Lifestyle.Lelum.pl > Programy > The Voice Kids: Dziewczynka z drużyny Cleo miała łzy w oczach po słowach jurorki
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.04.2024 21:17

The Voice Kids: Dziewczynka z drużyny Cleo miała łzy w oczach po słowach jurorki

The Voice Kids
fot. kadr z programu "The Voice Kids"

Program “The Voice Kids” od samego początku zaskakuje nas niespodziewanymi zwrotami akcji oraz ogromem wrażeń i emocji. W dzisiejszym odcinku mamy szansę zobaczyć prezentację drużyny Cleo, której członkowie walczą o awans do kolejnego etapu muzycznego show. Jedna z uczestniczek nie mogła powstrzymać łez.

Ogrom wrażeń w dzisiejszym odcinku "The Voice Kids"

Muzyczne show Telewizji Polskiej cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów, którzy z zapartym tchem wyczekują na kolejne odcinki programu. Fani nie ukrywają, że trwające obecnie wydanie formatu, w którym miejsce Dawida Kwiatkowskiego zajęła Natasza Urbańska, naprawdę przynosi im mnóstwo wrażeń i emocji.

W dzisiejszym wydaniu “The Voice Kids” mamy szansę przyjrzeć się bliżej drużynie Cleo. Wokalistka spotkała się ze wszystkimi swoimi podopiecznymi, aby podzielić ich na drużyny i dopasować do nich odpowiednie piosenki. Nikt jednak nie spodziewał się, że treningi pod okiem piosenkarki przyniosą aż tyle wzruszeń.

Mam Talent: Wszyscy wstali po występie Kacpra. Chylińska oniemiała "Jesteśmy zszokowani". Kate i William w poruszających słowach

Uczestniczka "The Voice Kids" popłakała się po słowach Cleo

Cleo spotkała się ze wszystkimi swoimi podopiecznymi. Podczas wspólnego odpoczynku na zielonym trawniku wokalistka utworzyła trzyosobowe zespoły, w których uczestnicy “The Voice Kids” będą mogli zaprezentować się nie tylko przed swoją trenerką, ale również Nataszą Urbańską, Tomsonem oraz Baronem.

Jedną z wyodrębnionych “trójek" utworzyła Marysia Stefanowska, Amelia Sobala oraz Ola Antoniak. Dziewczynki miały zaśpiewać na scenie jedną z piosenek z repertuaru Beyonce, czyli jednej z najbardziej utalentowanych wokalistek. Już podczas treningów doszło do kilku przykrych wydarzeń. W pewnym momencie Cleo zmieniła początkowe ustalenia i zabrała jednej z dziewczynek jej fragment utworu, ponieważ stwierdziła, że jej warunki głosowe nie nadają się do tych dźwięków. Początkująca wokalistka nie była w stanie powstrzymać łez.

ZOBACZ TEŻ: Był gwiazdą serialu TVP. Nie żyje znany aktor. Niedawno żegnał bliskiego kolegę.

Drużyna Cleo zaskoczyła telewidzów

W końcu jednak udało się dojść do porozumienia, a Marysia, Amelia i Ola pojawiły się na scenie “The Voice Kids”. Dziewczynki dały z siebie sto procent, a ich występ przypadł do gustu wszystkim jurorom. Głosy uczestniczek, a także to, jak wspólnie zaprezentowały się na scenie, zyskało uznanie nie tylko Cleo, ale również pozostałych jurorów, którzy zasypali ich komplementami.

Pomimo faktu, że wokalistka była zachwycona wszystkimi dziewczynkami, mogła wybrać tylko jedną, która najbardziej skradła jej serce. Cleo stwierdziła, że podczas śpiewania piosenki Beyonce najlepiej poradziła sobie Marysia Stefanowska, która bezpiecznie przechodzi do kolejnego etapu programu.

The Voice Kids 1.jpg
Drużyna Cleo zaskoczyła telewidzów, fot. kadr z programu “The Voice Kids”
The Voice Kids 2.jpg
Drużyna Cleo zaskoczyła telewidzów, fot. kadr z programu “The Voice Kids”