Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Żory Korolyova opublikowała przejmujący wpis
Julia Bogucka
Julia Bogucka 23.06.2024 10:11

Córka Żory Korolyova opublikowała przejmujący wpis

Żora Korolyov z córką
Fot. KAPiF

Żora Korolyov zmarł niecałe trzy lata temu. Już wtedy w pożegnalnych wpisach uhonorowała jego pamięć jego córka Sonia. Dziś dziewczynka ma już 13 lat i wspomniała ojca z okazji wyjątkowego święta. Ten przejmujący wpis zostanie w pamięci na długo.

Żora Korolyov zmarł niemal trzy lata temu

Mężczyzna był znany w Polsce przede wszystkim dzięki udziałowi w programie “Taniec z Gwiazdami”. To tam występował w roli profesjonalisty, który miał trenować celebrytki w sztuce poruszania ciałem. Łącznie pojawił się w sześciu odsłonach formatu, trzykrotnie, gdy jeszcze był emitowany na antenie TVN, kolejne trzy razy już na Polsacie. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w 2021 roku media obiegła przykra informacja.

KAPIF_oryginal_K861491F.jpg
Fot. KAPiF

Okazało się, że Żora Korolyov nie żyje. O śmierci 34-latka poinformował wówczas Czadoman, który opublikował w sieci ostatnie wiadomości otrzymane od tancerza.

To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Korolyov do zobaczenia po drugiej stronie - napisał na Facebooku Paweł Dudek.

zora-korolyov-pawel-dudek-615734-GALLERY_600.jpg
Fot. Paweł Dudek/Facebook
Zostali ojcami w późnym wieku. Nie tylko Strasburger, lista zaskakuje Czarnek dostał ogromną podobiznę za “Dzbana roku”. Pokazał, co z nią zrobił

Tak córka Żory Korolyova pożegnała tatę

Informatorka “Super Expressu” informowała wówczas, że prawdopodobną przyczyną śmierci tancerza było zapalenia mięśnia sercowego. Mężczyzna miał zasłabnąć w domu i to tam odnalazła go partnerka. Mimo reanimacji Żora Korolyov zmarł.

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi - też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy… - pisała w sieci partnerka tancerza.

Na słowa pożegnania zdobyła się również córka Żory Korolyova, Sonia, która miała wówczas niecałe 11 lat. Poruszający wpis ukazał się w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że tancerz zmarł 21 grudnia 2021 roku, zaledwie kilka dni później jego córka obchodziła urodziny. Ojciec miał spędzić dzień, w którym zmarł, ze swoją pociechą.

Dziękuję, tato, za najlepsze chwile w moim życiu, kocham cię najmocniej na świecie i nigdy nie przestanę, nigdy o tobie nie zapomnę - czytamy we wzruszającym wpisie.

ZOBACZ TEŻ: Tego zdjęcia rodziny królewskiej nikt nie mógł się spodziewać. Krąży po sieci

Dziś ukazał się wpis córki Żory Korolyova

23 czerwca w Polsce jest obchodzony Dzień Ojca. Z tego powodu media społecznościowe pełne są życzeń, wspólnych fotografii czy relacji z miło spędzonego czasu. Pojawiają się również rozrywające serce publikacje tych osób, które straciły swoich tatów przedwcześnie. Do tego grona należy Sonia, która dziś ma już 13 lat i powoli dorasta bez ojca u swego boku.

Dziewczynka postanowiła uhonorować pamięć po zmarłym tancerzu, umieszczając na swoim Instagramie sklejkę zdjęć w czarno-białych barwach. Widzimy tam Żorę Korolyova w towarzystwie malutkiej wówczas córeczki. Na każdym zdjęciu twarz Soni rozjaśnia radosny uśmiech. Do fotografii dołączono krótki opis:

Happy Father's Day… [*] [Wesołego Dnia Ojca - przyp.red.]

Umieszczone na końcu symbole oznaczają znicz. Nie da się ukryć, że tych dwoje łączyła wyjątkowa więź.

sonia korolyova.png
Fot. soniakorolyova/Instagram