Lifestyle.Lelum.pl > Żora Korolyov

Żora Korolyov

Żora Korolyov z córką
23.06.2024 10:11 Córka Żory Korolyova opublikowała przejmujący wpis

Żora Korolyov zmarł niecałe trzy lata temu. Już wtedy w pożegnalnych wpisach uhonorowała jego pamięć jego córka Sonia. Dziś dziewczynka ma już 13 lat i wspomniała ojca z okazji wyjątkowego święta. Ten przejmujący wpis zostanie w pamięci na długo.

TRICOLORS/East News, Żora Korolyov zmarł prawie 2 lata temu
04.10.2023 18:02 Żora Korolyov za dwa dni świętowałby urodziny. Niesłychane, co dziś dzieje się z jego bliskimi

Żora Korolyov zmarł nagle prawie dwa lata temu tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Nikt nie krył zaskoczenia tymi smutnymi informacjami. Najbardziej śmierć uwielbianego tancerza przeżyła jednak jego najbliższa rodzina. Mężczyzna pozostawił ukochaną kobietę Ewelinę Bator, a także córkę z pierwszego małżeństwa. Jak potoczyły się ich losy po tej tragedii?

Żora Korolyov
12.09.2023 07:33 Ewelina Bator pokazała OWEGO ukochanego. Od śmierci Żory Korolyova nie minęły jeszcze dwa lata

Niedługo miną 2 lata od nagłej śmierci Żory Korolyova, którego telewidzowie na pewno dobrze kojarzą z licznych występów w “Tańcu z Gwiazdami”. Tancerza czule żegnała wówczas jego partnerka, Ewelina Bator. Jak się okazuje, z czasem zaczęła układać sobie życie na nowo. Ma już nowego mężczyznę.

Żora Korolyov
23.12.2022 09:55 Żora Korolyov miał spotkać się z córką. Smierć pokrzyżowała wszystkie plany. Historia wyciska łzy

Żora Korolyov był jednym z najpopularniejszych tancerzy w Polsce. Gwiazdor zmarł niespodziewanie 21 grudnia 2021 roku, zaledwie kilka dni przed 11. urodzinami swojej ukochanej córki Sonii. Choreograf cieszył się nie tylko sukcesywną karierą zawodową, ale również udanym życiem osobistym. Był nie tylko szczęśliwie zakochany w swojej narzeczonej Ewelinie, ale spełniał się również jako tata 11-letniej dziewczynki Sonii, która była owocem jego poprzedniego małżeństwa. Jeszcze przed nagłą śmiercią tancerz miał umówione spotkanie z pociechą, do którego niestety nigdy nie doszło.

Krzysztof Ibisz
06.10.2022 22:30 Krzysztof Ibisz dodał poruszający wpis. Wspomina Żorę Korolyova, „Tak bardzo przykro”

Żora Korolyov, gdyby żył, dziś obchodziłby swoje 35. urodziny. W tym dniu na wyjątkowy post zdobył się Krzysztof Ibisz, który wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią przyjaciela. W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie. 21 grudnia 2021 miał miejsce dzień, który poruszył wielu. Wówczas zmarł Żora Korolyov, tancerz, aktor i choreograf, który cieszył się ogromną sympatią wśród Polaków.

Żora Korolyov
25.02.2022 12:27 Najpierw śmierć męża, teraz była żona Żory Korolyova po ataku rakietowym na Odessę ogłosiła smutny komunikat

Żora Korolyov zmarł nagle pod koniec ubiegłego roku. Jego śmierć mocno dotknęła również jego byłą już żonę, która jest też matką jego córki. Na domiar złego, dziś musi się ona jeszcze martwić o swoją rodzinę. Ta bowiem na co dzień mieszkała na Ukrainie, która od wczoraj jest w stanie wojny z Rosją.

Żora Korolyov
06.01.2022 13:44 Poruszający gest żałobników na pogrzebie Żory Korolyova

Żora Korolyov zmarł 21 grudnia 2021 roku. Wczoraj odbył się pogrzeb tancerza. Na jego ostatnim pożegnaniu w wyjątkowy sposób oddali mu hołd wszyscy żałobnicy. O poruszającym geście jego przyjaciół napisała na Instagramie Olga Kalicka. – Wyjątkowy talent, mogłam patrzeć na ciebie godzinami, tańczyłeś jak anioł. Lawina wspierających wiadomości, telefonów i morze łez, które po tobie zostały, to tylko dowód na to, jak wiele dla nas wszystkich znaczysz […] – mówiła na pogrzebie Żory jego ukochana.

Żora Korolyov
24.12.2021 15:54 Skąd pochodził Żora Korolyov i dlaczego przeprowadził się do Polski? Tancerz mieszkał tu od 2003 roku

Żora Korolyov przeprowadził się do Polski w 2003 roku – wcześniej kilka razy zmieniał miejsce zamieszkania. Co sprawiło, że na stałe osiadł właśnie w naszym kraju? Wiele faktów z życia słynnego tancerza jest bardzo zaskakujących. Korolyov urodził się 6 października 1987 w Odessie. Zmarł kilka dni temu w Warszawie, w wieku 34 lat. Polacy pokochali go dzięki występom w „Tańcu z gwiazdami”. Co sprawiło, że tancerz postanowił zamieszkać w Polsce?

