela Justyny i Piotrka Żyły trwa i nie zapowiada się na to, że wkrótce się zakończy. Justyna Żyła na każdym kroku okazuje swoją niechęć do męża. Tym razem nie było inaczej.

Justyna Żyła
14.02.2021 16:05 Justyna Żyła wypowiedziała się na temat ewentualnego ślubu Piotra i Marceliny. „Życzę szczęścia”

– Ten człowiek wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej, że nawet nie zdajecie sobie sprawy – mówiła w rozmowie z Pudelkiem. W wielu wypowiedziach nie wypowiadała się pozytywnie o swoim byłym małżonku i narzeczonej. Jak mówiła, ich działania wprawiają ją w zły stan psychiczny. Teraz jednak Justyna Żyła chce zakopać topór wojenny po raz pierwszy od paru lat. Postanowiła życzyć przyszłej młodej parze dużo szczęścia. Justyna Żyła dzięki temu stała się niezwykle popularna, wystąpiła nawet w „Tańcu z gwiazdami”. Od tego momentu portale i gazety plotkarskie chętnie śledzą jej poczynania.Konflikt między Żyłami trwa od paru lat. W międzyczasie pojawiały się głównie ze strony dawnej żony skoczka uszczypliwości, które chętnie podłapywały media. Justyna Żyła od dłuższego czasu pozostawała w konflikcie z byłym małżonkiem, skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Przez ten czas para prowadziła nieustanne walki na polu osobistym. Po raz pierwszy wydaje się jednak, że spór został zażegnany – rękę na zgodę wyciągnęła dawna małżonka sportowca, życząc jemu i jego nowej narzeczonej szczęścia.

02.02.2021 17:30 Justyna Żyła jeszcze nigdy nie udzieliła tak szczerego wywiadu. Opowiedziała o swoich dzieciach

Justyna Żyła od dłuższego czasu znajduje się na świeczniku mediów. Od momentu rozstania z Piotrem Żyłą zrobiło się o niej bardzo głośno. Tymczasem gwiazda prawdopodobnie po raz pierwszy od dawna postanowiła publicznie poruszyć temat byłego małżonka bez uszczypliwości. W wywiadzie dla parenting.pl zdradziła, że dzieci chcą iść w ślady ojca i już zaczęły ku temu przygotowania. W rozmowie z portalem Justyna Żyła powiedziała także, że robi wszystko, by jej dzieci skupiły się na edukacji, aczkolwiek czasami miewają z tym kłopoty. Tak czy inaczej, pociechy gwiazdy już wiedzą, czym chciałyby się zajmować w przyszłości.

Justyna Żyła
31.01.2021 21:59 Żyła opublikowała poruszający wpis. Opowiedziała, co wydarzyło się 14 lat temu „Wydarzenie całkowicie zmieniło moje życie”

Justyna Żyła opublikowała na Instagramie poruszający wpis. Była żona skoczka narciarskiego wspominała narodziny syna, który skończył niedawno 14 lat. Kobieta ze wzruszeniem napisała, że to „wydarzenie całkowicie zmieniło jej życie”. Zdradziła, czego nauczyła się przy dziecku. Justyna Żyła jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci: Jakuba i Karoliny. Pociechy rosną jak na przysłowiowych drożdżach, syn skończył niedawno 14 lat. Taka okazja nie mogła przejść bez wpisu eksżony skoczka na Instagramie.

22.01.2021 21:14 Justyna Żyła mówi o swoich uczuciach

Justyna Żyła w rozmowie z Pudelkiem pękła i powiedziała, co tak naprawdę leży jej na sercu. W gorzkich słowach wypowiedziała się na temat swojego byłego męża. Jak widać, żal po rozstaniu jeszcze pozostał w jej sercu. Nie przebierała w słowach. Justyna Żyła ujawniła, jakie emocje nią szargają w stosunku do byłego męża. Mimo że od ich rozwodu minął już jakiś czas, pewnie sprawy chyba nie zostały zamknięte.