Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest Wiesław Nowobilski z „Nasz nowy dom”? Cała prawda o budowlańcu
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 08.07.2022 11:30

Kim jest Wiesław Nowobilski z „Nasz nowy dom”? Cała prawda o budowlańcu

Wiesław Nowobilski
fot. Pawel Wodzynski/East News

Wiesław Nowobilski został uczestnikiem nowej edycji show „Taniec z gwiazdami”. Widzowie mogą znać już tę postać z programu „Nasz nowy dom”, który emitowany jest przez stację Polsat od kilku lat. Zdradzamy, kim jest Nowobilski.

W dzisiejszych czasach nie tylko wokaliści i aktorzy mogą stać się gwiazdami telewizji. Dzięki programom o najróżniejszej tematyce również przedstawiciele innych zawodów mają swoje 5 minut. Wiesław Nowobilski to kierownik budowy, który cieszy się w kraju niemałą rozpoznawalnością.

„Nasz nowy dom”: Kim jest Wiesław Nowobilski?

Wiesław Nowobilski to osoba, bez której program „Nasz nowy dom” nie miałby racji bytu. Doświadczony kierownik budowy znalazł się w telewizji dzięki Maćkowi Pertkiewiczowi, który zachęcił go do udziału w castingu. Chociaż Nowobilski na początku się wzbraniał, to ostatecznie uległ zachętom architekta i dziś może pochwalić się prawie setką odcinków na koncie.

Kierownik budowy należy do jednego z ulubionych bohaterów programu „Nasz nowy dom”. Widzowie uwielbiają go za poczciwy charakter, a także dobre podejście do pracowników. Jak przyznał sam Nowobilski, udział w show daje mu wielką satysfakcję, gdyż dzięki niemu może pomagać potrzebującym rodzinom i zmieniać ich życie.

Nowobilski prywatnie — życie kierownika budowy programu „Nasz nowy dom”

Wiesław Nowobilski pochodzi z miejscowości Brzegi w woj. małopolskim. W przeszłości uczęszczał do Zespołu Szkół Drzewnych w Kalwarii Zebrzydowskiej. Obecnie mieszka w Jurgowie w powiecie tatrzańskim, a nie – jak wielu uważa – w Warszawie. Zapewnia, że jest prawdziwym góralem.

– Ostatnio gościłem całą ekipę u siebie w domu i teraz wszyscy już powinni wiedzieć, że jestem prawdziwym góralem. Niektórzy myślą, że mieszkam w Warszawie i tylko pochodzę z gór – mówił w rozmowie z Polsatem.

Nie wiadomo do końca, ile lat ma Nowobilski. Kierownik budowy mało o sobie opowiada w mediach i niechętnie dzieli się swoją prywatnością w sieci. Najprawdopodobniej od 1991 r. jest w związku małżeńskim z Barbarą Nowobilską. O dzieciach pary jednak nic nie wiadomo.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor opowiedziała o tragedii. „Zaniedbania doprowadziły do pożaru”
  2. Poruszające, kto opiekuje się Franciszkiem Pieczką. Kobieta jest bardzo troskliwą osobą, aktor nie może się nachwalić
  3. W nocy na profilu „Pytania na śniadanie” pojawiły się zdjęcia Łukasza Nowickiego. „Jesteś naszym promyczkiem”