Żora Korolyov
23.12.2021 18:04 Partnerka Żory Korolyova wydała nagły apel. Druzgocące słowa, chodzi o przyczynę śmierci tancerza

Aktor i gwiazdor „Tańca z gwiazdami” Żora Korolyov zmarł nagle w wieku 34 lat. O jego śmierci poinformowała w sieci jego wieloletnia partnerka – Ewelina Bator. W kolejnym ze wpisów kobieta postanowiła odnieść się także do przyczyny śmierci tancerza.

23.12.2021 08:55 Kolejne tragiczne wieści z rodziny Żory Korolyova. Izabela Janachowska powiedziała o śmieci jego ojca

Nie żyje Żora Korolyov. Utalentowany tancerz odszedł 21 grudnia 2021 roku. Teraz 34-letniego choreografa żegna jego przyjaciółka i wieloletnia partnerka zawodowa Izabela Janachowska. Opowiedziała o osobistej tragedii, jaka niedawno spotkała gwiazdora. Izabela Janachowska była niezwykle blisko z tancerzem. Prywatnie znali się nie tylko oni, ale także ich rodziny. Gwiazda ujawniła, że niedługo przed Żorą Korolyovem zmarł jego tata.

Żora Korolyov
22.12.2021 17:36 Żora Korolyov nie żyje. Była żona właśnie przekazała koszmarne wieści o ich córce, jej reakcja wyciska łzy

21 grudnia zmarł znany tancerz, Żora Korolyov. Miał zaledwie 34 lata. Osierocił córkę Sonię. Była żona gwiazdora „Tańca z gwiazdami” opublikowała poruszający do głębi wpis, w którym zdradziła, jak córka zmarłego zareagowała na wiadomość o jego śmierci. Córka Żory Korolyova niedługo obchodzi 11. urodziny. Dziewczynka była w bardzo bliskiej relacji z ojcem i bardzo przeżyła jego śmierć. Wszystko opisała jej mama Anna Kuznetsova, była żona tancerze.

Żora Korolyov
22.12.2021 11:30 Kim jest była żona Żory Korolyowa? Z matką swojej córeczki rozwiódł się kilka lat temu

Jak wyglądało życie prywatne zmarłego tancerza? Żora Korolyov po rozwodzie z Anną Kuzniecovą związał się z Eweliną Bator. Kim jest była żona gwiazdora? Żora Korolyov zmarł 21 grudnia 2021 roku. Oficjalną przyczyną niespodziewanej śmierci 34-latka było zapalenie mięśnia sercowego. Zdradzamy, jak wyglądało życie prywatne zmarłego gwiazdora.

22.12.2021 10:01 Mariusz Kozak z „Gogglebox” wstrząśnięty śmiercią Żory Korolyova. Ujawnił, skąd się znali

21 grudnia całą Polskę obiegła informacja o śmierci wybitnego tancerza Żory Korolyova. Gwiazdy żegnają utalentowanego choreografa za pośrednictwem swoich social mediów. Jedną z nich jest uczestnik „Gogglebox” Mariusz Kozak. Nie żyje popularny tancerz Żora Korolyov, znany z występów w programie „Taniec z Gwiazdami” oraz takich produkcjach jak „Niania” czy „Kochaj i tańcz”. Pod ostatnim postem gwiazdora na Instagramie pojawiają się kondolencje. Mariusz Kozak z programu „Gogglebox” wyjaśnił, skąd znał się ze zmarłym gwiazdorem.

Żora Korolyov
22.12.2021 09:06 Żora Korolyov miał córkę. Sonia odziedziczyła po nim wielki talent

Nie żyje popularny tancerz Żora Korolyov. Choreograf ukraińskiego pochodzenia osierocił swoją 10-letnią córeczkę Sonię. Dziewczynka odziedziczyła po tacie talent i pasję do tańca. 21 grudnia 2021 zmarł znany tancerz Żora Korolyov. Informacje o śmierci gwiazdora potwierdziła jego ukochana Ewelina Bator. Mężczyzna zostawił 10-letnią córeczkę.

żora korolyov
22.12.2021 08:03 Żora Korolyov nie żyje. W nocy partnerka tancerza wydała komunikat

Nie żyje Żora Korolyov, aktor i tancerz miał 34 lata. Znanego głównie z Tańca z gwiazdami mężczyznę pożegnała partnerka. Ewelina Bator tym samym potwierdziła smutną wiadomość przekazaną przez Czadomana. Para była ze sobą pięć lat, w tym czasie chętnie pokazywali wspólne zdjęcia i dzielili się swoim szczęściem. Teraz Ewelina Bator pożegnała swojego ukochanego w social mediach.

żora korolyov
18.09.2019 19:11 Żora Korolyov opublikował prywatne wiadomości od Sandry Kubickiej. Będzie nowy konflikt?

Taniec z Gwiazdami: Żora Korolyov opublikował prywatne wiadomości od Sandry Kubickiej, która nie może zrozumieć jego krytyki skierowanej do uczestników programu. Tancerz coraz śmielej ocenia nie tylko gwiazdy, ale też profesjonalnych tancerzy. Taniec z Gwiazdami stał się przedmiotem krytyki dawnego tancerza programu. Żora Korolyov zarzuca uczestnikom niski poziom, a jurorom nieobiektywne oceny. Brak umiejętności zarzucił też Sandrze Kubickiej, która poirytowana napisała do niego długą wiadomość.