Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kozidrak mieszka, jak królowa. A garderoba? Jak małe mieszkanie
Julia Bogucka
Julia Bogucka 13.04.2024 17:46

Kozidrak mieszka, jak królowa. A garderoba? Jak małe mieszkanie

Beata Kozidrak i jej dom
Fot. beatakozidrak/Instagram

Kilka lat temu w życiu Beaty Kozidrak doszło do wielkich zmian. Najpierw rozstała się ze swoim mężem, a później wyprowadziła się do Warszawy. Wszystko wskazuje na to, że dobrze jej się tam żyje. Nic dziwnego, jeśli mieszka się w takiej posiadłości. Tego wystroju można jej zazdrościć.

Beata Kozidrak jest rodowitą lublinianką

Wokalistka zespołu “Bajm” urodziła się w Lublinie i tam też stawiała pierwsze kroki w swojej muzycznej karierze. Od lat 70. występowała u boku swojego brata Jarosława Kozidraka. Pod koniec dekady z ich inicjatywy powstała grupa, którą dziś kojarzą niemal wszyscy Polacy. Utwory takie jak “Józek, nie daruję ci tej nocy”, “Szklanka wody” czy “Biała armia” do teraz rozbrzmiewają w wielu głowach.

Beata Kozidrak większość życia mieszkała w swojej małej ojczyźnie. Do 12 roku życia miała z okna widok na Zamek Lubelski, a o kamienicy, w której był jej pokój, napisała po latach piosenkę. W dorosłości wraz z byłym mężem urzędowała w luksusowej willi pięć kilometrów od rodzinnego miasta, położonej w miejscowości Lipniak. Cztery lata temu postanowiła ją jednak sprzedać.

KAPIF_oryginal_K1074193F.jpg
Fot. KAPiF
Pogrzeb członka zespołu Bajm. Niesłychane, co zrobiła Beata Kozidrak, mało kto się tego spodziewał Druzgocące wieści dla fanów Bajm. Beata Kozidrak przekazała wieść o śmierci

Wokalistka zespołu "Bajm" przeprowadziła się do Warszawy

Jedną z głównych motywacji przeniesienia się do stolicy była potrzeba bliskości z córką oraz wnukami. Zdecydowała się na to w 2016 roku, już po rozwodzie z Andrzejem Pietrasiem. Choć początkowo było jej trudno odnaleźć się w nowej rzeczywistości, to kilka miesięcy po przeprowadzce Beata Kozidrak zdradziła “Faktowi”, że nie wyobraża sobie powrotu do Lublina.

W Warszawie trudno się człowiekowi wyciszyć i ukryć, więc trzeba się przestawić. Na szczęście nie jestem już tu samotna, bo zawarłam nowe znajomości. Zauważyłam nawet, że gdy odwiedzam swoje rodzinne miasto, to jak najszybciej chcę wrócić do Warszawy. Fajnie jest odwiedzać Lublin, ale już tylko na chwilę - mówiła Beata Kozidrak.

Potwierdziła wówczas, że choć niedługo wcześniej przeżyła rozstanie z mężem, cała sytuacja miała wiele pozytywnych następstw, takich jak właśnie przeprowadzka do stolicy Polski.

ZOBACZ TEŻ: Beata Kozidrak półleżała na scenie, neonowy kostium odsłonił całe nogi. Nagranie z koncertu podbija media

Tak teraz mieszka Beata Kozidrak

Wokalistka zespołu “Bajm” również w Warszawie nie postawiła na skromne wnętrza. Jej dom jest umiejscowiony w pobliżu lotniska i ma 320 metrów kwadratowych powierzchni. Jednak rozmiar to niejedyne, co zwraca uwagę tych, którym udało się zajrzeć do wnętrza nieruchomości. Okazuje się, że Beata Kozidrak urządziła swój nowy dom z dbałością o każdy szczegół.

Całość została utrzymana w jasnych barwach, w których przeważają beże oraz złoto. Style glamour, angielski oraz rustykalny świetnie ze sobą współgrają i wywierają olbrzymie wrażenie. Na meblach umieszczono liczne ozdoby, które wokalistka zakupiła na pchlim targu w Kazimierzu Dolnym. Na kominku i w innych wyjątkowych miejscach możemy odnaleźć fotografie rodzinne Beaty Kozidrak. Na uwagę zasługuje coś jeszcze. W domu wokalistki odnajdziemy aż trzy garderoby, a jedna z nich ma 16 metrów kwadratowych powierzchni.