Lifestyle.Lelum.pl > Programy > The Voice Kids: To trio zachwyciło jurorów. Natasza aż otworzyła usta z wrażenia
Julia Bogucka
Julia Bogucka 07.04.2024 07:59

The Voice Kids: To trio zachwyciło jurorów. Natasza aż otworzyła usta z wrażenia

Natasza Urbańska
Fot. "The Voice Kids" s. 7 odc. 13/TVP

Rozpoczął się kolejny etap siódmej edycji programu “The Voice Kids”. Członkowie drużyny Tomsona i Barona zostali podzieleni na trójki i wzięli udział w bitwach. Tylko jedna osoba z każdej grupy mogła przejść dalej. Jeden występ wyjątkowo zachwycił jurorów, Natasza Urbańska była oczarowana.

Nadszedł czas na kolejny etap w "The Voice Kids"

To już siódmy raz, kiedy na scenie swoich sił próbują najmłodsi. Walka o sławę może być zacięta, choć przeszłość udowodniła, że jest ona równocześnie zdecydowanie możliwa do wygrania. To właśnie w “The Voice Kids” swoją karierę rozpoczęły takie gwiazdy jak Roxie Węgiel, Viki Gabor i Sara James. Dziś są one jednymi z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek młodego pokolenia.

Przez ostatnie kilka tygodni na antenie TVP2 obejrzeliśmy przesłuchania w ciemno, z których wyłoniono uczestników. Dołączyli oni do drużyn Cleo, Tomsona i Barona i Nataszy Urbańskiej. Ta ostatnia w tym roku zadebiutowała jako jurorka programu “The Voice Kids” i tym samym zastąpiła obecnego do tej pory w tej roli Dawida Kwiatkowskiego. Teraz nadszedł czas na kolejny etap rywalizacji, czyli bitwy.

The Voice Kids: 4 lata temu nikt się nie odwrócił. A teraz? Cleo zalała się łzami "The Voice Kids": Natasza oszalała na punkcie uczestniczki! 10-latka wywinęła jej numer

W "The Voice Kids" doszło do pierwszych bitew

To moment, w którym trenerzy łączą członków swoich drużyn w trzyosobowe grupy. Każda z nich ma za zadanie wykonać wspólnie utwór, a następnie wyłaniani są zwycięzcy. To zawsze trudny etap dla każdego z jurorów, bowiem dwóch wokalistów z każdego zespołu muszą pożegnać z programu. Nie zawsze wybór jest prosty, bowiem utalentowani młodzi muzycy potrafią wykazać się umiejętnościami na niemal identycznym poziomie.

Tak było i tym razem, kiedy na scenie pojawili się członkowie grup Tomsona i Barona. Wszystko wskazuje na to, że ten sezon obfituje w wyjątkowe głosy. Trenerzy po występie Adama, Łukasza i Filipa wyraźnie prosili o pomoc od koleżanek po fachu, aby dokonać dobrego wyboru. Podobnie było w przypadku wykonu Marty, Kacpra i Amelii.

ZOBACZ TEŻ: Urbańska nagle wstała i zaczęła narzekać na zasady “The Voice Kids”

To trio zachwyciło jurorów

Jednak prawdziwy przełom wydarzył się, kiedy na scenie zaprezentowały się Amelia, Milena i Ania. Trzem wokalistkom, również z drużyny Tomsona i Barona, został przydzielony utwór Darii Zawiałow “Złamane serce jest okej”. Próby pokazały, że to piosenka dość trudna do wykonania, a dziewczyny nie były przekonane, czy jej podołają. Jednak motyw przewodni tekstu, który zaśpiewały, czyli to, że nie warto się poddawać, sprawiło, że zdecydowały się stanąć na wysokości zadania.

Okazało się, że obawy były całkowicie nieuzasadnione, bowiem wszyscy jurorzy programu “The Voice Kids” byli zachwyceni ich występem. Wszystkie trzy wokalistki zwróciły uwagę Nataszy Urbańskiej, jednak to Milena skradła jej serce. Cleo z kolei postawiła na Amelkę. Przed Tomsonem i Baronem czekał bardzo trudny wybór, bowiem wszystkie trzy dziewczyny wykonały utwór bardzo dobrze. Ostatecznie zdecydowali się przyjąć do kolejnego etapu Milenę.

milena.png
Fot. “The Voice Kids” s. 7 odc. 13/TVP