Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Mam Talent: Wszyscy wstali po występie Kacpra. Chylińska oniemiała
Julia Bogucka
Julia Bogucka 13.04.2024 20:33

Mam Talent: Wszyscy wstali po występie Kacpra. Chylińska oniemiała

Agnieszka Chylińska, Kacper
Fot. Pawel Wodzynski/East News, "Mam Talent!"/TVN

Miliony Polaków właśnie zasiadły przed telewizorami, aby zapoznać się z kolejnym pokazem największych talentów, które do tej pory często pozostawały nieodkryte. To wyjątkowy odcinek, bowiem już dziś poznamy wszystkich półfinalistów.

Trwa 7. odcinek "Mam Talent!"

To program, który pomaga najbardziej uzdolnionym osobom zdobyć rozgłos, na jaki zasługują. Polska wersja tego formatu zaczęła być emitowana w polskiej telewizji w 2008 roku, a właśnie oglądamy piętnastą jego edycję. Na przestrzeni ostatnich lat poznaliśmy wiele osób, które otrzymały główną nagrodę w wysokości 300 tysięcy złotych. Najbardziej popularnymi talentami są śpiew, taniec, akrobatyka, ale również iluzje i gra na akordeonie.

Za stołem jurorskim w tym roku zaszły duże zmiany. Choć niezmiennie od lat zasiada za nim wokalistka Agnieszka Chylińska, tym razem obok niej pojawiły dwie nowe twarze. To Marcin Prokop, który do tej pory był jednym z prowadzących oraz piosenkarka i aktorka Julia Wieniawa. Tym samym za kulisami uczestników witają Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski.

KAPIF_oryginal_K1132149F.jpg
Fot. KAPiF
"Mam talent!": widzowie ocenili nową odsłonę Wieniawa aż otworzyła usta z wrażenia! Na to czekali widzowie "Mam talent"

Ostatni raz oglądamy castingi do "Mam Talent!"

Przez ostatnie sześć tygodni poznawaliśmy uczestników, którzy zdecydowali się na udział w programie. Nie każdy zachwycił jurorów, choć nadzieje były wielkie. Jedną z osób, która spróbowała swoich sił w formacie “Mam Talent!” był kandydat na wyjazd na tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji. Dima Savyan od pewnego czasu publikuje komediowe filmy w mediach społecznościowych, zajął się również muzyką.

Przed jurorami programu “Mam Talent!” mężczyzna zaprezentował swój utwór zgłoszony do preselekcji. “W kolorku amaretto” nie zachwyciło jednak Agnieszki Chylińskiej i Julii Wieniawy, zdecydowały się one nawet na wciśnięcie czerwonych przycisków. W kulminacyjnym momencie utworu widać było, jak wokalistki odwracają głowy od sceny. Po otrzymaniu dwóch negatywnych głosów Dima jednoznacznie został wykluczony z kolejnych etapów programu.

ZOBACZ TEŻ: "Mam talent": 8-latka rozniosła scenę! Chylińska aż wstała z miejsca

Ten uczestnik poruszył całą salę

Podczas dzisiejszego odcinka obejrzeliśmy występ Kacpra. Nastolatek zmaga się z niepełnosprawnością, o której otwarcie mówi. Podobnie jak jego mama cierpi z powodu poważnej wady wzroku. Nie powstrzymało to go jednak od rozwijania swojej wielkiej pasji, jaką jest śpiew. Wystąpił przed jurorami z utworem Krzysztofa Krawczyka “Życia mała garść”. Choć śpiewał w zupełnie innej tonacji niż artysta, bowiem ma zdecydowanie delikatniejszy głos, jego wykon spotkał się z ogromnym uznaniem.

Cała sala wstała, włącznie z jurorami. Owacje na stojąco trwały dłuższy czas, aż w końcu jurorzy zaczęli dzielić się swoimi odczuciami. Podkreślono, że walka z przeciwnościami losu w wykonaniu Kacpra poskutkowała rozwinięciem olbrzymiego talentu. Wyniki nie mogły być inne — cała trójka, czyli Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa i Marcin Prokop byli na tak! Pierwsza z wymienionych ze wzruszeniem go przytuliła. Jeszcze dziś dowiemy się, czy Kacper dołączy do grona półfinalistów.