Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poruszający gest żałobników na pogrzebie Żory Korolyova
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 06.01.2022 13:44

Poruszający gest żałobników na pogrzebie Żory Korolyova

Żora Korolyov
Fot. Archiwum prywatne Żory Korolyova, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Żora Korolyov zmarł 21 grudnia 2021 roku. Wczoraj odbył się pogrzeb tancerza. Na jego ostatnim pożegnaniu w wyjątkowy sposób oddali mu hołd wszyscy żałobnicy. O poruszającym geście jego przyjaciół napisała na Instagramie Olga Kalicka.

Wyjątkowy talent, mogłam patrzeć na ciebie godzinami, tańczyłeś jak anioł. Lawina wspierających wiadomości, telefonów i morze łez, które po tobie zostały, to tylko dowód na to, jak wiele dla nas wszystkich znaczysz […] – mówiła na pogrzebie Żory jego ukochana.

Żora Korolyov pożegnany w wyjątkowy sposób

Żora Korolyov zmarł nagle tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Utalentowany tancerz osierocił córeczkę, pozostawił w żałobie ukochaną Ewelinę Bator, mamę i wielu przyjaciół. To właśnie Ewelina wygłosiła na jego pogrzebie poruszające przemówienie:

Wyjątkowy talent, mogłam patrzeć na ciebie godzinami, tańczyłeś jak anioł. Lawina wspierających wiadomości, telefonów i morze łez, które po tobie zostały, to tylko dowód na to, jak wiele dla nas wszystkich znaczysz. Dziś czas się pożegnać, do zobaczenia kochanie, dziękuję. Dziękuję, że dałeś mi tyle wspomnień, będę je nieść przez życie i pielęgnować. Musisz odejść, by być. Kocham cię.

Po pogrzebie tancerza wzruszający wpis na Instagramie dodała aktorka Olga Kalicka, która przyjaźniła się z Żorą i Eweliną. Okazuje się, że wszyscy żałobnicy w trakcie pożegnania wykonali przepiękny gest.

Kiedy dziś Cię żegnaliśmy to każdy z nas powiedział „do zobaczenia”. Do zobaczenia w Raju Żorka! ♥️ @ewelina.bator Twoje świadectwo wielkiej miłości jakie dziś dałaś było niezwykle. Jestem. Ty wiesz ♥️ @zorakorolyov miał wielkie serce i nigdy nie odmawiał pomocy. Dziś podczas Ostatniego Pożegnania zostały zebrane pieniądze na leczenie Karola. Zróbmy jak najwiecej dobrego w imię Żory. Niech pamięć o nim trwa jak najdłużej. Zbiórka dla Karola wciąż trwa – napisała Kalicka.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zdumiewające wyznanie Tomaszewskiej w PnŚ, nawet Tomasz Wolny się nie spodziewał
  2. Miliony Polaków włączą TVP i zaniemówią. Stacja ogłosiła, co pokaże 06.01 dokładnie o 17:20