Lifestyle.Lelum.pl > Programy > The Voice Kids: Cleo nagle popłynęły łzy, ledwo mówiła. Interweniował Kammel
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.04.2024 22:00

The Voice Kids: Cleo nagle popłynęły łzy, ledwo mówiła. Interweniował Kammel

The Voice Kids
fot. kadr z programu "The Voice Kids"

Emocje w dzisiejszym odcinku “The Voice Kids” sięgają zenitu! Właśnie dzisiaj mieliśmy szansę zobaczyć zmagania drużyny Cleo. Podczas jednego z odcinków trenerka nie była w stanie powstrzymać łez! Z pomocą musiał przyjść prowadzący show Tomasz Kammel.

Niewiarygodne, co dzieje się w dzisiejszym odcinku "The Voice Kids"

Program “The Voice Kids” od lat cieszy się niesłabnącą popularnością telewidzów. Trwająca obecnie edycja, w której w roli jurorki debiutuje Natasza Urbańska, dostarcza nam mnóstwa wrażeń i emocji, a widzowie nie kryją zachwytu na widok kolejnych zmagań uczestników.

W dzisiejszym wydaniu show mieliśmy szansę zobaczyć prezentację drużyny Cleo. Wokalistka podzieliła swój zespół na “trójki”, w których kolejni uczestnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne przed wszystkimi jurorami formatu. Podczas występów doszło do wielu nieoczekiwanych zwrotów akcji i masy wzruszeń. W pewnym momencie nawet trenerka nie była w stanie powstrzymać łez!

"Jesteśmy zszokowani". Kate i William w poruszających słowach Kozidrak mieszka, jak królowa. A garderoba? Jak małe mieszkanie

W programie "The Voice Kids" nie brakowało wzruszeń i łez

W dzisiejszym odcinku muzycznego show Telewizji Polskiej podzieleni w trójkę uczestnicy mieli szansę zaprezentować swoje zdolności wokalne. Już na samym początku zobaczyliśmy zmagania Marysi, Oli oraz Ameli, które zaśpiewały utwór z repertuaru Beyonce. Jeszcze podczas treningów jedna z dziewczynek popłakała się po słowach swojej jurorki, która musiała odebrać jej wybrany dla niej wcześniej fragmentu piosenki.

To jednak nie koniec wzruszeń, jakie mieliśmy szansę zobaczyć w dzisiejszym wydaniu “The Voice Kids”. Niedługo później przyszedł czas na męskie trio, które zaprezentowało się na scenie z niezwykle wzruszającym utworem "Driver's License" Olivii Rodrigo. Już po zakończeniu występu doszło do przemowy Cleo, która nie potrafiła ukryć swoich łez.

ZOBACZ TEŻ: TTBZ: Podczas tego występu Piotr Gąsowski zakrywał oczy.

Cleo popłakała się podczas odcinka "The Voice Kids"

Jurorka nie ukrywała, że występ chłopaków przypomniał jej o pewnym wydarzeniu z jej życia osobistego, które jest dla niej niesamowicie istotne. Gwiazda najpierw skomentowała umiejętności wokalne swoich podopiecznych, a podczas swojej wypowiedzi nie szczędziła im komplementów.

Chwilę później jej głos się załamał, a sama wokalistka nie była w stanie powstrzymać łez. Cleo wspomniała, że utwór Olivii Rodrigo przypomniał jej o pewnej ważnej dla niej osobie. Całe szczęście niedługo później na scenie pojawił się Tomasz Kammel, który przyniósł trenerce paczkę chusteczek!