Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żora Korolyov nie żyje. W nocy partnerka tancerza wydała komunikat
Marta Kulik
Marta Kulik 22.12.2021 08:03

Żora Korolyov nie żyje. W nocy partnerka tancerza wydała komunikat

żora korolyov
fot. instagram.com/zorakorolyov

Nie żyje Żora Korolyov, aktor i tancerz miał 34 lata. Znanego głównie z Tańca z gwiazdami mężczyznę pożegnała partnerka. Ewelina Bator tym samym potwierdziła smutną wiadomość przekazaną przez Czadomana.

Para była ze sobą pięć lat, w tym czasie chętnie pokazywali wspólne zdjęcia i dzielili się swoim szczęściem. Teraz Ewelina Bator pożegnała swojego ukochanego w social mediach.

Nie żyje Żora Korolyov

21 grudnia 2021 roku zmarł znany ukraiński tancerz Żora Korolyov. Gwiazdor największą popularność zdobył dzięki pojawieniu się w show „Taniec z Gwiazdami”. W programie tancerz wystąpił u boku takich gwiazd jak Kasia Cerekwicka, Isis Gee czy Dominika Gwit. Żora Korolyov miał 34 lata. Informację o śmierci ukochanego potwierdziła jego partnerka Ewelina Bator za pomocą wpisu na Instagramie.

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca.
Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi — też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę I na ten moment to, co się stało potrzebuje ciszy... – napisała Ewelina.

Żora Korolyov był jednym z najwybitniejszych tancerzy reprezentujących nasz kraj. W latach 2005-2006, będąc parze z Izabelą Janachowską, awansował do półfinałów mistrzostw świata, finału Mistrzostw Europy Środkowej i dwa razy do finału Mistrzostw Unii Europejskiej. Gwiazdor spełniał się także aktorsko. Wystąpił w takich produkcjach jak „Kochaj i tańcz”, „Ojciec Mateusz”, „Tylko Miłość” oraz „Niania”.

Informację o śmierci wybitnego ukraińskiego tancerz przekazał za pomocą swojego wpisu na Facebooku piosenkarz disco polo Czadoman. Mężczyzna udostępnił fragment ostatniej prywatnej rozmowy ze zmarłym gwiazdorem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki