Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiesław Nowobilski wywija na parkiecie ze znanym muzykiem. „Razem tańczycie chłopaki”, fani aż nie wytrzymali
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.10.2022 20:26

Wiesław Nowobilski wywija na parkiecie ze znanym muzykiem. „Razem tańczycie chłopaki”, fani aż nie wytrzymali

Fot. instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo; Świat Gwiazd

Wiesław Nowobilski znalazł się w półfinale programu „Taniec z gwiazdami”. Teraz w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, w którym wywija na parkiecie ze znanym muzykiem. Co się wydarzyło?

Decyzją widzów „pan Wiesio” dotarł do półfinałów tanecznego show Polsatu. Wygląda na to, że w kolejnym odcinku widzów czekają duże emocje.

Wiesław Nowobilski na parkiecie ze znanym muzykiem

W ostatnim odcinku Nowobilski i Janja Lesar zatańczyli jive’a oraz walca wiedeńskiego. Ich występ na tyle urzekł widzów, że para przeszła do kolejnego etapu programu.

Teraz pojawiło się nagranie w mediach społecznościowych Sławomira, na którym muzyk dokazuje na parkiecie z uczestnikiem „TzG”. Kibicuje im żona wokalisty Kajra, pokrzykując „Razem tańczycie, chłopaki! Teraz nie każdy tak jak chce, tylko razem!”

Czy Wiesio pozazdrościł Jackowi Jelonkowi i Michałowi Danilczukowi? Okazuje się, że Nowobilski zaprosił do półfinału Sławomira, który sam brał udział w szóstym sezonie „Tańca z gwiazdami”.

Wiesław Nowobilski i Sławomir w „Tańcu z gwiazdami”?

Bardzo go lubię. Jesteśmy prawie z tych samych okolic – komentuje Wiesław.

Mamy wąsa, wszystko się zgadza – dodaje sam muzyk.

Także Kajra, żona Sławomira i finalistka 12. serii „TzG” nie może doczekać się kolejnego występu. „Będzie bardzo ogniście” obiecuje widzom.

Zobacz film i zdjęcia:

Wiesław Nowobilski
Wiesław Nowobilski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Do sali chorego Tomasza Lisa wszedł ksiądz. Dziennikarz zareagował błyskawicznie


Źródło: Polsat