Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zaręczyny w rodzinie Wiśniewskiego. Muzyk właśnie podzielił się cudowną nowiną
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 14.03.2021 17:32

Zaręczyny w rodzinie Wiśniewskiego. Muzyk właśnie podzielił się cudowną nowiną

Michał Wiśniewski
Fot. Screen: Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski opowiedział o radości, jaka spotkała jego rodzinę. Okazało się, że ważna dla niego osoba się zaręczyła. Pokazała tym samym, że o miłość można walczyć w każdym wieku i zawsze może się ona zdarzyć.

Na InstaStory Michała Wiśniewskiego ukazał się krótki filmik, gdzie szczęśliwy muzyk dał pochwalić się swojej najukochańszej mamie pierścionkiem zaręczynowym.

Michał Wiśniewski podzielił się radosną nowiną. W jego rodzinie doszło do zaręczyn

Michał Wiśniewski od lat pokazuje się jako osoba niezwykle rodzinna – muzyk chętnie spędza czas ze swoimi dziećmi, a także innymi członkami rodziny.

W zeszłym roku po raz piąty został mężem – za żonę pojął zaś tajemniczą fotografkę Polę. Niedawno urodził się ich syn, Falco Amadeus. Rodzina ostatnio coraz częściej pojawia się w mediach – najpierw Wiśniewski zrobił sobie zdjęcie z synem, a potem pokazał się z żoną publicznie na widowisku poświęconym Violetcie Villas.

Teraz w jego rodzinie pojawił się kolejny powód do radości – okazało się, że mama Michała Wiśniewskiego przyjęła oświadczyny swojego partnera.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Choć Grażyna Wiśniewska się zaręczyła, nic nie wskazuje na to, by ślub miałby odbyć się wkrótce. Mama raczej obstaje, że przy tym, że takie działanie nie będzie potrzebne.

Urokliwy film z mamą w roli głównej

Michał Wiśniewski podzielił się na swoim InstaStory krótkim filmem, na którym pokazał szczęśliwą mamę, jej świeżo upieczonego narzeczonego i swoje dzieci.

Na samym początku zapowiedział, że miał miejsce wielki dzień w jego rodzinie. Pokazał swoją mamę, jej pierścionek oraz szczęśliwego partnera.

Rozumiem, że zaręczyny zostały przyjęte? zapytał muzyk.

No tak – odpowiedziała kobieta bez chwili wahania.

To kiedy ślub? – dopytywał syn.

No ale bez ślubu – odparła.

Jak to bez ślubu? No chyba zwariowałaś – spytał zaskoczony wnuczek, Xavier.

No widzisz, nie widziałeś jeszcze takich zaręczyn – powiedziała.

Miłość swojego życia pani Grażyna znalazła najpewniej na portalu randkowym – jakiś czas temu Michał Wiśniewski zapowiedział, że założy jej Tindera. Jak widać, starania okazały się owocne i wkrótce do rodziny przystąpi kolejna osoba.

Zobacz zdjęcia:

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [jastrzabpost.pl]