Lifestyle.Lelum.pl > Wiesław Nowobilski

Wiesław Nowobilski

Wiesław Nowobilski z "Nasz nowy dom" chce opuścić Polskę, fot. KAPIF
14.07.2023 12:07 Wiesław Nowobilski chce opuścić Polskę. Po pracy z Elą Romanowską na planie "Nasz nowy dom" musi odpocząć

Wiesław Nowobilski ma za sobą naprawdę pracowity okres. Kierownik budowy z programu “Nasz nowy dom” nie tylko musiał angażować się w pracę na planie kultowego show, ale też nauczyć się współpracować z debiutującą prowadzącą Elżbietą Romanowską. Teraz gwiazdor zaznaczył, że ma ochotę się odciąć i wyjechać z kraju.

Wiesław Nowobilski szczerze o Eli Romanowskiej, fot.  KAPIF
01.07.2023 09:11 Wiesław Nowobilski ujawnił, co dzieje się na planie „Nasz nowy dom”. Zdradził, jak zachowuje się Ela Romanowska

Elżbieta Romanowska właśnie zadebiutowała w roli prowadzącej show “Nasz nowy dom”. Wiele osób zastanawiało się, jak następczyni Katarzyny Dowbor poradzi sobie na nowym stanowisku. Teraz głos zabrał Wiesław Nowobilski, który wyjawił prawdę na temat współpracy z aktorką.

Wiesław Nowobilski, Katarzyna Dowbor
08.05.2023 20:16 Wiesław Nowobilski podziękował Katarzynie Dowbor. Wspomniał też o nowym sezonie "Nasz nowy dom"

Wiele osób jest mocno zdziwionych faktem zwolnienia Katarzyny Dowbor z programu “Nasz nowy dom”. Do grona komentujących to wydarzenie dołączył Wiesław Nowobilski. Wcześniej głos w sprawie zabrali m.in. syn oraz synowa prezenterki.Szef ekipy budowlanej był z odchodzącą prezenterką w bliskiej, przyjacielskiej relacji. Informacja o jej zwolnieniu była dla niego zaskakująca.

Wiesław Nowobilski/Nasz nowy dom
26.04.2023 16:56 Wiesław Nowobilski z "Naszego Nowego domu" otworzył się na temat rodziny. Pomaga innym, sam potrzebuje tylko jednego

Widzowie programu "Naszego Nowego domu" z pewnością kojarzą sympatycznego kierownika ekipy budowlanej, Wiesława Nowobilskiego. W najnowszym wywiadzie dowiadujemy się, jak wyglądają jego chwile spędzone w domu rodzinnym. Zdradził, że sam do szczęścia potrzebuje niewiele, a ma to związek z jego ukochaną familią!

Wiesław Nowobilski
05.11.2022 16:18 Żona poświęciła się dla Wiesława Nowobilskiego. Odeszła z pracy, żeby wspierać męża w „TzG”

Wiesław Nowobilski przyznał, że jego żona odeszła z pracy tylko po to, by wspierać go w zmaganiach na parkiecie w „Tańcu z gwiazdami”. Nie opuściła ani jednego odcinka i dzielnie kibicowała mu z widowni. Wiemy, jaki ma plan po zakończeniu programu. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Wiesław Nowobilski stał się prawdziwym faworytem ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami”. Być może jego technika pozostawiała wiele do życzenia i ostatecznie nie dawała możliwości wygranej, jednak wielu widzów deklarowało, że dla nich wygrał ciepły i naturalny kierownik budowy z „Naszego nowego domu”.

Wiesław Nowobilski
01.11.2022 22:41 Zabalowali po finale „TzG”. Wiesław Nowobilski przyłapany z gwiazdami o 2 w nocy na szalonej imprezie

Była druga w nocy, kiedy na Instagramie ukazała się relacja. Po finale „Tańca z Gwiazdami” zaczęło się huczne świętowanie. Wiesław Nowobilski nieźle zaszalał. Nagle pojawił się u boku zwyciężczyni. Za nami finał 13. edycji „Tańca z gwiazdami”. Na parkiecie i poza nim nie brakowało emocji, a ostatni odcinek był istnym katharsis. Do studia ściągnęły gwiazdy, które mogliśmy oglądać na parkiecie przez ostatnie dwa miesiące — m.in. Krzysztof Rutkowski i Wiesław Nowobilski.

