Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Taniec z Gwiazdami. Widownia zaczęła buczeć po komentarzu Iwony Pavlović. Surowo oceniła Wiesława Nowobilskiego
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.09.2022 00:18

Taniec z Gwiazdami. Widownia zaczęła buczeć po komentarzu Iwony Pavlović. Surowo oceniła Wiesława Nowobilskiego

Taniec z Gwiazdami Wiesław Nowobilski
fot. kadr z programu „Taniec z Gwiazdami” TRICOLORS/East News

Uczestniczący w trwającej właśnie edycji programu „Taniec z Gwiazdami” Wiesław Nowobilski jest bez wątpienia jedną z ulubionych gwiazd show. Dzisiejszy występ kierownika budowy nie przypadł jednak do gustu Iwonie Pavlović. Jurorka wyraziła swoją opinię, która nie spodobała się publiczności.

Program „Taniec z Gwiazdami” od początku cieszy się olbrzymią popularnością. Trwająca obecnie edycja co odcinek dostarcza widzom nowych emocji i kontrowersji. Podczas dzisiejszego wydania tanecznego formatu nie zabrakło kolejnych zaskakujących zwrotów akcji.

Fani nie kryli swojego zaskoczenia, gdy usłyszeli opinię Iwony Pavlović na temat występu kierownika budowy z programu „Nasz nowy dom”. Czy Wiesław Nowobilski wypadł słabiej niż tydzień temu?

„Taniec z Gwiazdami”: Wiesław Nowobilski skrytykowany przez Iwonę Pavlović

Dziś wieczorem byliśmy świadkami długo wyczekiwanego trzeciego odcinka programu „Taniec z Gwiazdami”. Jedną z par, na której występ najbardziej czekali telewidzowie, był Wiesław Nowobilski i jego partnerka Janja Lesar. Tym razem uczestnicy zaprezentowali się na scenie, tańcząc energicznego jive’a.

Para numer 9 wystąpiła w pięknej marynarskiej scenerii, a swój układ taneczny wykonała do jednego z największych hitów Krzysztofa Krawczyka – „Ostatni raz zatańczysz ze mną”. Mimo pięknego wystroju i kultowego przeboju występ ten nie do końca przypadł do gustu wszystkich jurorom.

Swoje niezadowolenie wyraziła między innymi Iwona Pavlović, która stwierdziła, że Wiesław Nowobilski zaprezentował się gorzej niż w poprzednim tygodniu.

-Dzisiaj było troszkę słabiej, ponieważ nie było rytmicznie. I tak jak za podskoczki łapka w górę tak za technikę jive’a i krok podstawowy łapka w dół, ale pomimo to było uroczo — powiedziała w odcinku na żywo Iwona Pavlović.

Publiczność wybuczała opinię Pavlović na temat występu Wiesława Nowobilskiego

Zgromadzona w studiu publiczność natychmiast zareagowała na słowa zasiadającej w jury ekspertki. Fani nie kryli swojego oburzenia i szybko wybuczeli wypowiedź tancerki. Iwona Pavlović postanowiła w żartobliwy sposób odnieść się do całej sytuacji.

-Wiesiu, skąd Ty jesteś? Gdzie nie mogę już jechać? – zapytała jurorka, nawiązując do tego, że po swojej wypowiedzi nie jest już mile widziana w rodzinnych stronach kierownika budowy.

Wiesław Nowobilski wyznał, że mieszka w okolicach Zakopanego, ale szybko powiedział, że mimo wszystko gorąco zaprasza Iwonę Pavlović w swoje strony.

Finalnie, kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom” oraz jego partnerka Janja Lesar zakończyli ten odcinek z wynikiem 25 punktów. Pozostało nam jedynie czekać na werdykt telewidzów i trzymać kciuki za dalsze występy Wiesława w programie „Taniec z Gwiazdami”.

Zobacz zdjęcia:

Wiesław Nowobilski
Wiesław Nowobilski
Wiesław Nowobilski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Taniec z gwiazdami”. Andrzej Piaseczny drwi z dymisji Jacka Kurskiego z TVP. Odgrywa się na byłym pracodawcy?
  2. Będzie ślub, ale to nie wszystko. Uczestnicy „Sanatorium miłości” ogłosili radosną nowinę, mają wielkie plany
  3. 17 lat temu TVN wyemitował serial „Niania”. Tamara Arciuch miała z nim wielki problem

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik