Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polska gwiazda chciała oszukać wszystkich. Planuje udawane zaręczyny
Karol Osiński
Karol Osiński 22.10.2021 00:02

Polska gwiazda chciała oszukać wszystkich. Planuje udawane zaręczyny

pierścionek zaręczynowy
papilot.pl

Dziennikarz Wirtualnej Polski, Patryk Michalski opublikował w swoich mediach społecznościowych wpis o niecodziennej sytuacji, jaka go spotkała. W jednej z kawiarni spotkał asystenta jednej z polskich celebrytek, który na cały regulator rozmawiał o szczegółach jej udawanych zaręczyn. Tożsamość tej osoby nie jest znana.

Ta sytuacja przedstawiła mu obraz funkcjonalności polskiego show-biznesu. Wiadomo, że wkrótce można spodziewać się udawanego związku, tylko kto będzie jego autorem?

Polska celebrytka planuje udawane zaręczyny

Jak wiadomo świat polskiego show-biznesu rządzi się swoimi prawami. Mieliśmy w nim niejedną sytuację, w której ludzie przed kamerami udawali parę, a po czasie okazało się to jedynie grą. Przykładem może być choćby Jola Rutowicz i Jarosław Jakimowicz. Wiele wskazuje na to, że za niedługo będziemy mieli powtórkę z rozrywki, ale w wykonaniu kogoś innego.

– Nie chciałbym nikomu pokrzyżować życiowych planów, ale pewna mało dyskretna osoba, która jest asystentem polskiej influencerki/gwiazdy/celebrytki, na cały regulator omawiała w kawiarni szczegóły zbliżających się fejkowych zaręczyn z podstawionym narzeczonym – informuje dziennikarz WP.

Celebrytka, której tożsamość nie jest znana oraz jej udawany luby, mają mieć już wszystko dokładnie zaplanowane. Według dziennikarza zaraz po zaręczynach mają wybrać się na narzeczeńską sesję zdjęciową oraz telewizyjny wywiad.

Co więcej, z rozmowy asystenta owej gwiazdy ma wynikać, że zaplanowane jest także ich rozstanie. Wszystko ma zakończyć się ze względu na rzekomy konflikt.

Myślicie, że po przeczytaniu tych słów sprytna gwiazda będzie chciała ziścić swój plan i wkrótce prawda wyjdzie na jaw? A może domyślacie się o kogo może chodzić?

Zobacz zdjęcie:

Tymczasem w szołbiznesie ponoć można odnieść sukces na fejkowego narzeczonego. ???? pic.twitter.com/eUlO04Xi0c

— Patryk Michalski (@patrykmichalski) October 21, 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zmarła Danuta Orzechowska
  2. Piosenkarz Michał W. usłyszał zarzuty. Grozi mu nawet 10 lat więzienia
  3. Dobijamy do kolejnej bariery. Wiceminister zdrowia o najnowszych danych dot. zakażeń

Źródło: pudelek.pl

Tagi: zaręczyny