Wiesław Nowobilski
25.10.2022 15:10 Taniec z Gwiazdami. Wiesław Nowobilski nie przestanie tańczyć. Tuż po zakończeniu programu uczestnik zdradził swoje plany

Wiesław Nowobilski zaskarbił sobie serca widzów „Tańca z Gwiazdami”. Jego charyzma i wyjątkowa pogoda ducha zostały docenione na tyle, że znalazł się on w półfinale uwielbianego show. Wraz z Janją Lesar pokonali nawet najbardziej utalentowanych uczestników. W końcu jednak nadszedł moment, w którym mimo zaangażowania i ogromu włożonej pracy, musieli odpaść. To nie oznacza jednak, że przygoda taneczna nie zostanie z kierownikiem budowy na dłużej. W tej kwestii uchylił on rąbka tajemnicy podczas wywiadu udzielonego dla Świata Gwiazd. Artykuły polecane przez redakcję Lelum Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat Na co pomaga neo-angin? Sprawdź „Rolnik szuka żony”: Niespodziewane zakończenie randki, Mateusz musiał się pożegnać, boi się jednej rzeczy Wiesław Nowobilski nie zamierza zakończyć tanecznej passy Choć Wiesław Nowobilski zakończył swoją przygodę w „Tańcu z Gwiazdami”, pozytywne nastawienie nie opuszcza go nawet na krok. W rozmowie ze „Światem Gwiazd” przyznał, że nie doznał żadnego rozczarowania i czuje się tak samo, jak przed odcinkiem show. – Czułem, że i tak daleko zaszedłem. Półfinał to jest naprawdę bardzo wysoko, a z moimi umiejętnościami to jest mega nagroda dla mnie. Są tancerze i gwiazdy, którzy dużo lepiej tańczą niż ja. Jestem tu tylko dzięki widzom — wyznał skromnie na łamach portalu. Wygląda na to, że kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom” rozbudził w sobie pasję. Podczas wywiadu pokusił się o przewrotną odpowiedź na pytanie zadane przez dziennikarkę „Świata Gwiazd”, która z zainteresowaniem dopytywała, czy planuje on kontynuację tanecznej passy. Okazuje się, że zamierza nawet uczyć tańca. Spodziewaliście się takiego obrotu spraw? – Chyba na budowie będę pokazywał chłopakom, jak się tańczy. Można w rytm muzyki malować, szpachlować. Wszystko jest możliwe — zdradził z uśmiechem na twarzy. Jak Wiesław Nowobilski wspomina udział w „Tańcu z Gwiazdami”? Uczestnictwo w tak znanym i uwielbianym przez polskich widzów show wiąże się z wieloma emocjami. Jak Wiesław Nowobilski będzie wspominał te wyjątkowe chwile ze swojego życia? O wszystkim opowiedział w najnowszym wywiadzie dla „Świata Gwiazd”. Gwiazdor nie ma najmniejszych wątpliwości względem tego, czy było warto. – Poznałem wspaniałych ludzi w ciągu kilku tygodni. Takich ludzi, z którymi na pewno będę miał kontakt bardzo długo. To była właśnie ta przygoda, to było to, czego w życiu na pewno już nie będę miał. Mogłem spędzić tutaj swoje urodziny, gdzie mi zagrała orkiestra, gdzie wszyscy widzowie to widzieli. To było coś wspaniałego. Jest to największą nagrodą, którą mogłem dostać — wspomina poruszony Wiesław Nowobilski. Tymczasem my trzymamy kciuki, aby tanecznym i wesołym krokiem Wiesław Nowobilski dalej stąpał przez życie i cieszył się z osiągnięć na polu zawodowym i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z całym wywiadem:

Taniec z Gwiazdami
25.10.2022 11:22 Taniec z Gwiazdami. Internauci oburzeni werdyktem w półfinałowym odcinku. Są już pewni, kto wygra

