Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 63-letnia Ewa Kasprzyk przekazała wspaniałą nowinę. Aktorka się zaręczyła „Zastanawiałam się, czy powiedzieć, ale powiem”
Karol Osiński
Karol Osiński 20.11.2020 10:42

63-letnia Ewa Kasprzyk przekazała wspaniałą nowinę. Aktorka się zaręczyła „Zastanawiałam się, czy powiedzieć, ale powiem”

Ewa Kasprzyk
fot. TRICOLORS/East News

Ewa Kasprzyk przekazała swoim fanom bardzo radosną nowinę. W jej życiu doszło do bardzo dużych zmian. Jak przekazuje Super Express, popularna polska aktorka właśnie ogłosiła publicznie, że się zaręczyła. Wybranek jej życia miał wyciągnąć przed artystką pierścionek na wakacjach w Grecji – Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam – przekazuje słowa Ewy portal se.pl.

O zaręczynach 63-letniej aktorki poinformował Super Express. Ewa Kasprzyk miała okazać ogromną radość z powodu wielkich zmian, które zaszły w jej życiu podczas pobytu w Grecji. Mimo wcześniejszych wątpliwości zdecydowała się ogłosić publicznie swoje zaręczyny. Kim jest wybranek gwiazdy filmu Kogel-Mogel?

Ewa Kasprzyk zaręczyny

Według doniesień portalu se.pl Ewa Kasprzyk, popularna polska aktorka zaręczyła się podczas swojego pobytu na wakacjach w Grecji. Gwiazda początkowo miała wątpliwości, czy publicznie ogłaszać swoją ogromną radość, jednak emocje i szczęście miały podpowiedzieć 63-latce, by zdradzić Polkom tę wspaniałą nowinę.

– Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem – ogłosiła Kasprzyk w wywiadzie dla „Zwierciadła”. – Znowu jestem gotowa do skoku, z asekuracją! – cytuje słowa Ewy Kasprzyk portal se.pl.

Sytuacja miała miejsce na początku października bieżącego roku, kiedy to 63-latka i jej wybranek postanowili wybrać się na zasłużony wypoczynek do jednego z najpiękniejszych krajów w Europie. Nie da się ukryć, że jej wybranek zdecydował się na doskonałe miejsce do zaręczyn.

Przypomnijmy, że aktorka przez ponad 36 lat była w związku małżeńskim z Jerzym Benartowiczem, z którym rozwiodła się ponad rok temu. Dzisiaj może mówić już o wielkim szczęściu u boku innego mężczyzny.

  1. Już są w Biedronce, wiele Polek na nie czekało. Wystarczy jedno dotknięcie, by komfort życia niesamowicie się podniósł
  2. Nie żyje znany polski dziennikarz. Zmarł dzisiaj w nocy, wiadomość przekazał jego przyjaciel
  3. Groźny wypadek nowego chłopaka Haliny Mlynkovej. Na miejscu straż pożarna i policja

Kim jest narzeczony Ewy Kasprzyk?

Narzeczony Ewy Kasprzyk jest instruktorem zajęć z delfinami, które prowadził w Turcji. Portal se.pl informuje, że to właśnie tam, cztery lata temu para się poznała. Z uwagi na małżeństwo pani Ewy, które przez dłuższy czas istniało już tylko na papierze, zaczęli spotykać się trochę później. Super Express informuje, że mężczyzna ma na imię Marcin.

Po jakimś czasie ich relacja zaczęła się zmieniać. Para miała widywać się zdecydowanie częściej i z miejsca można było wyczuć, że to coś więcej niż zwykła znajomość.

I tak od roku tajemniczy pan Marcin ma towarzyszyć aktorce. Co więcej, to właśnie dla niej miał odmienić swoje życie i przeprowadzić się do Polski. Para chętnie miała pokazywać się w wielu warszawskich knajpach, gdzie chodzili roześmiani i zadowoleni.

Narzeczony 63-latki jest opiekunem wycieczek oraz instruktorem narciarstwa. Serwis se.pl informuje, że jego pasją jest żaglowanie, a także broń biała, której jest producentem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk przekazała swoim fanom doskonałą wiadomość.

Ewa Kasprzyk

Portal se.pl podaje, że 63-letnia aktorka się zaręczyła.

Ewa Kasprzyk

Wybrankiem gwiazdy filmu Kogel-Mogel ma być niejaki pan Marcin.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Synoptycy podali kiedy spadnie śnieg. Pierwsze opady będą szybciej niż się spodziewacie
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Choroba odcisnęła na nim piętno, nowe zdjęcie Witolda Paszta zaniepokoiło fanów. „Wirus odebrał mi siłę, oddech i parę kilogramów”
  4. Media obiegły informacje o rzekomym zdjęciu Dody całującej się z przystojnym blondynem. Mężczyzna wyznał jej miłość, już zablokował swoje konto
  5. Figura pokazała obłędnie piękną córkę. Na najnowszym zdjęciu pozują tuż po niesamowitej metamorfozie
  6. Uwaga, internauta ostrzega. Dziki lis atakuje ludzi przy Biedronce
  7. Justyna Żyła szokuje Polskę. Jej nowy ukochany dotykał ją po ciele na oczach tysięcy Polaków (FOTO)

Źródło: se.pl