Lifestyle.Lelum.pl > The Voice Kids Jury

The Voice Kids Jury

The Voice Kids
13.04.2024 22:00 The Voice Kids: Cleo nagle popłynęły łzy, ledwo mówiła. Interweniował Kammel

Emocje w dzisiejszym odcinku “The Voice Kids” sięgają zenitu! Właśnie dzisiaj mieliśmy szansę zobaczyć zmagania drużyny Cleo. Podczas jednego z odcinków trenerka nie była w stanie powstrzymać łez! Z pomocą musiał przyjść prowadzący show Tomasz Kammel.

Lena z „The Voice Kids”
30.03.2024 21:48 The Voice Kids: 4 lata temu nikt się nie odwrócił. A teraz? Cleo zalała się łzami

Program „The Voice Kids” cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Program, w którym swój talent wokalny mogą zaprezentować młodzi wokaliści, zapoczątkował już niejedną karierę. Wśród największych gwiazd, jakie zaczynały w nim swoje sceniczne sukcesy, można wymienić między innymi Roksanę Węgiel, Sarę Egwu-James czy Martynę Gąsak. Czy obecny sezon przyniesie kolejna wilka gwiazdę? 

The Voice Kids
25.03.2024 12:21 "The Voice Kids": Natasza oszalała na punkcie uczestniczki! 10-latka wywinęła jej numer

Program “The Voice Kids” już od pierwszych odcinków dostarczał nam niezapomnianych emocji i wrażeń. To, co wydarzyło się w ostatnim wydaniu show, na długo pozostanie w pamięci telewidzów oraz jednej z jurorek. Natasza Urbańska absolutnie nie mogła się tego spodziewać.

Cleo, Natasza Urbańska
17.03.2024 08:05 Tak Urbańska rozwiązała kłótnię w “The Voice Kids”

Program „The Voice Kids” cieszy się dużą popularnością. Obecnie można oglądać siódmy sezon talent show, który jest przepustką do wielkiej kariery młodych artystów. W jednym z ostatnich odcinków między trenerkami doszło do niewielkiej kłótni o uczestnika. To, co zdarzyło się potem, przechodzi ludzkie pojęcie. 

Cleo
27.02.2021 08:51 Cleo wzruszyła się podczas „The Voice Kids”. „Dzieciaki tak mnie wzruszają”

Pierwszy odcinek najnowszej edycji The Voice Kids już nagrany, a jego premierę będziemy mogli obejrzeć w sobotę, 27 lutego o godzinie 20:00 na antenie TVP2. Wygląda na to, że od samego początku czekają na nas niemałe emocje. Jurorka Cleo popłakała się podczas występu jednej z uczestniczek, która zaśpiewała piosenkę zadedykowaną swojej mamie. The Voice Kids 4 rusza z przysłowiowego ,,kopyta”, a telewidzowie będą mieli na co popatrzeć. Piosenkarze młodego pokolenia po raz czwarty udowodnią, że przyszłość polskiej sceny muzycznej leży w naprawdę dobrych rękach, a jurorzy tylko im w tym pomogą.