Półfinałowy odcinek przyniósł potężne nasilenie emocji — tak na parkiecie, jak i w sieci. „Taniec z Gwiazdami” opuścili Wiesław Nowobilski i Janja Lesar. Fani w komentarzach wyładowali wściekłość i poczucie niesprawiedliwości. Twierdzą, że ostateczny zwycięzca został wybrany już dawno. Nareszcie poznaliśmy finalistów programi „Taniec z Gwiazdami”. Odpadli Wiesław i Janja, zaś o Kryształową Kulę zawalczą Jacek i Michael oraz Ilona i Robert. W mediach wrze, widzowie podzielili się jak nigdy dotąd. Wiedzą już, kto wygra — lecz prawie nikt nie stawia na swojego faworyta.

Martyna Kupczyk Wiesław Nowobilski
20.10.2022 00:24 Architektka z „Nasz nowy dom” zdradziła, jaki naprawdę jest Wiesław Nowobilski. Fani wcale się nie mylili

Za nami kolejny odcinek programu Polsatu „Taniec z Gwiazdami”, podczas którego oglądaliśmy zmagania naszych faworytów. Jednym z nich jest pan Wiesław Nowobilski, który na co dzień spełnia się w roli kierownika budowy w programie „Nasz nowy dom”. Zapytaliśmy znaną z produkcji architektkę Martynę Kupczyk, czy fachowiec czuje wsparcie kolegów i koleżanek z ekipy remontowej. Martyna Kupczyk największą popularność zyskała dzięki pracy na planie uwielbianego przez widzów show Polsatu „Nasz nowy dom”. Pani architekt od dawna pracuje u boku Katarzyny Dowbor i razem z nią oraz resztą słynnej ekipy remontowej przeprowadza niezapomniane metamorfozy domów i mieszkań uczestników.

19.10.2022 20:26 Wiesław Nowobilski wywija na parkiecie ze znanym muzykiem. „Razem tańczycie chłopaki”, fani aż nie wytrzymali

Wiesław Nowobilski znalazł się w półfinale programu „Taniec z gwiazdami”. Teraz w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, w którym wywija na parkiecie ze znanym muzykiem. Co się wydarzyło? Decyzją widzów „pan Wiesio” dotarł do półfinałów tanecznego show Polsatu. Wygląda na to, że w kolejnym odcinku widzów czekają duże emocje.

Taniec z gwiazdami
18.10.2022 00:41 „Taniec z gwiazdami”: Piasek ujawnił, co za kulisami mówiło się o Wiesiu. Przykre słowa i brak klasy

Dzisiaj kolejny etap zmagań uczestników w kultowym programie „Taniec z gwiazdami”. Tymczasem okazało się, że za kulisami również nie brakuje emocji. Andrzej Piaseczny wyjawił, co usłyszał na temat jednej z gwiazd. Juror tanecznego formatu zdradził, że zdarzyło mu się usłyszeć kilka nieprzyjemnych słów na temat jednego z uczestników.

Wiesław Nowobilski
12.10.2022 19:08 Wiesław Nowobilski wyznał, kto jest jego autorytetem. Zaskakująca odpowiedź, żona 53-latka nie będzie zadowolona?

Wiesław Nowobilski wciąż jest w stawce „Tańca z Gwiazdami”, choć jurorzy przeważnie oceniają go najgorzej. Niemniej, z tygodnia na tydzień widać u budowlańca z programu „Nasz nowy dom” poprawę. Można przypuszczać, że to ze względu na to, kto jest jego obecnym autorytetem. Uczestnik show został zapytany za kulisami właśnie przytoczone wyżej pytanie. Można było spodziewać się, że kierownik budowy wymieni jakiegoś idola z dzieciństwa lub naprawdę wielką, historyczną postać. Tak się jednak nie stało.

