Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest była żona Żory Korolyowa? Z matką swojej córeczki rozwiódł się kilka lat temu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.12.2021 11:30

Kim jest była żona Żory Korolyowa? Z matką swojej córeczki rozwiódł się kilka lat temu

Żora Korolyov
TRICOLORS/East News Instagram/zorakorolyov

Jak wyglądało życie prywatne zmarłego tancerza? Żora Korolyov po rozwodzie z Anną Kuzniecovą związał się z Eweliną Bator. Kim jest była żona gwiazdora?

Żora Korolyov zmarł 21 grudnia 2021 roku. Oficjalną przyczyną niespodziewanej śmierci 34-latka było zapalenie mięśnia sercowego. Zdradzamy, jak wyglądało życie prywatne zmarłego gwiazdora.

Kim jest była żona Żory Korolyova?

Żora Korolyov ma na swoim koncie dwa związki, które odbiły się dużym echem w polskich mediach. Od 2010 roku tancerz związany był z Anną Kuzniecovą. Kobieta z zawodu jest specjalistką z dziedziny trychologii, która często wypowiadała się w mediach w roli eksperta.

Po szybkim ślubie, który odbył się w tajemnicy przed mediami, na świat przyszła jedyna córeczka pary — Sonia Sophia. 10-letnia dziś dziewczyna poszła w ślady taty oraz odziedziczyła po nim talent i pasję do tańca.

Niestety małżeństwo nie przetrwało długo, a jednym z powodów rozstania miał być napięty grafik choreografa, związany z udziałem w show „Taniec z Gwiazdami” i otwieraniem własnej szkoły tanecznej. Mimo rozwodu Żora Korolyov miał bardzo dobre relacje ze swoją córeczkę Sonią. Gwiazdor często publikował zdjęcie z dziewczynką.

Chwilę po rozstaniu tancerz zaczął pokazywać się u boku aktorki Eweliny Bator. Gwiazda pojawiła się w wielu produkcjach telewizyjnych, jak chociażby „Przyjaciółki”, „Barwy Szczęścia” czy „O mnie się nie martw”. Zakochani byli razem pięć lat. To właśnie Ewelina Bator potwierdziła na swoim Instagramie informację o śmierci Żory Korolyova.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki