Lifestyle.Lelum.pl > Programy > TTBZ: Podczas tego występu Piotr Gąsowski zakrywał oczy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.04.2024 08:06

TTBZ: Podczas tego występu Piotr Gąsowski zakrywał oczy

Piotr Gąsowski
fot. Instagram/@twojatwarzbrzmiznajomo

Wczorajszy odcinek “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pozostawił wszystkich w osłupieniu. Wszystko z powodu występu Filipa Lato, który zaskoczył wszystkich swoją metamorfozą. Show, które zaprezentował nam wokalista była na tyle spektakularne, że Piotr Gąsowski musiał schować wzrok.

Niewiarygodne, co wydarzyło się w dzisiejszym TTBZ

Piątkowy odcinek kultowego show Polsatu obfitował w masę wrażeń i emocji. Już na samym początku widzów przywitała niemała niespodzianka — na scenie pojawiła się Joanna Jabłczyńska, która w roli Marilyn Monroe zaśpiewała jej legendarne “Happy Birthday” z okazji dwusetnego odcinka “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

To właśnie tego dnia cała produkcja rozrywkowego show miała kilka powodów do świętowania. Dzisiaj obchodzimy nie tylko emisję okrągłego 200. odcinka programu, ale również dziesięciolecie istnienia formatu. Nic więc dziwnego, że uczestnicy zadbali o to, aby dzisiejsze wydanie było na naprawdę wysokim poziomie.

Roksana Węgiel reklamuje bieliznę. Lawina komentarzy, jeden od Conana Katarzyna Zielińska w żałobie. Pożegnała 4-letniego Wiktorka

Występ Filipa Lato w TTBZ zaskoczył jurorów

Jurorzy nie kryli swojego zachwytu na widok kolejnych metamorfoz uczestników. Jednym z największych zaskoczeń była bez wątpienia Maria Tyszkiewicz, która tego dnia wcieliła się w postać Dody i bezbłędnie wykonała jej wielki hit “Dżaga”. Kolejną zaskakującą metamorfozę zaprezentował nam Mateusz Ziółko, który odegrał postać Krzysztofa Krawczyka i zaśpiewał jego wzruszającą balladę “Bo jesteś Ty”.

Jeżeli mowa o dzisiejszych występach uczestników, nie sposób pominąć Filipa Lato, którego wykonanie wywołało masę emocji w studiu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Gwiazdor zaskoczył wszystkich nie tylko swoją przemianą i świetnym odwzorowaniem głosu, ale również odważnym występem.

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel zrobiła tatuaż dla Kevina? Na jej ręce widać ozdobę.

Piotr Gąsowski nie mógł patrzeć na występ Filipa Lato

Uczestnik “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” miał przed sobą nie lada wyzwanie. Tego dnia musiał wcielić się w wokalistę disco polo Skolima i wykonać jego nieśmiertelny przebój “Wyglądasz idealnie”. Gwiazdor nie tylko perfekcyjnie odwzorował głos muzyka, ale też świetnie odegrał jego ruchy taneczne i postawę.

Jurorzy nie kryli zachwytu na widok występu Filipa Lato, a Piotr Gąsowski musiał schować się za swoimi notatkami, gdy zobaczył choreografię, jaką zaprezentował na scenie piosenkarz. Uczestnik tańczył w otoczeniu grupki pięknych kobiet, które pozwalały sobie na bardzo odważne taneczne kroki. Ten występ na pewno przejdzie do historii show!