Taniec z Gwiazdami Wiesław Nowobilski
11.10.2022 00:59 Żona Wiesława Nowobilskiego wbiegła na parkiet „Tańca z Gwiazdami”. Zrobiło się „tłoczno” i bardzo wesoło

Dzisiaj mogliśmy oglądać kolejny odcinek kultowego show „Taniec z Gwiazdami”. Uczestnicy mieli szansę zaprosić na scenę swoich najbliższych, którzy wystąpili razem z nimi i ich partnerami. Wiesław Nowobilski zatańczył z Janją Lesar i swoją żoną Basią. Podczas dzisiejszego wydania tanecznego formatu Polsatu nie zabrakło wrażeń. Uczestnicy zaprosili na parkiet swoich bliskich, którzy choć raz mieli okazję przeżyć te same emocje co konkurujące ze sobą gwiazdy. Tego wyjątkowego dnia Wiesław Nowobilski świętuje swoje 53. urodziny. Z tej okazji zdecydował się wystąpić na scenie nie tylko u boku swojej trenerki Janji Lesar. Kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom” zatańczył również ze swoją ukochaną małżonką.

Wiesław Nowobilski z Nasz nowy dom
07.10.2022 00:13 Właśnie Polacy dowiedzieli się o radosnej nowinie. Wiesław Nowobilski ogłosił w „Nasz nowy dom”, co go spotkało

Wiesław Nowobilski nie kryje swojej ogromnej radości. O szczęśliwych wydarzeniach z życia opowiedział w programie „Nasz nowy dom”. Współpracownicy nie wytrzymali i zaczęli wiwatować, a w sieci mnożą się gratulacje. Wiesław obecnie spełnia się nie tylko jako kierownik budowy w „Nasz nowy dom”, ale również występuje na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Okazuje się, że układa mu się nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym.

Wiesław Nowobilski Taniec z Gwiazdami
04.10.2022 10:53 Widzowie przecierali oczy widząc co na parkiecie „TzG” wyczynia Wiesław Nowobilski. Gdzie nauczył się tak tańczyć?

Wiesław Nowobilski po raz kolejny zaskoczył publiczność swoim występem w najnowszym odcinku programu „Taniec z Gwiazdami”. Kierownik budowy z show „Nasz nowy dom” urzekł jurorów swoimi tanecznymi umiejętnościami. Po nieudanym występie z zeszłego tygodnia Wiesław Nowobilski powrócił do gry o najwyższe miejsca w wielkim stylu. Uczestnik tanecznego formatu Polsatu pokazał się w całkowicie innej odsłonie i udowodnił, że poprzedni odcinek był tylko małym potknięciem i nic nieznaczącym wypadkiem przy pracy.

Wiesław Nowobilski
29.09.2022 21:17 Taniec z Gwiazdami. Przykre wieści na temat stanu Wiesława Nowobilskiego. „Jest już mocno zmęczony”

Gdy Wiesław Nowobilski został ogłoszony jako jeden z uczestników nowej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, internauci typowali, że on i Krzysztof Rutkowski mogą poradzić sobie najgorzej. Tymczasem sympatyczny kierownik budowy przetrwał już 5 odcinków. Czy będą kolejne? W teorii nic nie powinno stać na przeszkodzie, bo bohater programu „Nasz nowy dom” zupełnie uczciwie za każdym razem wywalczał sobie awans. Teraz problemem stały się jednak inne czynniki, od których głosy widzów mogą go już nie uratować.

Taniec z gwiazdami
20.09.2022 18:44 „Taniec z Gwiazdami”: żona Wiesława Nowobilskiego oceniła umiejętności taneczne męża, zaskakujące słowa

Tegoroczna edycja programu „Taniec z gwiazdami” przyciąga wiele uwagi. Między innymi dzięki tak charakterystycznym uczestnikom jak Wiesław Nowobilski. Co żona mężczyzny sądzi o jego zdolnościach? Budowlaniec z programu „Nasz nowy dom” zdecydowanie jest ulubieńcem widzów. Nawet jurorzy, choć dostrzegają problemy z techniką, doceniają jego urok na parkiecie. Innego zdania jest żona pana Wiesia.

Wiesław Nowobilski
20.09.2022 11:58 Mega szaleństwo po tańcu Wiesława Nowobilskiego. Jury pod ścianą, wszyscy mieli takie samo zdanie

Wiesław Nowobilski rozłożył jury na łopatki. Po kolejnym występie w „Tańcu z gwiazdami” wokół kierownika z „Naszego nowego domu” wybuchła wrzawa. Oceny były jednogłośne. Jedno jest pewne — Wiesław Nowobilski to prawdziwy ulubieniec tłumu. Uśmiechniętemu kierownikowi budowy z „Naszego nowego domu” kibicują całe rzesze widzów, wiele osób twierdzi, że ogląda „Taniec z Gwiazdami” tylko ze względu na niego. W 4. odcinku show zadziwił nawet jurorów.

