Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Będzie ślub! Małgorzata Tomaszewska opublikowała wymowne wideo
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 16.06.2024 21:51

Będzie ślub! Małgorzata Tomaszewska opublikowała wymowne wideo

Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska niedawno powitała na świecie swoje drugie dziecko, a teraz takie wieści! Była prowadząca “Pytania na śniadanie” pokazała gigantyczny pierścionek. W rozmowie w jednym z portali potwierdziła, że się zaręczyła. Gratulujemy! 

Małgorzata Tomaszewska pokazała pierścionek!

W niedzielę wieczorem na Instagramie Małgorzaty Tomaszewskiej pojawiło się wymowne nagranie. W polskim show biznesie szykuje się kolejny ślub?! Wszystko na to wskazuje. Była prowadząca “Pytania na śniadanie” opublikowała filmik, na którym widzimy jej rękę zamoczoną w basenie, a pod wpływem wody i światła na jej palcu połyskuje wielki kamień. 

Przypomnijmy, że Tomaszewska i jej partner niedawno powitali na świecie córeczkę, a teraz taka wiadomość! W opisie do zdjęcia była gwiazda TVP dodała bardzo wymowne czerwone serduszko. 

Beata Tyszkiewicz zakochała się w nim bez pamięci. Był jeden zasadniczy problem Lewandowska upiększała się u chirurga. Przyznała się do jednego zabiegu

Małgorzata Tomaszewska potwierdziła doniesienia o zaręczynach

Portal Pudelek.pl postanowił skontaktować się z Małgorzatą Tomaszewską w celu potwierdzenia tych rewelacji. W bardzo krótkiej rozmowie, celebrytka przyznała, że powiedziała “tak” swojemu ukochanemu. 

Tak, Małgosia się zaręczyła - czytamy na Pudelku. 

Była gwiazda TVP, która ma na swoim koncie już dwa rozwody, już niebawem stanie na ślubnym kobiercu po raz trzeci. Pod postem posypały się gratulacje. 

Pod postem Małgorzaty Tomaszewskiej posypały się ciepłe słowa

Fani Tomaszewskiej są zachwyceni tymi rewelacjami. Pod opublikowanym na jej Instagramie nagraniem posypały się gratulacje. We wpisach internautów możemy przeczytać: 

  • Małgoniu, przepiękny pierścionek zaręczynowy. Życzę wam szczęścia i miłości!
  • Gratulacje! 

Przypomnijmy, że Małgorzata Tomaszewska prowadziła “Pytanie na śniadanie” razem z Olkiem Sikorą. Widzowie często spekulowali na temat ich domniemanego związku. Sikora zabrał jednak głos jakiś czas temu i cierpliwie wyjaśnił, że on i Tomaszewska są serdecznymi przyjaciółmi. 

Znam ojca dziecka Małgosi, bardzo go lubię, uważam, że jest świetnym facetem. Tworzy z Małgorzatą fantastyczną relację. I to chyba właściwie tyle, co mogę na ten temat powiedzieć, bo nie chciałbym tu wchodzić w jej życie prywatne. Natomiast: nie, nie mieliśmy romansu. Chciałbym podkreślić, że nie każdy duet, który prowadzi albo prowadził "Pytanie na śniadanie", musi mieć się ku sobie. Już jeden wystarczył - powiedział Sikora w wywiadzie dla Party.pl, przy okazji wbijając szpilę “Kurzopkom”.