Taniec z gwiazdami
15.09.2022 09:33 „Taniec z gwiazdami”: Andrzej Piaseczny podsumował udział pana Wiesława. Słowa prosto z mostu

Andrzej Piaseczny po raz drugi został jurorem w programie „Taniec z gwiazdami”. Piosenkarz zazwyczaj jest dość łaskawy w ocenach uczestników, jednak podczas audycji live nie gryzł się w język. „Piasek” został jurorem w 12. edycji „TzG”, po odejściu z programów muzycznych TVP „The Voice of Poland” i „The Voice Senior”. Taneczne zmagania na parkiecie ocenia także w trzynastym sezonie.

Nasz nowy dom Wiesław Nowobilski
13.09.2022 11:05 Fani programu „Nasz nowy dom” zdumieni występem Wiesława Nowobilskiego. Rozgrzał parkiet do czerwoności

W poniedziałkowy wieczór Wiesław Nowobilski pokazał, na co go stać. Uwielbiany kierownik z programu „Nasz nowy dom” dał niezwykły popis umiejętności, mierząc się z dynamicznym tańcem. Fani wpadli w zachwyt. Skrytykowali surową ocenę Pavlović. Wiesław Nowobilski i Janja Lesar w „Tańcu z gwiazdami” zmierzyli się z prawdziwym żywiołem. Jive, którego zaprezentowali doczekał się dość surowej oceny ze strony jury, jednak fani wpadli w zachwyt. Uwielbiany kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom” błyszczał na parkiecie.

Taniec z Gwiazdami Wiesław Nowobilski
13.09.2022 00:18 Taniec z Gwiazdami. Widownia zaczęła buczeć po komentarzu Iwony Pavlović. Surowo oceniła Wiesława Nowobilskiego

Uczestniczący w trwającej właśnie edycji programu „Taniec z Gwiazdami” Wiesław Nowobilski jest bez wątpienia jedną z ulubionych gwiazd show. Dzisiejszy występ kierownika budowy nie przypadł jednak do gustu Iwonie Pavlović. Jurorka wyraziła swoją opinię, która nie spodobała się publiczności. Program „Taniec z Gwiazdami” od początku cieszy się olbrzymią popularnością. Trwająca obecnie edycja co odcinek dostarcza widzom nowych emocji i kontrowersji. Podczas dzisiejszego wydania tanecznego formatu nie zabrakło kolejnych zaskakujących zwrotów akcji. Fani nie kryli swojego zaskoczenia, gdy usłyszeli opinię Iwony Pavlović na temat występu kierownika budowy z programu „Nasz nowy dom”. Czy Wiesław Nowobilski wypadł słabiej niż tydzień temu?

06.09.2022 15:17 Wiesław Nowobilski stracił dwa palce. Do wypadku doszło, gdy myślał o chorobie syna

Kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom” spełnia się obecnie jako jeden z uczestników uwielbianego przez widzów show „Taniec z Gwiazdami”. W związku z udziałem mężczyzny w programie bardzo wiele osób ciekawych jest szczegółów z jego życia prywatnego. Teraz Wiesław Nowobilski zdradził, jakie nieszczęście spotkało go w przeszłości. Uczestnik tanecznego show Polsatu od razu zyskał sympatię publiczności i jest obecnie jednym z faworytów telewidzów. Wiesław Nowobliski radzi sobie naprawdę świetnie, a niedawno jurorzy przyznali mu i jego partnerce — Janji Lesar aż 32 punkty. Okazało się, że Wiesław Nowobilski ma za sobą poważny wypadek, w wyniku którego stracił dwa palce. Czy to możliwe, że przeszkadza mu to obecnie podczas jego tanecznej przygody?

Wiesław Nowobilski Taniec z gwiazdami
06.09.2022 00:49 Wiesław Nowobilski rozpalił parkiet „Tańca z Gwiazdami”. Iwona Pavlović aż poprosiła go o numer telefonu

Wiesław Nowobilski wyszedł na parkiet i z miejsca na nowo rozkochał w sobie publiczność. Drugi występ „kierownika” w programie „Taniec z gwiazdami” zachwycił nie tylko widzów, ale także jurorów. Iwona Pavlović nie mogła się powstrzymać, poprosiła fachowca o numer telefonu. „Najlepszy tancerz wśród budowlańców i najlepszy budowlaniec wśród tancerzy” — podsumowano współpracownika Katarzyny Dowbor na Facebooku, i rzeczywiście jest w tym wiele prawdy. Wiesław Nowobilski już w pierwszym odcinku „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” ujawnił niesamowite poczucie rytmu i dryg. Dodajmy do tego towarzyszący każdemu krokowi zniewalający uśmiech, lekkość ruchów i gorącą sympatię fanów, a otrzymamy przepis na nowego ulubieńca programu. A jak popisy „kierownika” ocenili jurorzy?

Taniec z gwiazdami
30.08.2022 09:57 Taniec z Gwiazdami. Nagrali Wiesława Nowobilskiego za kulisami, nie mógł opanować emocji. Wyznał, co sądzi o występie

Wczorajszego wieczoru rozpoczęła się długo wyczekiwana przez fanów, już 13. edycja programu „Taniec z Gwiazdami” na Polsacie. Jak można przypuszczać, było to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla telewidzów, ale także i dla samych uczestników, dla których to zwieńczenie wielu tygodni treningów. Jak po występie czuł się Wiesław Nowobilski? Warto bowiem nadmienić, że poczciwy kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom” absolutnie nie był uznawany za faworyta całego konkursu i sugerowano, że może odpaść szybko. Wczoraj to jednak nie on pożegnał się z programem.

Wiesław Nowobilski
30.08.2022 00:20 Internauci ocenili występ Wiesława Nowobilskiego w „TzG”. Posypała się cała lawina komentarzy

W 13. edycji „Tańca z gwiazdami” bierze udział Wiesław Nowobilski, dobrze znany widzom programu „Nasz nowy dom”. Porzucił remonty budowlane i spróbował sił na parkiecie. Jak mu poszło? Nowobilski, znany jak „pan Wiesiek” od 2017 roku był kierownikiem budowlanym w ekipie Katarzyny Dowbor. Nie ukrywał, że stresuje się zamianą planu budowy na taniec.

Katarzyna Dowbor
27.07.2022 20:38 „Nasz nowy dom”: Wiesław nieoczekiwanie zdradził sekrety programu. Jakim cudem robią remont w 5 dni?

Program Polsatu od 9 lat zaskakuje i wzrusza widzów, a ekipa budowlana „Nasz nowy dom” zyskała miano bohaterów. Kierownik wyjawił tajemnicę pracy nad domem. Okazuje się, że wielkim atutem jest organizacja i doświadczenie pracowników. Katarzyna Dowbor od prawie dekady przemierza Polskę, by wraz z ekipą remontową odmienić mieszkania potrzebujących w programie „Nasz nowy dom”. Według zasad cała metamorfoza ma trwać tylko pięć dni. Choć wydaje się to nieprawdopodobne kierownik budowy, Wiesław Nowobilski, zdradził w rozmowie z Pomponikiem, jak to wygląda w praktyce.

Wiesław Nowobilski
08.07.2022 11:30 Kim jest Wiesław Nowobilski z „Nasz nowy dom”? Cała prawda o budowlańcu

Wiesław Nowobilski został uczestnikiem nowej edycji show „Taniec z gwiazdami”. Widzowie mogą znać już tę postać z programu „Nasz nowy dom”, który emitowany jest przez stację Polsat od kilku lat. Zdradzamy, kim jest Nowobilski. W dzisiejszych czasach nie tylko wokaliści i aktorzy mogą stać się gwiazdami telewizji. Dzięki programom o najróżniejszej tematyce również przedstawiciele innych zawodów mają swoje 5 minut. Wiesław Nowobilski to kierownik budowy, który cieszy się w kraju niemałą rozpoznawalnością.